Skocz do zawartości
Forum

Mój koniec


Rekomendowane odpowiedzi

[Hmm.. No na pewno aktorka przez internet, aż się uśmiałam >.< Ale wiesz, nie każdy ma szczęśliwe życie. Może ty jesteś bezproblemowa ale niektórzy nie mają takiego farta. A jak nie wiadomo gdzie iść z problemami to internet jest do tego doskonały, więc jeżeli chce to niech zwraca na siebie uwagę jeżeli to ma być dla niej dobre. [/quote]

Wiesz isabelle zdziwiłabys sie gdybys znała moje życie , korzystałam swojego czasu z pomocy psychologa , psychiatry, niewiele mi to pomogło ale mimo wszystko stawiam czoła i staram sie życ tak by nikt przeze mnie nie płakał,poza tym nikt nie obiecywal,ze bedzie lekko, więc po co te przepychanki????..... oj zabije sie, nie zabije, ale moze jednak dzisiaj to zrobie , jeszcze jestem, jeszcze żyję,ale juz niedługo...... na co to???? zwykłe granie na uczuciach innych, takie jest moje zdanie , moze czas zająć sie czymś pozytecznym, pieski odwiedzic w schronisku, sasiadce chorej przykutej do lózka zakupy zrobic i herbate podac zamiast użalać sie nad sobą.Niektórym taki opierd......sie przyda , moze w główce sie poukłada :)))))) i nie mówie tego złosliwie tylko całkiem serio i od serca, szkoda życia na biadolenie:)))))

Odnośnik do komentarza

lukaj
wiadome każdy ma problemy .Ale chciałabym zaznaczyć że każdy inaczej sobie radzi z nimi . Ona poprostu tutaj szuka zrozumienia i wypowiedzenia sie. I nie mowcie mi że z rodzicami trzeba byc w zgodzie to oni wtedy pomogą? no wiecie gorsze bzdury ja nie słyszałam! a ty Achaa dopiero 20lat i dziecko i co ślub z powodu dziecka? hm...dobre i coo to twoj najwiekszy problem bo co musisz mężowi ugotować obiad ,dziecko przewinąć? każda matka to ma! i nie ubolewa...mowisz że ojciec cie wyzywa? a mnie matka i jakoś nie ubolewam nad tym . nie każdy ma rodziców w porzadku i nie każdy zrozumie jego problem..ale widocznie wy bogaci za dużo w dupie macie i nie rozumiecie prostych problemów! musicable18 poprostu nie radzi sobie i szuka tutaj wsparcia i my jej dajemy takie w postaci rad i pytania o samopoczucie dobre i tyle niż pisać jakieś glupoty...!

Gorszych bredni to jeszcze w życiu nie przeczytałam, dziewczyno :D nie, nie brałam ślubu ze względu na dziecko, bralam ślub kawał czasu po tym jak urodziłam i chciałam go wziąć, a nie dlatego, że mi ktoś kazał, wręcz słyszałam, żebym go nie brała jeśli nie chcę być z moim obcecnym mężem. Nie u każdego jest jak u ciebie. I uwierz mi, w obecnym życiu mam gorsze problemy niż gotowanie obiadków. Przeszłam w swoim życiu dużo, ale nigdy nie myślałam o samobójstwie, bo jestem zdrowa psychicznie, a śmierć nie rozwiązuje problemów. Chyba tobie w tyłku się poprzewracało, dziewczyno, nie masz pojęcia o tym, jakie ludzie potrafią mieć problemy i paplasz trzy po trzy.
I owszem, aby z kimś normalnie porozmawiać (nie tylko z rodzicami), to trzeba to robić normalnie, bez trzaskania drzwiami i grożenia samobójstwem, a nie jak rozwydrzona nastolatka. Takie nastolatki nieraz sobie wmawiają, że ich rodzice są okropni, nic nie rozumieją i to jest ich największy problem egzystencjalny. DOROŚNIJ, bo może ja mam 20 lat, ale nie plotę takich bzdur jak ty

Odnośnik do komentarza

~wanesa23
[Hmm.. No na pewno aktorka przez internet, aż się uśmiałam >.< Ale wiesz, nie każdy ma szczęśliwe życie. Może ty jesteś bezproblemowa ale niektórzy nie mają takiego farta. A jak nie wiadomo gdzie iść z problemami to internet jest do tego doskonały, więc jeżeli chce to niech zwraca na siebie uwagę jeżeli to ma być dla niej dobre.

