Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przed okresem a ryzyko ciąży


Gość gu...23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio mam strasznego stresa poniewaz na dniach powinnam dostac miesiaczke a boje sie ze moge byc w ciazy. Ostatnimi moesiacami moja mkesiaczka jest strasznie dziwna 25 sierpnia dostalam 3-dniowy okres. Potem powinnam dostac 20 wrzesnia a pojawil sie on dopiero 9 pazdziernika. 5 dni przed okresem ''kochalam sie '' z chlopakiem bez zabezpieczenia nie doszlo do wytrysku a nawet do takiego powaznego zblizenia. Okres powinnam dostac na dniach. Ostatnimi dniami bola mnie piersi i jest mi nie dobrze czy to zabuzenia chormonalne?

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanko. Wspolzylam do konca dzien przed planowana miesiaczka, ktora niestety jeszcze od 4 dni nie przyszla. Mialam cykle nieregularne zwykle, ale zdarzaly sie tez perfekcyjne. Kiedy powinnam zrobic test, jezeli @ nie przyjdzie ? I czy z tego jest duze ryzyko zajscia w ciaze ? Cykle mam czasami co 30- 40 dni, a czasami co 28.

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Jest taka sprawa :) W sobote kochałam się ze swoim chłopakiem bez prezerwatywy , nie skonczył we mnie stosunek trwał może z 10 minut potem długo długo mineło zanim doprowadziłam go inna metoda pozapochwowa do wytrysku ;D A po paru godz juz byla to niedziela o 7 rano dostałam okres czy jest ryzyko zajścia w ciążę ? Bo cały czas ten okres mnie nurtuje :) Niby jest , a ryzyko również :)

Odnośnik do komentarza

Witam, moje pytanie dotyczy możliwości zajścia w ciążę przed okresem. Od jakiegoś czasu mam tak,m że miesiączka przychodzi raz 2-3 dni wcześnie innym razem później. od kilku dni bolał mnie brzuch dołem, klasycznie ja na miesiączkę.. Do stosunku doszło 5 grudnia, a 7 dostałam miesiączki, ale dość delikatnej, raczej przypominającej lekkie plamienie początkowo. Nie jest to post w stylu "o matko nie chcę mieć dziecka, powiedźcie, że nie jestem w ciąży". Wręcz przeciwnie, po prostu chciałabym wiedzieć czy jest taka możliwość i mamy na co czekać jeśli chodzi o robienie testu, badań z krwi itd. Zawsze to inaczej jak się zaczerpnie opinii innych, bardziej doświadczonych ludzi:) Pozdrawiam i liczę na sensowne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanko proszę o szczerą odpowiedz w sobote nad ranem i wieczorem ,w niedziele rano i wieczorem w poniedziałek tak samo we wtorek rano współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia mam pytanie czy mogłam zajść w ciaże bo w środe dostałam okres ale ten pkres był przerażajacy leciały przez dwa dni skrzepy później już nie zamiast mieć trzy lub cztery dni to miałam pieć dni okres jakoś po tym wszystkim źle sie czułam jakoś mnie mdliło chodzi mi tak jak by żoładek bolał pozniej podbrzusze teraz w lewym pidbrzuszu jak by kłuło a nadal jest jak by żoładek bolał bardzo prosze o szczera odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...