Skocz do zawartości
Forum

Kogo bardziej pociąga seks?


Gość martynna

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to kwestia indywidualna. Każdy posiada inne potrzeby, niezależnie od płci. Ja na przykład zawsze posiadam ogromną ochotę na seks i bywa, że czuję się rozczarowana, nie kochając się z partnerem kilka razy w ciągu dnia, już nie mówiąc o zupełnym braku seksu. Myślę jednak, że pod tym względem jesteśmy naprawdę spójni, mimo, iż chwilami to ja chyba posiadam większą ochotę. Musi się wydarzyć coś naprawdę negatywnego aby zniechęciło mnie do bliskości. Według mnie nie jest to zależne od płci. Mylę się ?

Odnośnik do komentarza

ja jako dojrzewajacy chlopak i dojrzaly mezczyzna zawsze widzialem ogloszenia i propozycje mezczyzn w kierunku seksu, a od kobiet praktycznie garstka propozycji w tym kierunku. Jednak jest tak że w równym stopniu kobiety i mezczyzni są istotami seksualnymi, wiec jak to wytlumaczyc, że poszukujacy seksu kojarzy sie zawsze z mężczyzną? poprostu kobiet podnieca pożadający mężczyzna, a mezczyzne kobieta bez czegokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

ech kolejny ( a może ten sam) Pan który twierdzi że jest zmuszany by starać się o seks .... biedaczysko
Co do tego kogo bardziej pociąga seks to z tym jest różnie. Są kobiety, które nie muszą się kochać lub wystarczy im raz na tydzień, a ją takie które muszą codziennie lub przynajmniej 2 -3 razy w tygodniu. Tak samo jest u mężczyzn, z tym że ja osobiście na takie nie trafiłam któremu wystarczałoby raz na tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Gość cudowna

Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA TAKI TEKST
A ja uważam że to tylko faceci nagminnie pragną seksu i ciągle bez ustanku o tym myślą, mówią i to robią. Oni to robią codziennie bez ustanku bez chwili wytchnienia i zmuszają do tego innych którzy nie chcą. Oni to robią wszędzie codziennie. Faceci ciągle bez ustanku myślą o tym i to robią.
Wiem bo wystarczy spojrzeć na mojego kolegę i brata oni to robią codziennie, żyć bez tego nie potrafią, dziś mają taką jutro inną. I wszyscy inni faceci też tak robią.

Odnośnik do komentarza
Gość dragster

mezczyzni pożądają pragną, kobiety sie tym delektują, mezczyzna zawsze jest ten starający pożądający, kobieta zawsze jest ta co czerpie rozpala sie, mezczyna jest aktywny kobieta bierna, mezczyzna płaci za sex, zdobywa, kobieta bierze, jest zdobywana, oddaje sie

Odnośnik do komentarza

anonima0712
~cudowna,
Wybacz to bardzo śmiałe pytanie, jednak Twoja odpowiedź bardzo mnie zaintrygowało i przyszła mi do głowy pewna myśl, która mam nadzieję, nie obrazi Cię. Czy ktoś Cię kiedyś skrzywdził ? Jakiś mężczyzna ?
Pozdrawiam
Anonima0712

Niestety tak ale nie chce o tym pisać. A co dokładnie masz na myśli o co ci chodzi ?

Odnośnik do komentarza

~cudowna
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA TAKI TEKST
A ja uważam że to tylko faceci nagminnie pragną seksu i ciągle bez ustanku o tym myślą, mówią i to robią. Oni to robią codziennie bez ustanku bez chwili wytchnienia i zmuszają do tego innych którzy nie chcą. Oni to robią wszędzie codziennie. Faceci ciągle bez ustanku myślą o tym i to robią.
Wiem bo wystarczy spojrzeć na mojego kolegę i brata oni to robią codziennie, żyć bez tego nie potrafią, dziś mają taką jutro inną. I wszyscy inni faceci też tak robią.

Niestety, środowisko warunkuje podejście do życia i patrzenie na świat. Tutaj widać przykład jak bardzo jego patologia wpływa na psychikę.

Odnośnik do komentarza

A ja uważam ,że to zależy od dobrania się partnerów jestem mężatką 3 lata. I to ja chyba czasem mam większą inicjatywę ale cóż uwielbiam się kochać z moim partnerem i nie rozumie kobiet ,które odmawiają stosunku swojemu partnerowi ? No omijając sytuacje kiedy naprawdę jest się zmęczonym albo chorym ja jako kobieta jednak stwierdzam , że sex jest bardzo przyjemny i pomaga w relaksie jak też jest dobrym lekarstwem na wszystko :P Wiec na moim przykładzie stwierdzam iż pomimo stereotypów to nas bardziej pociąga seks.

Odnośnik do komentarza

od czasu jak biorę tabletki antykoncepcyjne, ochotę na seks mam non stop, wszystkie dni w miesiącu, nawet w czasie TYCH dni. mój chłopak powiedział, że będzie miał ze mną ciężko ;) to zależy od wielu czynników, od akceptacji wlasnego ciała, od partnera, kobiety potrzebują więcej uwagi, uczucia, jeśli czują się kochane i pożądane to ta ochota na seks jest większa. jeśli nie planują powiększenia rodziny to i forma antykoncepcji wpływa na to, czy chcą się kochać czy nie - komfort psychiczny. tzn ja ta sądze. ;) ale u każdego jest to indywidualne odczucie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...