Wiesz isabelle zdziwiłabys sie gdybys znała moje życie , korzystałam swojego czasu z pomocy psychologa , psychiatry, niewiele mi to pomogło ale mimo wszystko stawiam czoła i staram sie życ tak by nikt przeze mnie nie płakał,poza tym nikt nie obiecywal,ze bedzie lekko, więc po co te przepychanki????..... oj zabije sie, nie zabije, ale moze jednak dzisiaj to zrobie , jeszcze jestem, jeszcze żyję,ale juz niedługo...... na co to???? zwykłe granie na uczuciach innych, takie jest moje zdanie , moze czas zająć sie czymś pozytecznym, pieski odwiedzic w schronisku, sasiadce chorej przykutej do lózka zakupy zrobic i herbate podac zamiast użalać sie nad sobą.Niektórym taki opierd......sie przyda , moze w główce sie poukłada :)))))) i nie mówie tego złosliwie tylko całkiem serio i od serca, szkoda życia na biadolenie:)))))[/quote]

Zgadzam się z tobą, myślę dokładnie jak ty

Odnośnik do komentarza

i nie jestem bogata tylko żyję normalnie, na wiele rzeczy mnie stać, ale na wiele też nie stać. Nie wiem co to ma do rzeczy, świadczy to tylko o twoim ograniczeniu.
Wracając do rodziców, to z doświadczenia wiem, że jeśli mówisz spokojnie, bez nerwów, to ludzie cię słuchają. Nawet z małymi dziećmi jest łatwiej, gdy im się tłumaczy zamiast na nie krzyczeć. Patrzysz na nie, łapiesz za ramiona i mówisz mu podczas gdy ono ci patrzy w oczy. Wiele razy tłumacząc z ten sposób coś mojej małej córce, osiągałam swoje małe sukcesy rodzicielskie - zamiast krzyku - tłumaczenie. Może jest mała, ale wiele rozumie. I z rodzicami też nalezy dobrze rozmawiać, bo inaczej odbierają to jak atak.

Odnośnik do komentarza

wiesz co dorosnąć już dorosłam dawno patrzac jak sie dzieje w tym życiu...nie tylko ty w życiu przeszłaś źle...ja także mam do tej pory ciężkie życie i co! a jak ktoś chce sie zabić to co już chory psychicznie ? poprostu szuka spsobu na życie może innego nie zna...a pozatym po co Achaa sie tu wypowiadasz co? jak ci przeszkadza to do jasnej cholery nie czytaj tego! i bez problemu Przez ciebie i zyzio tu tak wrze...i wy dajcie spokój.
Jak byś chciałam wiedziec u mnie akurat tak sie dzieje że bogaci maja za duzo kasy i im sie w glowach przewraca a wiekszoc dziewczyn bierze ślub z powodu dziecka..sorry jesli uraziłam ale to tak wygladało bo jeszcze jestes młoda .
Każdy z wiekiem patrzy na życie inaczej im sie jest starszym i wiele przeszedł to na to wszystko patrzy z dystansem.
I może zakonczmy tą chorą dyskusje!!!

Odnośnik do komentarza

Lukaj,jeżeli wrze tu, jak sam stwierdziłeś,to dlatego,że niektórzy się nie dają w konia zrobić!Gdyby na świecie więcej osób skupiło się na robieniu tego,co do niego należy,a nie na wk...niu innych,bo im się nudzi, to takie przepychanki słowne nie byłyby potrzebne.Ale w jednym masz rację,zakończmy tę chorą dyskusję

Odnośnik do komentarza

No też mam wrażenie że dziewczyna po prostu chce być zauważona i nie bardzo potrafi to zrobić w normalny sposób. Ja bym na Twoim miejscu nie wpatrywała się tak bardzo w mrok, ani nie udziwniała wszystkiego wokół bo to naprawdę może bardzo utrudnić normalne życie. Też zawsze byłam nieco odjechana. Pisałam piosenki nawet płytę nagrałam, też próbowałam się ciąć z różnych powodów, potem to już w nawyk mi weszło, szczęściem zaczęłam normalnie żyć, znalazłam męża, urodziłam dzieci. Nie pomógł mi w tym żaden psychiatra ani psycholog tylko sama kiedyś spotkałam podobną osobę i zobaczyłam jaka jestem śmieszna tak sobie utrudniając życie i zachowując się jak jakieś emo. Piosenki nadal pisuję, ale przestałam się nakręcać na mrok, bo moja ostatnia piosenka była oswajaniem demonów i sama się jej przestraszyłam. Życie sie ma jedno i nie rozumiem po co je oddawać mroczności, strachowi, zaburzeniom, lękom, uzależnieniom. Uporządkowałam swoje życie sama. Mam dla kogo żyć, mam po co. Mam cztery piękne córki i będę miała piątego dzidziusia. I to mnie trzyma przy życiu, przy normalności, przy realności. I życie różnie wychodzi. Różnie też wychodzi mi bycie wzorem dla moich dzieci i oparciem dla męża, ale mam po co się rozwijać i pracowac nad sobą. Mój ostatni tekst piosenki mrocznej był taki:

