Skocz do zawartości
Forum

Depresja po błędzie lekarskim


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 39 lat 1.5roku temu na skutek mej i lekarskiej pomyłki wycieto mi całe zdrowe jelito grube. (to przez nerwice i deresje nieleczone oraz brak pracy i zalezosc od mej partnerki ktora mieszka w irl.)Nie miałem pojęcia na co się decyduję mając złe wyobrażenie o konsekwencjach operacji. Teraz jestem zupełnie rozbity psychicznie moje życie to ciągla męka . nie mogę spać nie mam siły cokolwiek zrobić ani tych psychicznych ani fizycznych , wkrotce moge stracic miejsce zamieszkania. z silnego faceta tylko w duzym dołku i duza nerwica stałem się umierającym wrakiem czlowieka. proszę o pomoc z uzyskanie informacji jak mogę i gdzie mogę strać sie o eutanazje . proszę o pomoc bo już nikt i nic nie może mi pomoc a nie jestem samobojcą i nie potrafię powiesić się czy skczyc z mostu. nie chce stac sie roskinka a wzystko do tego zmierza siada mi serce,nerki,wzrok-a wszysstko to miałem zdrowe,cała operacja to wynik nielogicznego myslenia ,widzenia wszystkiego na czarno i zycia jakby poza rzeczywistoscia.. moje konto na facebook to Jerzy Kraków.Na operację zdecydowałem się na skutek złych informacji i zagubienia oraz stanu emocjonalnego - jelito miałem zdrowe i nie powino sie dokonywać żadnej operacji , co najwyzej wyciecia wyrostka robaczkwego bo on był chory. teraz bez jelita chudne słabnę , nie mam środków do życia , mieszkam bez mediow w domu ktrory moge w kazdej chwili stracic. jestem sam po 9 latch porzuciła mnie ma partnerka od ktorej byłem zależny finansowo(sprzedałem swe mieszkanie i dałem jej pieniadze uzyskane ze srzedazy za udział w jej nieruchomoci na ktorej jest hipoteka) wczesniej sama leczla sie pschitrycznie i u psychoterapeutki,która powiedziała jej ze zyje w toksyczny zwiazku i ma toksyczna rodzine i toksyczne dziecinstwo miała.karmiła ja xetatorem i ma artnerka zmieniiła sie z cichej skromnej dziewczyny w wampai to w 2 miesiace,pałajac nienawiscia do mnie i chcecia zemsty-bez niej nie poddał bym ie opercji.jednk sam jestm temu winien gdybym sam sie leczył poszedl do pracy odreagował stresy-od 2008 rkuna miałem zadnch wakacji-gdyby zaoiekowł sie partnerka nie rozstali bysmy sie i nie było by opercji-uciakłem w nia jak w alibi ze nie mam pracy...tak nieogicznie myslałem i teraz uieram.lekarze nie zrobili kolonoskopii przed peracja--pytałem czy to konieczne byłem przekonany ze percja to lekarstwo na chorobe której nawet nie miałem a nie ostatecznosc w ratowaniu zycia. w konsekwencji koncze sie .mam za soba 3 proby am.trułem sie lekmi psychotropowymi 3xpo ok.100tabletek i alkohol.zyje nadal .chce zyc ale jak do operacji .schudłe ponad20kg postrzałem sie ze 30 lat wizulnie.jestem wrakiem.umysł podpowiedał mi obrazami przed samaopercja o konsewkencjach jej.wiedziałem swa twarz jedzona przez robactwo,siebie ze stomia na brzuchu,ma partnerke z innym na ich slubie,wszystko to sie stało.mysłałem ze stomie bede miec tylko przez miesic a poznej ze uzyty j.pouch bedzie jak jelito grube-to mrzonka nie istnieje cos takiego.usmierciłe sie operacja gdyz z długo zyłe poz rzeczywistoscia izolujc sie od swiata .. nie istotne już teraz. swiat mnie nie cieszy zycie straciło sens,bez jelita grubego nie da sie zyc. mam juz duze problemy z sercem , nerkami, wzrokiem ,z chodzeniem - biodra mi siedają,tak mnie zżera brak jelita . a byłem zdrowy zuoełnie przed operacja. proszę o pomoc w uzyskaniu informacji i ewentualnego wyjazdu do kraju gdzie mogłbym umrzeć w sposób ludzki. moim pragieniem jest zycie ale takie jak do operacji w zdrowiu,z depresji mozna sie podzwignac ale gdy ma sie opieke nie jest sie samemu nie mieszka sie samemu i jest sie przynajmniej w dostatecznym stanie zdrowia.
proszę o pomoc.
Proszę załóż nowy watek, a ten post skopiuj i go tam wklej. To co piszesz mrozi krew w żyłach.

