Skocz do zawartości
Forum

Cellulit na udach i pośladkach


winogronko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam pytanie odnośnie masażu bańkami chinskimi (dużo o tym na grupie ale tego czego szukam nie znalazłam). Jak przykladowo masujemy udo, robimy to od kolana w góre i tu moje w sumie głupie pytanie czy jak dojedziemy na góre to odrywamy bańke i zasysamy na dole czy po prostu zjeżdżamy przyssaną bańką na dół?

No i jakie macie zdanie o mniejszych banieczkach: https://bellita.pl/twarz-i-cialo/celloo-banka-antycellulitowa-cuddle-bubble-mini Jak taka?

2854-680x680.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja z natury jestem szczupłą osobą, ale mam dość spory problem z brzuchem, a raczej tkanką tłuszczową w okolicy pępka. Robiłam treningi cardio, a także ćwiczenia na dolną partię brzucha i nic mi to nie dało. Dopiero po zabiegu kriolipolizy doszłam do wymarzonego płaskiego brzucha. Potrzebowałam 3-4 serii, ale udało się pozbyć mojego największego kompleksu. Znalazłam ofertę salonu z Krakowa na https://www.gabinet-kosmetyczny.krakow.pl/kriolipoliza-odchudzanie-zamrazanie-tkanki-tluszczowej.php oni specjalizują się też w depilacji laserowej. Może właśnie taki zabieg pomoże zwalczyć Ci nadmiar tłuszczu w okolicy ud i pośladków? Poczytaj o tym koniecznie. 

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to,że niekiedy osoba jest szczupła i ma cellulit, którego nie jest w stanie zrzucić ani ćwiczeniami ani dietą. Skuteczna w zwalczaniu cellulitu jest karboksyterapia:

W Krakowie można się na to zapisać do Instytutu Bielendy. Jest to klinika medycyny estetycznej gdzie przeprowadzają takie profesjonalne zabiegi. Zabieg polega na aplikowaniu dwutlenku węgla pod skórę.Dzięki temu rozpuszcza sie tkanka tłuszczowa oraz znacznie zmniejsza sie obwód ud czy pupy

https://instytut.bielenda.pl/oferta/kosmetologia-pielegnacja-twarzy-i-ciala/karboksyterapia/

Odnośnik do komentarza

Od dawna ćwiczę, ale niestety cellulit nie zmniejszał się. Jakiś czas temu  zaczęłam za namową koleżanki stosować kolagen do picia. Powiedziała, że kolagen pomaga w odpowiednim rozprowadzaniu wody w organizmie, usuwając tę zbędną wodę, a ponadto wpływa na jędrność. Musze powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Po trzech miesiącach stosowania, widzę ogromną różnicę. I wiem, ze to od kolagenu, bo ćwiczę i jem tak samo jak trzy miesiące temu. Ja dobrałam specjalny kolagen ukierunkowany na wsparcie urody Collibre Beauty (jest wzbogacony o witaminy działające na skórę i paznokcie).

Odnośnik do komentarza
Gość Gosiczek

Saunę mogę też polecić, poprawia wygląd naszej skóry,tylko najlepiej korzystać z niej nago. Efekty daje nam dopiero po kilku miesiącach systematycznego korzystania przynajmniej raz w tygodniu. Skóra staje się w tym czasie bardziej lśniąca, gładka i jędrna.Polecam spróbować bo naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza

Spróbujcie sobie  zabiegów endermologii, ja jestem zachwycona, widzę już znaczną poprawę, mam mniejszy cellulit  a skóra jest bardziej  jędrniejsza. Super sprawa. Ja chodzę w Warszawie do salonu Mariposa w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Gość Cellulit

Lepiej korzystać z sauny nago, wtedy działa na całą powierzchnię naszej skóry.

Regularne korzystanie z kąpieli w łaźni suchej lub saunie parowej ma wyraźnie pozytywny wpływ na wygląd skóry i kondycję cery. Skóra staje się elastyczna, miękka i nawilżona. Sauna pomaga w oczyszczeniu skóry, dlatego polecana jest osobom z takimi problemami skórnymi, jak trądzik czy łuszczyca. Lepiej ukrwiona skóra staje się gładsza, a pory zostają dokładnie oczyszczone. Poprawie ulega także koloryt skóry. Seanse w saunie pomagają zmiękczyć blizny, a także stymulują gojenie się ran. To także doskonały sposób na obrzęki, ponieważ intensywnie pocenie się umożliwia usunięcie z organizmu nadmiaru soli, która zatrzymuje wodę. Oczyszczona i pozbawiona toksyn skóra jest bardziej podatna na działanie kosmetyków odżywczych i nawilżających, zwiększając efekty ich działania. Badania dowiodły, że korzystanie z sauny wspomaga także walkę z cellulitem! Zdrowa skóra jest odmłodzona i ujędrniona, dlatego zabiegi w saunie wykorzystywane są w kuracjach przeciwstarzeniowych.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda Kania

Mi pomogły następujące czynności:

- odstawienie kolorowych napojów i kawy

- picie dużej ilości wody

- spacery

-masaże na sucho 

- suplementacja kolagenu (ja wybrałam Beauty Collibre i polecam gorąco)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...