Skocz do zawartości
Forum

Czy sponsoring jest czymś złym?


Gość alkaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz szczerze, czy nie przeszkadzało by Ci to, że byłabyś traktowana jak wibrator przez jakis czas? Tyle, że żywy? Naprawdę uważasz, że jakiekolwiek pieniądze są w stanie zrekompensowac to, co się wtedy czuje? Sądzę, że nie trzeba próbować na własnej skórze, by odpowiedziec sobie na te pytania. Wystarczy trochę pomysleć.

Odnośnik do komentarza

madziarkag
Brak słów:))

Czemu zaraz brak słów? Ludzie są różni. Mają różne doświadczenia, różne rodziny, różne wspomnienia z dzieciństwa. Tak więc z ich poczuciem własnej wartości też bywa bardzo różnie. Niektórzy nie sądzą, żeby ich własna osoba stanowiła jakąkolwiek wartość:((( Dlatego nie zastanawiają się nad tym, o czym tu wcześniej pisałam.

Odnośnik do komentarza

madziarkag
Bo brak słów.DLA MNIE TAKA KOBIETA TO DNO:)

No wiesz... Ja przynajmniej uzasadniłam, dlaczego z tym się nie zgadzam. Ty też mogłabyś chociaż tyle zrobić, skoro już takich mocnych słów używasz.

Tyle w temacie? Problem jest raczej z głębszych i poważniejszych, więc takie podsumowanie moim zdaniem kompletnie tu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Marek37

Od kilku lat spotykam się z kobietami na tzw. stałe układy i jeszcze nigdy żadnej nie potraktowałem jak "wibrator" (cokolwiek to dziwaczne określenie miałoby znaczyć). To po prostu seks, jeśli dwie dorosłe osoby dobrowolnie się na to umawiają to nikomu nic do tego. Autorce tematu zalecałbym kilka rzeczy:
1) unikaj agencji,
2) dbaj o zdrowie, gumka zawsze obowiązkowa
3) pamiętaj że telefony, adresy mailowe można wygooglować, nigdy nie podawaj numerów używanych na codzień
4) spotkaj się z facetem najpierw w publicznym miejscu, jeśli cokolwiek będzie w nim niepokojącego zerwij kontakt.
5) uważaj na kamerki w pokoju

Odnośnik do komentarza

Marek, poczytaj sam siebie. Jak możesz pisać, że

~Marek37
Od kilku lat spotykam się z kobietami na tzw. stałe układy i jeszcze nigdy żadnej nie potraktowałem jak "wibrator"

i jednocześnie

~Marek37
(cokolwiek to dziwaczne określenie miałoby znaczyć).

Jak nie rozumiesz, co to znaczy, to skąd możesz wiedzieć, czy postępowałeś w ten sposób, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina Osiecka

Wiesz wydaje mi się, że współżycie z obcą osoba jest podniecające i pierwszy raz może nie być taki idealny i wtedy osoba nieznajoma lepiej to zniesie razem z tobą niż osoba znajoma, która może śmiać się z nas przez całe Zycie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ciężko mi to ocenić. Różnie w życiu bywa. Nic nie jest czarno białe. Może autorka postu została naprawdę podstawiona pod ścianą. Łatwo oceniać patrząc z perspektywy monitora siedząc w domu czy to w pracy. Mam nadzieję, że autorka znajdzie jakieś inne rozwiązanie niż sponsoring.

Odnośnik do komentarza

Andy30
Jeżeli dziewczyna chce się oddać za sponsoring to jej sprawa.

Oczywiście, że to jej sprawa. Ale ciężko jest być obojętnym na to, co się stanie z człowiekiem, któremu próbuje sie pomóc.

Andy30
Jest to kontrowersyjne

Ja bym powiedziała raczej, że to krzywdzenie samego siebie.

Andy30
ale czytałem, że dużo np. studentek oddaje się za kasę.

Ja też o tym czytałam. I co z tego?

Andy30
Wszystko jest względne.

Nie, nie wszystko.

Odnośnik do komentarza

Andy30
Franca, tak, wszystko jest względne.

Nie, nie wszystko. Na przykład to, że człowiek ma swoją godność, dotyczy wszystkich bez wyjątku. Od niczego to nie zależy. Nie jest wiec względną sprawą. Tak samo to, że są rzeczy, które w godność człowieka godzą.

Andy30
To z tego, że zjawisko istnieje i tyle.

Więc dalej się pytam - i co z tego? Zjawisko narkomanii też istnieje. To też lepiej wzruszyc na to ramionami, niz krytykować?

Andy30
Autorka, raczej chce opinii gdyż decyzje- jak mi się wydaje już podjęła.

No nie. Do czego byłyby jej potrzebne opinie ludzi co do decyzji, którą juz podjęła?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...