Odnośnik do komentarza

Jerzy, to straszne, co piszesz... Nic dziwnego, że Ci tak ciężko jest...:((((( Ale moim zdaniem w ogóle nie powinieneś się obwiniac o to, że miałeś tę operację. Pogubić się emocjonalnie, mieć rózne obawy, może każdy. I po to między innymi sa lekarze, żeby rzetelnie do tego wszystkiego podejść, sprawdzić wszystko, jak nalezy, i fachową opinią jak najlepiej pacjentowi pomóc. A Ci tutaj co zrobili? Sp*li sprawę, z przeproszeniem... To jest w ogóle nie do pomyślenia, bo jak można taka operację przeprowadzić, nie robiąc w ogóle kolonoskopii?? Przecież to jest podstawa, jeśli chodzi o cokolwiek, co lekarz zamierza robić z jelitem grubym. A już taka operacja, to w ogóle... W głowie się nie mieści po prostu...
Moim zdaniem powinieneś się zgłosić do rzecznika praw pacjenta w tej sprawie, jesli tylko masz taką możliwość.
Jeśli chodzi o życie bez jelita grubego... Chyba znam kogoś, kto ma podobna sytuację, a w miarę normalnie funkcjonuje, ale muszę się jeszcze upewnić. Tylko, że ta osba od lat cierpi na wrzodziejące zapalenia jelita grubego, więc nie bez powodu jej wycięli... Spróbuję sie jeszcze czegoś o tym dowiedzieć, i może jeszcze Ci coś na ten temat przekażę, jeśli okaże się pomocne.

Odnośnik do komentarza

Strasznie mi przykro z twojego powodu,naprawde. Chcialabym ci jakos pomoc ale NIE wiem jak;(( znalazlam cie na FB taki przystojny i mlody chlopak jestes! Musisz byc silny, walczyc..masz dobre oczy..;) dobrze z nich patrzy..ps tez mam nerwice wiec wiem co przezywasz.

Odnośnik do komentarza
Gość sama mama

Strasznie mi przykro :( To smutne niemniej jednak powinieneś zacząć się leczyć an depresję i nerwicę i wierzę, że jakoś można z tym żyć ...Wiem, że to wydaje ci się teraz bardzo ciężkie ale to dlatego , że pogłębiła Ci się depresja.
Poczytaj o tym , dowiedz sie jak inni żyją, nawiąż kontakt i wymieniaj doświadczeniami. trzymam za Ciebie kciuki i wierze , że Ci sie uda!!! Warto w to wierzyć. Ja też mam nerwice i depresje, głównie objawy na sercu się skupiły i także nie raz odechciewa się życ jak serce tak tańcuje ale muszę żyć, starać cieszyć się z każdego dnia. Teraz zastanawiam się czy nie zacząć leczyć tej depresji i nerwicy.
Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

~Aniaaah
Strasznie mi przykro z twojego powodu,naprawde. Chcialabym ci jakos pomoc ale NIE wiem jak;(( znalazlam cie na FB taki przystojny i mlody chlopak jestes! Musisz byc silny, walczyc..masz dobre oczy..;) dobrze z nich patrzy..ps tez mam nerwice wiec wiem co przezywasz.

