Skocz do zawartości
Forum

Ideał kobiety


Andy30

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zawsze uwielbiałem rude tak jak dziś :)
Ja lubię to co jest mało popularne i takie mnie kręci,
rude są super :)Niestety tylko raz podczas wakacji miałem rudą dziewczynę a szkoda... była dzika i miała coś czego nigdy nie zapomnę (a to futerko w tym kolorze ohh cudo ).

Czyż nie piękne?

Kwiatuszek2 rudy kolor to nie tylko włosy, to piegi to mleczna skóra i rudy charakter :)[/i]

monthly_2013_02/ideal-kobiety_487.jpg

monthly_2013_02/ideal-kobiety_491.jpg

monthly_2013_02/ideal-kobiety_493.jpg

monthly_2013_02/ideal-kobiety_494.jpg

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze ładne / brzydkie to pojęcie względne - dla mnie są ładne (śliczne). Kolejna sprawa jeśli według ciebie te piersi duże - biorąc pod uwagę zaawansowaną ciąże (więc wiadomo że są nabrzmiałe od mleka) to jakie uważasz za średnie? Mogły by być mniejsze ja akurat lubię małe ale głównie mi chodzi o kształt, proporcjonalność, oraz wielkość jak również o kolor i kształt sutków to wszystko powoduje że dla mnie są idealne!

Odnośnik do komentarza

Kurczak1999
Po pierwsze ładne / brzydkie to pojęcie względne - dla mnie są ładne (śliczne). Kolejna sprawa jeśli według ciebie te piersi duże - biorąc pod uwagę zaawansowaną ciąże (więc wiadomo że są nabrzmiałe od mleka) to jakie uważasz za średnie? Mogły by być mniejsze ja akurat lubię małe ale głównie mi chodzi o kształt, proporcjonalność, oraz wielkość jak również o kolor i kształt sutków to wszystko powoduje że dla mnie są idealne!

Nie pisałam, że te piersi są duże, ale nie są małe ( a takie lubisz) dlatego dziwie się, że tu piszesz że są piękne i idealne- skoro nie są małe. A jeżeli chodzi o kształt i proporcjonalnośc jak napisałeś teraz to jak najbardziej sie z Tobą zgadzam.
Za chwilę wpadne w kompleksy, jak pomyślę że facet zwraca na takie rzeczy uwagę ( kolor sutków) :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, mi o wiele bardziej podobały się te rude dziewczyny. W szczególności, duże wrażenie zrobiły na mnie następujące dziewczyny:
1.Dziewczyna siedząca na łóżku i pijąca herbatę
2.Dziewczyna z łukiem
3.Dziewczyna z długim warkoczem
Mają takie ładne, słodkie buźki:))) Śliczne dziewczyny...przynajmniej według mnie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...