Skocz do zawartości
Forum

Ciągła ochota na seks u partnera


Gość klaudi77

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaudi77

Witam, jestem w dość kłopotliwej sytuacji..Od jakiegos czasu mój partner ma ciągła, niczym nie pohamowaną ochotę na seks. Mam wrazenie, że kompletnie nie interesuje sie moim zdaniem, nie zapyta czy ja tez tego chce a czasem juz po prostu nie mam sily... Chciałam sie kogos poradzić co robić w takiej sytuacji bo jestem bezradna nie potrafie mu odmowic Prosze o jakies odp

Odnośnik do komentarza
Gość klaudi77

Kocham mojego partnera i nie chce zeby zauwazyl,ze nie mam juz tak wielkiej jak kiedys ochoty na seks. A chyba wlasnie tak jest.Niby podczas tego mam przyjemnośc ale po wszystkim sa jednak wyrzuty sumienia.

Odnośnik do komentarza

Jak czytam to co piszesz to mam wrażenie, że Tobie to nie odpowiada i to bardzo. Musisz pamiętać,że związek to dwoje ludzi,którzy sie powinni szanować nawzajem. Nie możesz zawsze być uległa. Jezeli Ci cos nie pasuje mów to otwarcie, postaw sprawę jasno a już w ogole jest to ważne w sprawwach łózkowych.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~klaudi77
Kocham mojego partnera i nie chce zeby zauwazyl,ze nie mam juz tak wielkiej jak kiedys ochoty na seks. A chyba wlasnie tak jest.Niby podczas tego mam przyjemnośc ale po wszystkim sa jednak wyrzuty sumienia.

To zamierzasz cały czas się zmuszać? Przecież to w końcu runie i zniszczy wasz związek

Odnośnik do komentarza

hej, też mam taki problem. przez ponad 2 lata często zgadzałam się mimo woli. teraz nie mam prawie wcale ochoty na seks z mężem, ale to również dletego że jest alkocholikiem.czesem nalegał godzine lub dwie. teraz jestem bardziej stanowcza ale często po odmowie budze się z jego ręką w moich miejscach intymnych. nie zmuszaj się bo po jakimś czasie będziesz się czuła bardzo zle po takim stosunku. jeśli nie zrozumie że czasem potrzebujesz tylko czułości lub poprostu jesteś zmęczona to czeka was poprostu poważna rozmowa. nie daj się, teraz ja też to już wiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...