Skocz do zawartości
Forum

Wahania samooceny po imprezie


Gość goopi

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam 18 lat, zawsze uważałem siebie za sredniego pod względem atrakcyjnosci chłopaka. Okej, w lustrze się sobie podobałem, i w sumie okej.

Poszedłem ostatnio na imprezkę, trochę wypiłem i wypaliłem, no i miałem chęć na dziewczyny, w sumie normalne. No i poderwałem dwie na jednej imprezce, obie koleżanki i wgl. Do seksu nie doszło, bo nie było gdzie, nie miałem ochoty i obie mają chłopaków (tak, głupio mi), skonczyło się na macankach itp.

Na drugi dzień wytrzeźwiałem, wróciłem do domu i czułem się pewny siebie i atrakcyjny. Potem poszedłem do szkoły, i tam pogadałem z pewną fajną dziewczyną, która chciała mój numer telefonu i wgl kontaktu. Podoba mi sie ona od roku, i ja jej chyba też. Tyle że jest sliczna, i mogłaby mieć pewnie każdego.

Ja czuję się teraz kompletnie nieatrakcyjny, nie moge prawie patrzeć na siebie w lustrze, widzę mega brzydala. Aż sam nie wiem jakim cudem jeszcze niedawno nie miałem takiego problemu, wszystko zmieniło się dwa dni po tej imprezie , nie wiem dlaczego i w ogóle.
Nie wiem co mam robić juz :/

Odnośnik do komentarza

Dziwne to, raz sie czujesz atrakcyjny a raz nie. To własciwie jak to z tym jest? Jezeli uwazasz sie za interesujacego chlopaka to z pewnoscią tak jest i to,ze ładna dziewczyna sie Tobą zainteresowała jest tylko potwierdzeniem tego.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Każdy jest na tyle atrakcyjny, na ile się uważa.

Piszesz, że dobrze Ci idzie z tą dziewczyną a z drugiej strony narzekasz na swój wygląd.

To tak jakbym napisał jakiś bardzo trudny test na 100% a później bym narzekał, że jestem głupi... To nie ma sensu. (Oczywiście w moim przypadku powyższy przykład graniczy z cudem ;) )

W sumie to to mogło się wziąć stąd, że ta dziewczyna, tak Ci się podoba, że sam sobie zawyżasz wymagania, aby ją oczarować - niepotrzebnie - myślę, że już to zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Ja również uważam, że Twój spadek samooceny wynika z tego, że bardzo zależy Ci na tej dziewczynie i chciałbyś jej zaimponować. Obawiasz się, że możesz nie wywrzeć na niej odpowiedniego wrażenia, a chcesz jej aprobaty.
Dała Ci numer, więc zainteresowałeś ją - bądź sobą i nie stresuj się.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...