Mój demon śpi
Nie budzę go
dobrze mu jest
nie krzyczy przez sen
Mój demon śpi
coś mu się śni
bo zdradza go
drżenie rąk

Składam mu w darze
ciało co noc
buduję ołtarze
oddaję mu hołd

Mój demon śpi
więc wstaję już
idę po chleb
nakarmię go nim

Składam mu w darze...

Mój demon śpi
ja kruszę chleb
i modlę się
by chciał zostać tu...

Odnośnik do komentarza

No dobra, wiedze, że przez ten czas kiedy miałam problem z netem trochę się tu rozwinęło. A więc zacznę do Achaa.. Tak wiem jakie są w życiu problemy, mam 18 lat a przeżyłam wiele rzeczy i przykrości, których bym nikomu nie życzyła. Pocięłam się raz jak miałam z 15 lat i wiem, że to do niczego nie prowadzi i nie polepsza sytuacji. O samobójstwie nigdy nie myślałam, chyba, że o tym jak to by było gdyby mnie nie było. ale o tym każdy myśli nie zaprzeczajmy. Szczególnie gdy ma się problemy. Ja nadal je mam. Ale uważam, że jestem dzieckiem i sama nie chciałabym mieć dziecka w wieku 20 lat, bo uważam, że przede mną jeszcze sporo do przeżycia a nie mąż i dziecko. Znam ludzi takich jak ty co mają 20 lat i dziecko, nawet 2 letnie, baa ma znajoma z dzieciństwa, która jest w moim wieku i ma 2 dzieci z czego ostatnie ma na pewno z rok. Hmm to jest dobre?? No tak na ludzi, którzy nie mogą sobie poradzić i piszą w internecie się krzywo "patrzy" ale na młode osoby z dzieckiem to już nie. Nie wypowiadajcie się jeżeli to nie jest nic warte i korzyści nie przynosi bo dla tej dziewczyny raczej wasze opinie i tak nic nie dadzą i nie znaczą, no chyba , że pogorszą jej sytuację. Jeżeli osoba w necie puszcza filmiki ze swoimi piosenkami chce być zauważona to jest okey ale gdy osoba ma problemy w życiu i chce się wypowiedzieć, chce by ktoś jej doradził, nawet jeśli jest to obca osoba, która jej nie zna i może jej tylko napisać komentarz z radą lub pocieszeniem, to jest źle. Po to są właśnie takie strony ludzie, o głupotach w stylu, dziecko mnie podrapało i czy będzie blizna pisać można ale, że ktoś ma problemy i chce się zabić to już nie. A może naprawdę chciała i dzięki tym ludziom, którzy są dla niej dobrzy i wyrozumiali tego nie zrobiła. A co do rodziców, to nie każdy ma normalną rodzinę. Nie słyszałaś o rodzinach gdzie rodzice krzywdzą dzieci? Gdzie ojciec gwałci córkę lub znęca się nad nią? Gdzie dzieci są zabijane? I ty uważasz, że w tych czasach są sami normalni i wyrozumiali rodzice? Nie. Nie zawsze i nie każdy może normalnie rozmawiać. Niekiedy dzieci wręcz boją się powiedzieć coś rodzicom, bo oni ich nie zrozumieją, będą krzyczeć, zadzwonią po policję. Widzisz to ty Achaa jesteś osobą ograniczoną nie kto inny, masz tylko swoje zdanie i na nic innego nie patrzysz. Nie rozchodzi mi się tu już o autorkę tylko o to, że na tym świecie nie jest tak pięknie jakbyś chciała i jak to sobie wymyśliłaś. Oglądaj więcej wiadomości i ogólnie telewizji. Może w końcu zobaczysz co się na tym świecie dzieje i zauważysz, że jest dużo osób potrzebujących pomocy i wsparcia. Ja mam mocną psychikę i nigdy nie targnęłabym się na własne życie choćby nie wiem co, bo wiem, że jest przede mną przyszłość. Ale nie wszyscy myślą jak ja i dlatego mam w sobie motywację żeby tym osobą pomóc, jedną z nich jest być może 18Musicabele, jeżeli chce tej pomocy to jestem właśnie dlatego. A ty i tobie podobni, jeżeli macie problemy to nie czytajcie tego wątku i nie komentujcie. Bo to nie jest wasza sprawa ani wasze życie, choć moje też nie ale ja chcę pomóc. Jeżeli nie wnosicie nic dobrego to lepiej żebyście to zignorowali. Więc jeszcze raz napiszę, że jeżeli ona chce być zauważona to, to jest dobry sposób i miejsce. Lepiej żeby tu pisała niż zamknęła się w sobie i naprawdę zrobiła sobie krzywdę, jeżeli nawet nie zabiła się.. Co w tych czasach nie raz było głośno o samobójstwach osób, które sobie nie radziły i nie mogły znaleźć pomocy w swoim otoczeniu.