Ten facet ze zdjęciem na fb to nie Jerzy, P. Jerzy nie ma zdjecia i jest z Krakowa, co również pisze na tym portalu. Dodatkowo autor pisze, że już kilka lat nie był na wakacjach, a facet ze zdjęciem ewidentnie ma zdjecie z wakacji. Zanim coś napiszesz, sprawdź szczegóły, bo tym mogłaś autora jeszcze bardziej dobić.

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

kawiatuszku, to że nie miał wakacji to nie znaczy, że nigdzie nie jeździł. Region w którym jest zrobione zdjęcie to północno-zachodnia irlandia (jest podpis). Pisał, że jego była partnerka tam pracowała i on też (poniższy link to wyjaśnia). A poza tym to na kiluset zdjęciach bylby nie on? a to zdjęcie z wakacji o którym piszesz to wyglada nadal na Irlandie

tylko, że my się tutaj rozpisujemy, a autor wątku nie pojawia się już na forum :/

a tutaj pan Jerzy nieco jaśniej wszystko opisuje:
http://www.eutanazja.info/wypowiedzi.html

Odnośnik do komentarza

o rany ale Was dużo do omicy to jak moich znajomych na początku gdy sie dowiedziali ci się stało ze mną.gdybym sie nie odizolował od ludzi nie doszło by do mej trgedi.dziekuję Wam że zainteresowaliście sie moim tematem. jak jest ciężko bez jelita chyba domyśla sie kazdy człowiek powyzej 10 rok zycia ale ja to zakwetionowałem...jak to moziwe/.?wszytko dzieje sie w naszej głowie a emocje potrafią góraw nad racjonalnością. to co mi sie stało nie zycył bym najwiesemu wrgow-nigdy takich nie miałem .w irl gdzie prcowałem wszyscy minie "kocjali"ka wracłem do polski -łakalismy jak dzieci ,to wsoaniały kraj i wspaniali ludzie a jednak nie potrafiłem tam zyc..dla czego?nie umiałem znalexc swefgo miejsca. to nawet spewłem w swych poosenkach-smutnych zreszta. miałęm deoresje i nerwice od lat od wielu lat natomiast orzy mej depresyjnej partnerce rozwineła sie do tefo stopi eze pomimo iz miałem jak w raju w irl nie byłem w tanine tam dłuzej byc.wrocilem ,tu sie nie odnalazłem ,popełniłem wiele błedów i wkoncu ta operacja....moja krakowska lekarka stwerdxiłą jedynie ze zdziwieniem ze nie moze tego zrozumiec ze tak dobry specjalista(prof.robiacuy mi operacje)i taki bład. ...jej ayaentka iedywidziałą mnie istatni raz -2 miesiace temu na nefrologii popłakała sie i powiedziała my wiemy ze miał pan zdrowe jelito.zaaliłem moi drodzy usmierciłem sie .zrobiłe sobie z zycia horror, pomimo tego co zrobiła ze mna po operacji ma ex tesknie za nia i teraz wiem juz jakie błey popełnilism ze wszusstko stracilismy,ona jest szczesliwa po psychoterapii zrobiła sobie casting na faceta i wybrała.probowała nawet z dwoma i z dziwczyna wszystko mi opowiedziałą ,dreczyą mnie biła pluła ,kiedy zagroziłem wezwaniem policji owiedziała ze bym wzywał ciekawe komu uwierza jej czy facetowi który sie truł i został wywiezonyna leczeie psyciatryczne(w psychiatryku owiedzieli ze ja mam załamanie nerwowe ale psychicznie to ona jest chor tylko co z tego) umiernie i cierpienie jest czyms strasznym . po operacji zespolenie jelita cienkieg z cienkim (gdybe mi całe wycieto choc powinien zosta c choc kukut na koncu ale u mnie własne sama koncowka była chora w hemoroidach na zewnatrz a reszta jelita prwaie zdrowa-na połowie widiczne slady mogace opd wrzdzijacemu zapaleie ale w remisji i to prwdopodobie zapalenie od wyrostwka robaczkowego)i uszyciem tzw j.poucha o ktrym ylnie myslełem ze t jes sztuczne jelito gdyube ktre dział jak ono i nic sie nie zmieni w mojej egzystencj tylko tyle ze juz nigdy nie bede iec problemow z jelitem.-paranoja
