Skocz do zawartości
Forum

Cellulit na udach i pośladkach


winogronko

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam, mi bardzo poprawia jędrność skóry. Korzystam systematycznie i po roku widzę dużą poprawę. Oprócz tego że cellulit prawie znikł to dodatkowo piersi stały się jakby delikatnie większe, bardziej jędrne,kształtne. Największe efekty sauna i morsowanie daje nam gdy korzystamy nago,wtedy korzystne działanie jest na całej powierzchnii naszej skóry.

Odnośnik do komentarza

Cwiczenia to jedno, ale woda zalegajaca w organizmie to kolejna kwestia.  Ograniczyłam sól, pije więcej wody i przyjmuję kolagen z serii Beauty od Collibre. Kolagen pozwala lepiej rozprowadzać wodę. Widzę ogromną różnicę miedzy tym co było, a jest i dodatkowo przestały mi puchnąć kostki. Teraz jeszcze chce wprowadzić szczotkowanie na sucho!

Odnośnik do komentarza
Gość Monikas

Najlepsze efekty daje nam możliwość korzystania systematycznie z sauny.Najlepiej gdy korzystamy z niej nago. Wtedy skóra całą swoją powierzchnią uwalnia toksyny z organizmu.Dodatkowo piersi stają się bardziej jędrne i kształtne a skóra gładka i lśniąca. Wydaje mi się też że po kilku miesiącach korzystania z sauny są jakby delikatnie większe ?

Odnośnik do komentarza

Saunę i opalanie nago polecam. Skóra wtedy ślicznie się prezentuje,staje się bardziej jędrna, lśniąca i gładka. Gdy jesteśmy nago to Toksyny są uwalnianie z naszego ciała całą jego powierzchnią. Ze stanika zrezygnowałam kilka lat temu i to chyba była najlepsza decyzja. Piersi stały się jakby trochę większe, bardziej kształtne i wcale nie opadają,wręcz przeciwnie uniosły się trochę w górę.Nic mnie nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera. Polecam, warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Idealnie działają masaże wodne na basenie! Ja miałam kolano po operacji to lazilqm na basen ćwiczyć w wodzie i robiłam sobie masaże biczami wodnymi na całe nogi. Wszelki cellulit zniknął (bicze dość mocne ale bez fanatyzmu i nie żadne bąbelki jacuzzi bo za słabe znów).

Warto jest się równeiż wspomagać kremem:

https://www.cocolita.pl/balsamy-do-ciala/tolpa-cellulite-nocny-turbo-krem-antycellulitowy-250ml

Świetnie działają te od Tołpy.

Druga sprawa to może masz nietolerancję gluten? Od tego też się robi takie ciastowate ciało a trzecia - hormony które też dają podobny efekt,

f3ecc88abf421b47fec707434f3e411099404a63

Odnośnik do komentarza

Zdrowy tryb życia, ćwiczenia i odpowiednia dieta na pewno pomagają, ale w 100 % mnie udało się osiągnąć satysfakcjonujący efekt za pomocą zabiegu falami akustycznymi. Robiłam wiosną w SCM estetic w Krakowie. Po zabiegu skóra jest gładsza i dużo jędrniejsza. Teraz ćwiczeniami i ogólnym dbaniem o siebie staram się utrzymać efekt.

Odnośnik do komentarza

Pić dużo wody.

Absotlutnie odrzucić pszenicę w każdej postaci, ograniczyć cukier, fast food to podstawa. Po tym mogą być efekty po ok. 2 miesiącach.

Polecam do tego domowy peeling z kawy i szczotkowanie na sucho.

Poza tym dobre rezultaty dają zabiegi:  https://www.derma-med.pl/icoone-laser-cialo/ Polecam poczytanie sobie o zabiegu icoone. 

A wiadomo najlepiej to prowadzić zdrowy styl życia, po prostu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...