Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

bialarozyczka
Kaśka098716191918

Roża, no właśnie! ZAROBEK, to też duża pokusa dla chłopaków.. wiem, że to cięzkie stresy.. Senatoria? nie słyszałam, żeby tam się "regenorowali".

Wojskowe sanatoria - uzdrowiska ;) wysyłają ich żeby się naprawili troszkę ;). Byłam akurat też w takim , bardzo fajne chłopaki także nie każdy świruje ;).
Ja też miałam dziś jechać do Ikea ale zmęczona jestem okropnie więc dałam sobie spokój ;). Kasia a co tam się działo w nocy ? :)))( żartuję ) nie odpisuj :D

Hehe, mam nadzieje ze nie kazdy dostaje joba:)
Podobno maja byc jakies tam promocje w weekend z powodu otwarcia tej gigant we Wrocku, w całej Polsce maja byc. Hahah, moge opisac na privie:D (zart)

Odnośnik do komentarza

Fugas, przecież teraz tez może dostać "kulkę w łeb"..
Róza, ja tera na diecie nie jestem , bo takm sie wkrecilam na maxa,że az mam niedowagę. poza tym, po tych omdleniach to wole jesc normalnie.
A poza tym, jedno ciastko jeszce nikomu krzywdy nie zrobilo:) (tak wiem, na jednym sie nie konczy, wciąga jak fajki:) a własnie, musze zapalic:)
Noom, ale ja bardziej bede steskniona.
O, widze ze masz juz fotke na profilu.

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
Właśnie zamierzam się do pieczenia sernika z czekoladą i bakaliami mojej mamy (wg Jej przepisu). Jak mi sie uda, to będzie mniam i Cię poczestuje:)

Kawałeczek z chęcią ale bez rodzynek proszę :D
Tak mam fotkę tylko dalej nie wiem czy tą co trzeba :D, bo z kompem miałam problemy. Ale to ja ;)
To nie musisz się odchudzać nie ma co bo jeszcze popadniesz w jakaś chorobę. Ale apetyt Ci wrócił ;)

Odnośnik do komentarza

Nom, mam koleżankę której siostra jest anorektyczką i bulimiczką (poprostu, przeplatają się dwie choroby razem).
To straszne, widziałam ją raz, boże, jaka ona chuda..
Była już kilkanaście razy w szpitalach, nic nie dało. Dalej jest tak samo..
Ok, będzie bez rodzynek, wedle życzenia:)
Pieke bo teściowa jutro nam wbija na obiad..;/ Znowu zacznie się gadanie że jak to źle wychowujemy małego. Mąż zażartował, że ewakuuje się jutro na czas odwiedzin..
Przed chwilą eks męża, napisała na fb na czacie żebym była "świadoma" tego, ze mnie z Nią zdradzil i wyzwała od.... Że niby TO JA zniszczylam ich realcje (niby przyjacielskie)... Nosz, co za..!

Odnośnik do komentarza

olej ta idiotke. Jest zazdrosna, bo on ciebie kocha nie ja. Jest wściekła, bo nie udało jej się rozbić waszego małżeństwa. A wyzywać to cię może ile wlezie, miej na nią wywalone ze tak powiem;) zobaczysz, przestanie. Niech się lepiej własnym mężem zajmie (o ile ma) a nie do cudzych się będzie przystawiać babsko jedno!

Odnośnik do komentarza

Spytałam, co czuła zdradzając własnego męża z moim, Ona na to " myalisz ze w takiej chwili myślałam o mężu? W dupie go mialam:) ale najważniejsze to, ze Ty teraz szalejeszz ze złości. Tak mi przykro, ale nie martw się, z godnością zastapie mu Ciebie, haha" słowo w słowo rak samo napisała.. Zastanawiam się czy nie pokazać to mężowi jej, żeby nie oszukiwać jej męża, spoko facet, szkoda mi go.
ale w sumie nie moja sprawa, nie mieszam się. Jak myślicie?
Wywalilam po tej konwersacji:/ fakt, zazdrosna i wkurzona to ona jest, szczególnie po tym co jej odpisalam:P

Odnośnik do komentarza

Muszę się zastanowić bo to w sumie nie moja sprawa, ale przyznam wywrócić człowieka z równowagi to ona umie. Udał mi się sernik! Zapraszam na poczestunek;) kurna, kiedy on wróci? Dzwonił jakas godzinę temu narzyczony przyjaciolki (tak ten). Był zalany, coś tam belkotal ze dla niego coś znacze itd. Rozlaczylam sie. Jakoś nie mam ochoty słuchać pijackich wyznań miłosnych. Idiota.Niech juz wyjdą za siebie i wyleca do tej Holandii, plis:(

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Wami, pogoda - marzenie!
Nie byłam w pracy, prądu nie było w biurze:))
Od 10 byłam na rowerze z siostrą, dużo gadałyśmy, wytłumaczyła mi czemu się tak zachowywała itp. Martwi się o mnie.. Gdy powiedziałam jej o tym czacie, poradziła mi się spotkać z Nim. Rozmawiałam o tym z mężem, on mówi, że jej mąż wie o tym co ona robi. Poprostu, mu to NIE PRZESZKADZA!! Myslalam ze jest ok gościu, teraz - Debil!
No bo jak można pozwalać żeby WŁASNA ŻONA go ZDRADZAŁA? Patologia normalna..
Ok, to mozesz mi upiec tej karpatki, z chcecią po tym rowerku zjem:)
Mąż wrócił dzisiaj o 1 w nocy. Mówił, że "szkolił" się od 22 do 24. Takie tam nudy. Nie mogłam się powstrzymać i powąchałam jego rzeczy, nie było śladu damskich perfum - jak kiedyś gdy wracał "niby" z ćwiczeń. Chyba się poprawia.

Odnośnik do komentarza

Siostra na rowerku w ciąży ooo matko ....?
Wiesz cooo mimo wszystko że jej mąż ma to gdzieś to ja bym napisała żeby trzymał swoją żonkę-lafiryndę w zamknięciu bo jeśli nie Ty to kiedyś jakaś inna tak jej da z liścia za uwodzenie cudzych mężów że się nie pozbiera. Możesz mu napisać jeszcze że rogami to już przebija dach w aucie :P :))).
Jakie plany na majówkę ? Ja w końcu wysprzątam mieszkanko, okna bo już nic przez nie nie widzę :D.

Odnośnik do komentarza

Róza, nie no co Ty, Ona nie jeżdziła ze mną.. Ja sama jedziłam, bo wszyscy znajomi w robotach siedzieli. Ona szła ze mną godzinkę a ja rower prowadziłam. Wogule tera przesiadłam się ze starych, dusznych, zatłoczonych tramwajów na rowerek. Mniej kasy na bilety i na zdrowie mi wyjdzie. Same korzyści:)
Wiesz jaką mam ochotę jej z liścia odwalić? Dziewczyno..:)
Kiedyś to się biło "solówy" w szkołach:) Podobnie jak teraz. Bo ja to byłam taka chłopczyca, zmieniłam się o 180stopni. Ale jedno we mnie zostało - uwielbiam swoje treningi aikido, nawet się teraz szkolę na ataki. W razie czegoś;)))
Majówka? Jade sama z siostra, jej chłopakiem i moją siostrzenica- chrzesnicą:) Słodkia dziewczynka. Ma 5 lat.
Niestety, nie jadę z mężem, bo On teraz ma dużo roboty w robocie i boi się że będą go wzywać. A jadę do Puszczy kampinowskiej. Teraz was przepraszam, ale jade się spotkać z koleżanką w centrum. Do wieczora

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...