zbiłem sie ...a po 2 operacji lekarze powiedzieli tylko o mnie ze nie moga zrozumiec czy jetem samobojca-ale w ten sposób czy po lekach mi tak odbiło....a to nerwy !leczce e i uwaajcie na swych przyjaciól jak se nie dzywaja dzwonci do nich jak ni chce sie sitkac i sa agresywne tym bardzi ich odwiedzajcie.ja zamkąłem sie na swiat na 2 tygodznie przed operacja i nie udało mi sie powstrzymac rzed nia.wystarczyło nie leciec do poznania lub choc zrobic badanie.wciaz zyje irracjonanie przeszłoscia nie potrafie uwairzyc w to ze bedie craz gorzej ze skoncze albona ulicy albo w dps z dziadkami i chorymi psychicznie ,widze jak sie zieniam jak ie chce mi sie nawet umyc -to przrazajace i ten bol przerazajacy i td....powikanie oj wyglad etc.w szpitalu lezałem z pscjentem ktory jak ja miał wyciete jeito jednak on musia je miec uunete krwawił non stop ponad 30 razy na dzien-biegunka z krwia a ja zadnej biegunki od paru lat i zadnej
krwii od 3 miesiecy przed operacja kiedy krwawiły i hemoridy zm koncowki jelita....
na wakacjach byłem w utym 2008roku rzez tydzien a to zdjecie z Donegalu w irl,robilismy w 2010 r -byłem z i=Iza tam 2 dni.akumulatory wyczrpane do zera i sie pgubiem .najgorszy to brak pracy i niwrmalnej osoby blisko .wszystko ułozyło sie tak pechowo ze nie byłem w stannieogrnac tematu. w pewnym momenci jakbym chciał by mnie rzuciła tak sie zachowywałem...to jakis moj problem był w glowie ze jak mi cos w dziwwczynie nie pasowało to robiłem z siebie nieudacznika by ja zrazic do siebie -tylko tym razem zbyt duzo nas łaczyło a ja ie miałem pracy ,;to ja powinienej isc do psychoterapety przed operacja a nie ona -jej wystarczyło by by był jak na pcztku naszego zwiazku i tulił ja z czym miałem tez problemy -ne umiałem przytulac sie ,teraz sie to zmieniło z tym ze za pizn jedyie c moge przytulic to duszka,
pizdriwamiem Was moj nr tel 532396395 gdyby ktos spotkł Jezusa - to dacie znać ;) (ciagle ktos do mnie isze bym sie modlił bym poszedł do tego i inegi koscioła a ja juz chyba wiem jak t działą -jak w niebie (w glowie) tak i na ziemi (w ciele) Bóg jest miłością - jesli a mamy mozemy byc bogiem z bogiem i sie uleczyc wystarczy wiera w siłe boska ,podsiwadomosci czy czego ta chcemy by było ok ale nie wolno usuwac orgnow a juz na peno nie całych i zdrowych.moj przpadek znajomy oktskił jao jeden na miliard...i na pewno ni eylł sie. pisałem do uwagi , jawirowiczowej interwencji expersu teporterow,wsczesniej do fundacji -niek sie ie zainteresował by mi jakos pomoc . a ja sie staczam . coraz bardziej. saisadów mam wspaniałych alemoznałem ich dopiero w tym roku ,kiedy sie tu wprowadziłe była jesien i wszycu siedzieli w domkach,pozniej zima a ja sa tu jak palec. nie moge juz patrzec na siebie tak znarniałem schudem pogarbiłem sie .przestałem w siebieinestowac ,nie kupowałem ubran ,nie chodziłem na basen a na disco byłem chuba ostatni raz w 2007 roku. sorry za błedy ale uz takie mam oodejscie ze nawet ich nie widze . gubie sie w swym zyciu ,boje sie ze zwaruioje . wolał bym umrzec niz załatwiwc sie pod