Odnośnik do komentarza

Isabellee
No dobra, wiedze, że przez ten czas kiedy miałam problem z netem trochę się tu rozwinęło. A więc zacznę do Achaa.. Tak wiem jakie są w życiu problemy, mam 18 lat a przeżyłam wiele rzeczy i przykrości, których bym nikomu nie życzyła. Pocięłam się raz jak miałam z 15 lat i wiem, że to do niczego nie prowadzi i nie polepsza sytuacji. O samobójstwie nigdy nie myślałam, chyba, że o tym jak to by było gdyby mnie nie było. ale o tym każdy myśli nie zaprzeczajmy. Szczególnie gdy ma się problemy. Ja nadal je mam. Ale uważam, że jestem dzieckiem i sama nie chciałabym mieć dziecka w wieku 20 lat, bo uważam, że przede mną jeszcze sporo do przeżycia a nie mąż i dziecko. Znam ludzi takich jak ty co mają 20 lat i dziecko, nawet 2 letnie, baa ma znajoma z dzieciństwa, która jest w moim wieku i ma 2 dzieci z czego ostatnie ma na pewno z rok. Hmm to jest dobre?? No tak na ludzi, którzy nie mogą sobie poradzić i piszą w internecie się krzywo "patrzy" ale na młode osoby z dzieckiem to już nie. Nie wypowiadajcie się jeżeli to nie jest nic warte i korzyści nie przynosi bo dla tej dziewczyny raczej wasze opinie i tak nic nie dadzą i nie znaczą, no chyba , że pogorszą jej sytuację. Jeżeli osoba w necie puszcza filmiki ze swoimi piosenkami chce być zauważona to jest okey ale gdy osoba ma problemy w życiu i chce się wypowiedzieć, chce by ktoś jej doradził, nawet jeśli jest to obca osoba, która jej nie zna i może jej tylko napisać komentarz z radą lub pocieszeniem, to jest źle. Po to są właśnie takie strony ludzie, o głupotach w stylu, dziecko mnie podrapało i czy będzie blizna pisać można ale, że ktoś ma problemy i chce się zabić to już nie. A może naprawdę chciała i dzięki tym ludziom, którzy są dla niej dobrzy i wyrozumiali tego nie zrobiła. A co do rodziców, to nie każdy ma normalną rodzinę. Nie słyszałaś o rodzinach gdzie rodzice krzywdzą dzieci? Gdzie ojciec gwałci córkę lub znęca się nad nią? Gdzie dzieci są zabijane? I ty uważasz, że w tych czasach są sami normalni i wyrozumiali rodzice? Nie. Nie zawsze i nie każdy może normalnie rozmawiać. Niekiedy dzieci wręcz boją się powiedzieć coś rodzicom, bo oni ich nie zrozumieją, będą krzyczeć, zadzwonią po policję. Widzisz to ty Achaa jesteś osobą ograniczoną nie kto inny, masz tylko swoje zdanie i na nic innego nie patrzysz. Nie rozchodzi mi się tu już o autorkę tylko o to, że na tym świecie nie jest tak pięknie jakbyś chciała i jak to sobie wymyśliłaś. Oglądaj więcej wiadomości i ogólnie telewizji. Może w końcu zobaczysz co się na tym świecie dzieje i zauważysz, że jest dużo osób potrzebujących pomocy i wsparcia. Ja mam mocną psychikę i nigdy nie targnęłabym się na własne życie choćby nie wiem co, bo wiem, że jest przede mną przyszłość. Ale nie wszyscy myślą jak ja i dlatego mam w sobie motywację żeby tym osobą pomóc, jedną z nich jest być może 18Musicabele, jeżeli chce tej pomocy to jestem właśnie dlatego. A ty i tobie podobni, jeżeli macie problemy to nie czytajcie tego wątku i nie komentujcie. Bo to nie jest wasza sprawa ani wasze życie, choć moje też nie ale ja chcę pomóc. Jeżeli nie wnosicie nic dobrego to lepiej żebyście to zignorowali. Więc jeszcze raz napiszę, że jeżeli ona chce być zauważona to, to jest dobry sposób i miejsce. Lepiej żeby tu pisała niż zamknęła się w sobie i naprawdę zrobiła sobie krzywdę, jeżeli nawet nie zabiła się.. Co w tych czasach nie raz było głośno o samobójstwach osób, które sobie nie radziły i nie mogły znaleźć pomocy w swoim otoczeniu.

