Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przed okresem a ryzyko ciąży


Gość gu...23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nie bo nie

a niby jak ma być to ciąża? Jak sperma miała sie dostać do ciebie, skoro stosunek był zabezpieczony? Chyba że tym zabezpieczeniem było nie kończenie w Tobie...
Test sikany można zrobić po 14 dniach i wtedy jest wiarygodny beta jest wiarygodna po 8 dniach

Odnośnik do komentarza

uuu
Kochałam się z chłopakiem 3 dni(niedziela) przed planowanym okresem(sroda) ( cykl średnio 21 dni) w zabezpieczeniu i koniec był poza mną. Zawsze bolały mnie piersi tydzień przed miesiączką aż do samego okresu, a teraz przestały mnie boleć i okres spóźnia się 2 dni. W środe , czyli w dniu w którym powinien być okres również sie z nim kochała tak samo jak poprzednio w prezerwatywie i koniec poza mną. Ostatnie krwawienie zaczęło sie 29 maja. Czy jest możliwość , że to ciąża??

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Opóźnienie miesiączki jak najbardziej może być natomiast wynikiem przemęczenia. Proszę cierpliwie poczekać na krwawienie.

Odnośnik do komentarza
Gość kijka2121

witam. mam 21 lat i mam chłopaka 2 lata teraz już jesteśmy po zaręczynach. Jeden dzień przed okresem współżyłam z facetem ale jak się zakończył okres dostałam bóli brzucha i takie plamienie krwi a teraz śluz biały i bierze mnie na wymioty czy mam jakieś problemy z organizmem?czy objawy ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, 23-ego współżyłam po raz pierwszy z chłopakiem, 26-ego w planowany dzień dostałam okres, natomiast dziś rano zauważyłam, że okresu nie ma, tampon czysty i w ogóle. Dodam, że stosunek był bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, lecz on nie doszedł we mnie. Wiem jednak, że przed wytryskiem wydobywa się płyn przedejakulacyjny w którym znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia. Więc moje pytanie jest takie : czy w ten sposób mogłam zajść w ciążę ? I co jest powodem tego, że okres niby jest ale go nie ma.. Proszę o mądre odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Czyli jest jakaś tam możliwość ciąży? W sumie w tym wszystkim to niepokoi mnie to że ten okres był, później go nie było i teraz znów trochę jest.. Czy to musi być związane z tym,że współżyłam, czy może być jakiś inny powód? Dodam jeszcze że wcześniej miałam praktycznie regularne miesiączki które trwały po 6 dni i nigdy takiego czegoś nie było..

Odnośnik do komentarza

No nie mam 100% pewności, że to okres, ale bardziej właśnie mi to wyglądało na okres, niż na jakieś plamienia, tym bardziej że dostałam "go" w planowany dzień. Tzn, te cykle nie były zawsze, lecz zazwyczaj regularne. No nic, zostaje mi poczekać jeszcze trochę i zrobić test, jeśli wyjdzie pozytywny, w co szczerze wątpię bo były to dni nie płodne to i tak będę się cieszyć ;) a jeśli negatywny, to udam się do ginekologa i będzie wiadomo co mi ' dolega' . Dziękuję serdecznie za odpowiedzi ;) pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie ostatnio z moją dziewczyną troszke sie w domu bawilismy po czym ona zdjełą mi spodnia i go sobie wlozyla, ja wykonalem 2-3 ruchy i go wylozylem , potem jeszcze bawilismy sie przez 30 inut i doszlem dopiero, ale to oczywiscie nie w niej , jak byl penis w niej te 3 razy to bez gumki, teraz tak sie zastanawiam czy moglo dojsc do zaplodnienia ?

Odnośnik do komentarza

Witam
Nie lubię owijać w bawełnę więc napiszę prosto z mostu. Cztery dni przed okresem kochałam się z chłopakiem dwa dni pod rząd przy czym on "skończył" we mnie za każdym razem. Przed okresem stosunkowo normalnym dostałam plamień a i okres nie jest tak obfity jak zawsze. Moje pytanie więc brzmi czy jest możliwość że zaszłam w ciążę?

Odnośnik do komentarza

teoretycznie przed okresem nie powinno sie miec dni plodnych, jednakze u azdej kobiety inaczej dni plodne wystepuja. (zalezy od organizmu)
Z jednej strony jesli dostalas miesiaczke to znaczyloby ze w ciazy nie jestes, lecz nieraz zdarza sie iz okres jest jak ciaza jest. Wykonaj test 2 tyg. po owych stosunkach i sie dowiesz. A przy kolejnych stosunkach zabezpieczajcie sie.

Odnośnik do komentarza

Hej, planuję to z moim chłopakiem jednak za każdym razem coś stoi nam na przeszkodzie i przekładamy to na inny termin. Teraz gdy nadarzyła się na to okazja, będę jeden dzień przed okresem. Słyszałam, że na jeden dzień przed okresem prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest niemalże niemożliwe, ale jest jedna rzecz która mnie niepokoi przed tym. Moje miesiączki trwają normalnie 5 dni, czasami krwawienie jest większe czasem mniejsze. Jednak nie zawsze dostaję je regularnie. Przeważnie dostaję je co 23-26 dni jednak z maja na czerwiec tylko 20, a z kolei z stycznia na luty było to 31 dni przerwy. Czy to jest normalne. Mam 18 lat. Proszę o odpowiedź co powinnam zrobić w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Czyli dokładnie co jeszcze, kiedy tak niewiele czasu? Bo rozumiem, że mówimy tutaj o prezerwatywie jako jednym z zabezpieczeń.
I czy uważacie, że takie wahania w okresach "od miesiączki do miesiączki" są normalne, kiedy mam 18 lat i powinno być już wszystko uregulowane?

Odnośnik do komentarza

Miałam takie momenty kiedy był on regularnie, i teraz dostaję go co 24+/-1 dzień od pół roku. Jednak tak jak pisałam, przez prawie cały ten czas różnie to wyglądało. Mama mówiła, że jak kilka dni się spóźni to jeszcze nic się nie dzieje. Co do wizyty u ginekologa... To nigdy jeszcze nie byłam, bo nic niepokojącego się nigdy nie działo pomijając te nieregularne miesiączki. I trochę się wstydzę tam pójść. Nie mam obaw przed samym badaniem, lecz przed tym, że mama zacznie coś podejrzewać, bo tak to nigdy nie byłam, a teraz jak jestem z chłopakiem (mój pierwszy poważny związek) poszłabym tak nagle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...