siebie zwiazany pasami dostawac zastrzyki-juz to przezye od 24 maja ..o mało nie umarłem...pozniej po miesiacu na nefrologie na sygnale kreatynina 360 potas 10. nerki przestły działac i serce sie konczyło.pozdrwiam i cóz cudów nie ma jelito ie odrosnie iza nie wroci a ja nie bede jak jescze 1.5 romu temu ale chciałbym umrzec spojnie bez bólu-to nie mozliwe jest po podaniu odpowiednich leków organiz cierpi ale chyba woe to ix to co sie ze na dzieje dział i dziac bedzie.nie widze juz sznas za lepsze jutro kazdy dzien jest taki sam tylko mnie coraz mniej i w koncu przujda codne dni a ja tu medw nie mam.dom jest na sorzedaż jakby kts chciał wiedziec.kosztowałm nas moje mieszkanie i 465 tys a idzie do sprzdania za 370 ts.góra w miare wykonczona -na miesiac rzed operacja wprawiwli dzrzwi -piz wprawieli a to ja sam mogłem i powinienem wszystko robic odmulił bm sie ale cis mnie juz trzymało ,mowiłem ze jestem słaby etc...słaby to byłem ale psychicznie nic wiecej.dom jest w niepołomicac tu mieszkamtzn wegetuje,bez kasy jedzenia ,osoby ktira by mnie ochała jak ja ja-mrzonka...dla tego ami widzicieja skomlę jak pies stałem sie zupełnym nieudeacznikem a taczej wszytko by zrobił tylko nie mam na to sił fizycznych psychicznych w tej chwili zaleznych od mej fizonomii.spac nie se trace jedynie swdomosc od 2-4,5 po czymbudze siei prarazony i zniwto samo .komputer i facebook.i uzalanie sie. nie daje rady juz tak zyc przez to ze mnie iza utrzymywała z kasy za moje mieszkanie (po jego sprzedazy chciała bysmy testmenty spisali jak gdyby juz cos knuła?) stałem sie zupełnie od niejnzalezny jednak tak pewny siebie ze nic sobie nie robiłem z jej ostrzezen ze zkeci kurek z ieniedzmi zebym poszedł do roboty jak sie dobrze czuje,a ja juz dibrze nie czułem sie od styczia 2012 fizycznie super ale psychcznie zupełnie rozbity .ok i tak pewnie nameczyiscie by ro przeczytac,sami pomyslcie nie lepiej było by by umarł nie ma d=miejsca dla takich udzi jak ja . nie ma...z boku wygadłem na suer bogacza i człowieka wiedzaceg co robi a tak na prawde byłe uzlaezniny od chorej ze msciwosci i psychicznie partnerki i swj głupity i braku logicxnego myskenie.pisze jak ie o sbie czesto jak o kims innym akbym chciał sie pochwalic tym c i sie stało ,dakej nie jestem reany z tym ze po fakcie łatnwiej zauazyc pewnie rzeczy.mogłem uratowac tez zwizzek ale tylko w przypadku gdybm z iza był razem przez miesiac tu w kraju na mwjscu i zaczeli bysmy rozmwaiwc bo zupełnie zatracilismy te forn=me kntaktu.ne było juz na s a ja na niej poegałem i to ona zadecydowała w szpitalu o tym ze ostatecznie zoperowali mnie bez badnia zabierajac głos w mej sprawie jak gdybym był jej pacjentem zreszta tak mnie okreskała -zuełnie zeswirowała i wszyscy to widzieli prcz mnie tak dałem sie jej zdominowac. mowiła masz byc dzielny a czy se jej rzewracały ..nie pioznaałem jej ale dłem sie zdominowac bo ona była wiwczas juz silan jak nigdy a ja słaby i naiwny,.bez kontroi nad tym co sie dzieje jak gdybym był aktorem majacym degrac jakas role czy sttystą , tak czy inaczejj juz po mie mogło byc iekniegdyby nie moje nerwy i jej izalaznienie od mamusimktra niszczyła nam zwiazek od oczatku chcoac Ize zachować dla siebie.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