Nie chodzi o problemy, bo po to jest to forum tylko o granie sobie na psychice innych ludzi tu z forum. Dziewczyna raz pisze, że chce się zabic, potem że zaraz się zabije, a potem już nie chce się zabić i znów chce się zabić, a może jednak nie i znów itd itp. Czy to nie jest próba zwrócenia na siebie uwagi? Jest i to marna. Na świecie są ludzie dotknięci śmiertelnymi chorobami i tacy, którzy nie mają co jeść albo po prostu siły natury zniszczyły im wszystko, co mieli. A tu dziewczyna ciągle pisze, że chce się zabić, bo rodzice jej nie rozumieją. Taką osobę pora odesłać do psychiatry, a nie na forum, bo ona sobie popisze, a i tak zrobi co zechce. I zapamiętaj, że każdy ma prawo się tu wypowiadać czy ci się podoba, czy nie. Skoro to nie nasza sprawa, to po co ten wątek tu się znalazł? Chyba żeby poznać opinie różnych ludzi, prawda?
I nie porównuj osoby chorej psychicznie do młodej matki, bo to jest tylko wiek i dla mnie to całkowicie normalne, że mam dziecko i żyje mi się normalnie. Nie narażam siebie, dziecka i innych na cierpienie z błahych powodów.

Jak widać ty jednak nie jesteś silna psychicznie skoro już się pocięłaś. Ja bym w życiu tego sobie nie zrobiła. W trudnych chwilach wolę się wykrzyczeć albo wypłakać, ale na pewno nie robię krzywdy sobie i nikomu innemu.

I również jej rodziców nie porównuj do jakichś patologii, bo podejrzewam, że jest całkowicie inaczej niż ona opisuje. Nastolatkowie uwielbiają wyolbrzymiać i narzekać na rodziców, że nikt ich nie rozumie itd. Tak naprawdę ciężko jest się porozumieć, gdy obie strony potrafią tylko krzyczeć. I dlatego do rozmowy należy podejść na spokojnie. Wiem, co mówię, bo jeśli ja jestem spokojna, to i moi rodzice są spokojni. I wtedy można rozmawiać jak ludzie. Ale to najpierw trzeba dojrzeć do tego, a potem na ten temat się wypowiadać. Ty podajesz przypadki patologii, ja z jej postów nie wyłapałam żadnej patologii

