Skocz do zawartości
Forum

Cellulit na udach i pośladkach


winogronko

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie cellulit na pupie i udach był spory i tak na prawdę to nic mi nie pomagało, dlatego  spróbowałam endermologii a po tych zabiegach jest o niebo lepiej. Chodzę do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ z każdą wizytą są coraz lepsze efekty :)

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina B

Na cellulit, to przede wszystkim picie wody! Bez tego, nawet najlepsze środki skończą się niepowodzeniem. Z zabiegów estetycznych, to karboksyterapia ? Stosowałam ją w klinice L’experta i efekty są bardzo zadowalające.

 

Odnośnik do komentarza

Mnie świetne efekty dała kuracja z Pillberry - I'm losing it. Posiada składnik SOD B Dimpless, którego działanie w zakresie redukcji widocznego cellulitu na udach zostało udowodnione klinicznie po 28 dniach doustnej suplementacji. Jest on jedynym składnikiem aktywnym o naukowo udowodnionym synergistycznym działaniu zarówno przeciwko zwłóknieniu włókien kolagenowych, jak i przerostowi komórek tłuszczowych, znanym jako dwie główne przyczyny rozwoju cellulitu.
https://pillberry.com/produkty/i-m-losing-it

Odnośnik do komentarza

Ciężko powiedzieć, bo czasem samo picie wody lub zażywanie odpowiednich tabletek nie jest wystarczające. Jeśli ktoś ma tendencję do cellulitu w określonych partiach ciała to nawet najlepsze domowe sposoby nie zadziałają. Niestety wiem coś o tym, ponieważ sama jestem taką osobą. Polecam zabiegi klinice L’experta. Mi doktor Wasiluk dobrał serię odpowiednich zabiegów. Miałam robioną mezoterapię alidya i serię zabiegów robolex i ładnie się wszystko wyrównało. ☺

Odnośnik do komentarza

No niestety akurat uda i pośladki to najcięższe miejsca z których warto byłoby usunąć tłuszcz i cellulit. Jeżeli jeszcze się to nie udało, a macie coraz mniej czasu to warto sprawdzić świetny artykuł w tej tematyce https://anetaflorczyk.net/jak-schudnac-z-ud-w-2-tygodnie/ a mianowicie dowiecie się jak schudnąć z ud w 2 tygodnie i co najważniejsze bez efektu jojo. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i co najważniejsze podzielisz się swoimi spostrzeżeniami. Obyśmy miały jak najmniej problemów z tym wstydliwym cellulitem. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, karolajna2 napisał:

Mi pomaga endermologia, żaden inny zabieg, żaden krem czy tabletki nie dawały efektów a teraz po systematycznych wizytach w salonie Mariposa mam ładną, jędrna skórę.

 Myślisz że ten co faktycznie kocha, widzi jakiś cellulit?? Przestań, kocha się za kochanie, za osobowość, kim jesteś, co masz w głowie! Który facet będzie sobie zaprzątał głowę tym,  że jego gwiazda ma cellulit??  Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...