uwazajcie na psychoerapeutów oni potrafia jednym omóc ae nie marti ich c stanie sie z tą duga osobą przunajmniej ta pani zajmujaca sie 'moja"Izą...zrobiła z nej wampa. w miesziac czasu tyląc ja i mowiac co ma zrobic jak ze=akonczyc ze mna znajomosc. gdyby nie rzyleciała do Poznania do szpitala gdie maiłąme oeracje nie było by jej ,kolonoskopie zrobiono by mi na 100 peoc.bo to ma partnerka kiedy zabrała łos przekonała prof,o oniecznosci operacji. co do eutnazji to strasznie sie bije ale uiernie w takich cierpieniech t=jaki mam i bez opieki i wsparcia kogos bliskiego jes nie do akceptacji,ne dam rady tak sie meczyc ile mozna, zrozumnie pomozcie i jakos z ta eitnazja nim cłkowicie zeswiruje i bede lezec w aac w wariatkowie faszerowany kekam i zstrzykammi w bólu załatiwc sie pod siebie,. juz nie daje rady wiec smier jest jedyby riwzaniem ,tak jak oisałem widziałę to9 wszystko moj mozg wszystko orzeanakizował i dawał mi sygnaly c9 sie ze mna stane wprost krzycza bym tego nie robi ale byo juz za pozno powoedziałem o tym jedynie mem parnerce a ona nie miała ochoty na to by mi owiedziec ok to nie rob te operacji mozesz sie wstrzymac tyk odsyłałą mnie do mej kekarki bym ja spytł i d swej psychiatry a ja juz z domu nie mogłem wyjsc tak sie czyłe przed peracja i tak na nia poszedłem...to hyba jedybu taki kiedy uua sie zdrowy organ ,pozriwwian i orisze omozcie mi chce zyc ale jak d9o operaci a to nie wroci wiec ,,,,

