Skocz do zawartości
Forum

Co stanie się 21.12.2012?


Gość wystraszona22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wystraszona22

Mam kupiony bilet na 21.12.2012 z Dublina do Krk samolotem, coraz głośniej slychac o tym co może się stać.
Zaczynam sie pomalu obawiać, niby nie wierzę w te brednie ale jak coraz głośniej wszedzie o tym to zacztnam sie bać. Co wy o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Co się stanie?
Nic.
Tych końców było już tyle, że zgubiłam rachubę.
Koniec zaczął się wraz z początkiem, i na pewno kiedyś się też ,,skończy" , ale powoli, powodzie, huragany, susze, trąby powietrzne, trzęsienia ziemi, wydaje mi się że będzie jeszcze gorzej niż dotychczas, wszystkie te kataklizmy przyczyniają się do końca. Tak myślę, a jak będzie?
To się okaże.

Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie?
Może tchórzostwo. Albo nieodł

Odnośnik do komentarza
Gość Ekologiczny

Jeśli Ci powiem, że świat się skończy to co zrobisz? Skoro ma się skończyć to nic nie poradzimy. Po co się tym przejmować?

Powiem Ci więcej. Nigdy nie będziesz wiedzieć o końcu świata. Nikt odpowiedzialny takiej informacji nie puści w świat, nawet gdyby jutro miała na nas spaść kometa i zniszczyć wszystko! Taka informacja spowodowałaby masowe zamieszki, zabójstwa, panikę i prawdopodobnie mało kto doczekałby prawdziwego końca świata.

Więc... powiem tak. Nic Ci nie grozi :D

Odnośnik do komentarza

Witaj Wystraszona22
Spokojnie nie masz czego się obawiać,o ile ta data jest określona według kalendarza Majów (mniemam) to tych kalendarzy jest troszkę...ja nawet słyszałem o tzw przesileniu które ma nastąpić dopiero w 2150 roku i wiele tego typu podobnych tez.Jedno mnie martwi to marzenia ,,nasze" słyszałem że jak człowiek przestaje marzyć to już czas...tylko to tak jak mówili o Św mikołaju,każdy myśli że ma marzenia...lecz to nie marzenia a pragnienia więc ok :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...