Odnośnik do komentarza
Gość Piotr Mariusz Bruno

Bardzo mi przykro, że spotkało Cię aż tak bolesne doświadczenie.
Jak to jest kiedy nie chce się już żyć to niestety wiem ( 3-ci rok depresji), ale problem w tym, że Ty chcesz żyć! Chciałbyś tak jak kiedyś, ale to kiedyś przepadło. Jednak Twój świat się jeszcze nie skończył! Chcesz żyć więc walcz o swoje życie. To nie będzie łatwe i na pewno bolesne, ale warto spróbować. Najważniejsze jest i tak nie to, co się dzieje teraz, ale to co będzie na końcu. Jeżeli w tej ostatniej chwili będziesz szczęśliwy to te wszystkie złe doświadczenia przestaną istnieć. Wierzysz w Boga więc pielęgnuj tą wiarę. Nie spodziewaj się cudów, ale swojej ciężkiej pracy i nie teraz, ale wtedy, kiedy nabierzesz więcej siły. To co istotne jest w tej chwili to Twój odpoczynek - wierz mi, że każdy problem można rozwiązać, nie zawsze tak jakby się chciało, ale jednak.
Na złamane serce działa jedynie czas i inne serce. To trzeba przecierpieć, ale wiedz, że to cierpienie ustąpi na pewno. Nie jesteś w tej chwili samodzielny, ale to także się zmieni i wcale nie trzeba na to wiary, bo tak się dzieje po prostu w życiu. Ta operacja to niestety nieodwracalna sprawa. Tak się dzieje, kiedy nie masz już nawet siły na samodzielne myślenie. Wiedz, że śmierć jest także nieodwracalnym czynem. Nigdy nie dowiesz się, jak to by było, gdybyś sobie jednak ułożył życie. Nie śpiesz się z tak ważną decyzją! Pamiętaj, że umrzeć możesz zawsze i że to nie jest aż takie trudne. Daj sobie czas! Na prawdę daj sobie czas na próbę poradzenia sobie z tą całą sytuacją.
Życie nie jest ani różowe, ani słodkie. Jest takie jakie jest. Przytłoczy Cię, kiedy popełnisz błędy, ale także nauczy Cię radzić sobie z takimi sytuacjami a jeżeli się postarasz to to samo życie może stać się całkiem przyjemne. Warto zacisnąć zęby i przebrnąć przez najgorsze piekło.
Próbowałeś już się otruć, ale nie udało się. Nie mówię, że to jakiś znak, ale fakt, że Ty chcesz jednak żyć! Tak samo jak i przed operacją ostrzegał Cię umysł przed błędną decyzją, tak i teraz Twój organizm mówi Ci, że to jeszcze nie koniec!
Wierz mi, że wszystkie problemy da się rozwiązać, czasami jedynie trzeba trochę więcej czasu. Zalecam Ci koniecznie skontaktować się z psychologiem, ta osoba na pewno będzie starała się Ciebie zrozumieć. Podkreślam, że psychologiem bo psychoterapeutą może być nawet zwykły lekarz domowy a ktoś taki raczej na pewno Ci nie pomoże.
Osobiście mam nadzieję, że znajdziesz jak najszybciej kogoś, kto będzie dla Ciebie oparciem.
Bardzo Ci współczuję i żałuję, że nie mogę Ci pomóc w inny sposób. Siedzę teraz w Belgii i tak jak Ty kiedyś jestem finansowo uzależniony od swojej kobiety.
Trzymaj się i odpuść sobie tą całą przeszłość. Już jej nie zmienisz, ale nadal masz wpływ na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

możecie mnie zhejtować za nieczułość i znieczulice, ale ten Pan pisze wszedzie wystarczy że wpiszecie pierwszy wers jego wypowiedz... mnie osobiście pachnie to próbą wyłudzenia kasy.... podaje fb potem pewnie adres bo przecięz cżłowiek biedy i schorowany...
sorry przeczytałam wszystkie odpowiedzi na tamtych forach i wszędzie jest tak samo....

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

~Postiii
możecie mnie zhejtować za nieczułość i znieczulice, ale ten Pan pisze wszedzie wystarczy że wpiszecie pierwszy wers jego wypowiedz... mnie osobiście pachnie to próbą wyłudzenia kasy.... podaje fb potem pewnie adres bo przecięz cżłowiek biedy i schorowany...
sorry przeczytałam wszystkie odpowiedzi na tamtych forach i wszędzie jest tak samo....

też pana sprawdzałam i poczytalam co nieco na temat jego schorzenia (nie jestem lekarzem, ale z tym co on ma wg neta da się normalnie żyć. Tylko, że są to info zaczerpnięte z kilku stron, a nie rozpatrywanie sprawy w sposób indywid.) i tak jak Tobie zapala mi się czerwona lampka w głowie. A w internecie i na fb wielokrotnie były akcje wyłudzeń... i tak jak piszesz dosłownie to jest kopiuj, wklej wszędzie gdzie się da. I od razu podane namiary na człowieka... nieco to jest dziwne...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...