Odnośnik do komentarza

~Achaa
Isabellee
No dobra, wiedze, że przez ten czas kiedy miałam problem z netem trochę się tu rozwinęło. A więc zacznę do Achaa.. Tak wiem jakie są w życiu problemy, mam 18 lat a przeżyłam wiele rzeczy i przykrości, których bym nikomu nie życzyła. Pocięłam się raz jak miałam z 15 lat i wiem, że to do niczego nie prowadzi i nie polepsza sytuacji. O samobójstwie nigdy nie myślałam, chyba, że o tym jak to by było gdyby mnie nie było. ale o tym każdy myśli nie zaprzeczajmy. Szczególnie gdy ma się problemy. Ja nadal je mam. Ale uważam, że jestem dzieckiem i sama nie chciałabym mieć dziecka w wieku 20 lat, bo uważam, że przede mną jeszcze sporo do przeżycia a nie mąż i dziecko. Znam ludzi takich jak ty co mają 20 lat i dziecko, nawet 2 letnie, baa ma znajoma z dzieciństwa, która jest w moim wieku i ma 2 dzieci z czego ostatnie ma na pewno z rok. Hmm to jest dobre?? No tak na ludzi, którzy nie mogą sobie poradzić i piszą w internecie się krzywo "patrzy" ale na młode osoby z dzieckiem to już nie. Nie wypowiadajcie się jeżeli to nie jest nic warte i korzyści nie przynosi bo dla tej dziewczyny raczej wasze opinie i tak nic nie dadzą i nie znaczą, no chyba , że pogorszą jej sytuację. Jeżeli osoba w necie puszcza filmiki ze swoimi piosenkami chce być zauważona to jest okey ale gdy osoba ma problemy w życiu i chce się wypowiedzieć, chce by ktoś jej doradził, nawet jeśli jest to obca osoba, która jej nie zna i może jej tylko napisać komentarz z radą lub pocieszeniem, to jest źle. Po to są właśnie takie strony ludzie, o głupotach w stylu, dziecko mnie podrapało i czy będzie blizna pisać można ale, że ktoś ma problemy i chce się zabić to już nie. A może naprawdę chciała i dzięki tym ludziom, którzy są dla niej dobrzy i wyrozumiali tego nie zrobiła. A co do rodziców, to nie każdy ma normalną rodzinę. Nie słyszałaś o rodzinach gdzie rodzice krzywdzą dzieci? Gdzie ojciec gwałci córkę lub znęca się nad nią? Gdzie dzieci są zabijane? I ty uważasz, że w tych czasach są sami normalni i wyrozumiali rodzice? Nie. Nie zawsze i nie każdy może normalnie rozmawiać. Niekiedy dzieci wręcz boją się powiedzieć coś rodzicom, bo oni ich nie zrozumieją, będą krzyczeć, zadzwonią po policję. Widzisz to ty Achaa jesteś osobą ograniczoną nie kto inny, masz tylko swoje zdanie i na nic innego nie patrzysz. Nie rozchodzi mi się tu już o autorkę tylko o to, że na tym świecie nie jest tak pięknie jakbyś chciała i jak to sobie wymyśliłaś. Oglądaj więcej wiadomości i ogólnie telewizji. Może w końcu zobaczysz co się na tym świecie dzieje i zauważysz, że jest dużo osób potrzebujących pomocy i wsparcia. Ja mam mocną psychikę i nigdy nie targnęłabym się na własne życie choćby nie wiem co, bo wiem, że jest przede mną przyszłość. Ale nie wszyscy myślą jak ja i dlatego mam w sobie motywację żeby tym osobą pomóc, jedną z nich jest być może 18Musicabele, jeżeli chce tej pomocy to jestem właśnie dlatego. A ty i tobie podobni, jeżeli macie problemy to nie czytajcie tego wątku i nie komentujcie. Bo to nie jest wasza sprawa ani wasze życie, choć moje też nie ale ja chcę pomóc. Jeżeli nie wnosicie nic dobrego to lepiej żebyście to zignorowali. Więc jeszcze raz napiszę, że jeżeli ona chce być zauważona to, to jest dobry sposób i miejsce. Lepiej żeby tu pisała niż zamknęła się w sobie i naprawdę zrobiła sobie krzywdę, jeżeli nawet nie zabiła się.. Co w tych czasach nie raz było głośno o samobójstwach osób, które sobie nie radziły i nie mogły znaleźć pomocy w swoim otoczeniu.

Nie chodzi o problemy, bo po to jest to forum tylko o granie sobie na psychice innych ludzi tu z forum. Dziewczyna raz pisze, że chce się zabic, potem że zaraz się zabije, a potem już nie chce się zabić i znów chce się zabić, a może jednak nie i znów itd itp. Czy to nie jest próba zwrócenia na siebie uwagi? Jest i to marna. Na świecie są ludzie dotknięci śmiertelnymi chorobami i tacy, którzy nie mają co jeść albo po prostu siły natury zniszczyły im wszystko, co mieli. A tu dziewczyna ciągle pisze, że chce się zabić, bo rodzice jej nie rozumieją. Taką osobę pora odesłać do psychiatry, a nie na forum, bo ona sobie popisze, a i tak zrobi co zechce. I zapamiętaj, że każdy ma prawo się tu wypowiadać czy ci się podoba, czy nie. Skoro to nie nasza sprawa, to po co ten wątek tu się znalazł? Chyba żeby poznać opinie różnych ludzi, prawda?
I nie porównuj osoby chorej psychicznie do młodej matki, bo to jest tylko wiek i dla mnie to całkowicie normalne, że mam dziecko i żyje mi się normalnie. Nie narażam siebie, dziecka i innych na cierpienie z błahych powodów.

Jak widać ty jednak nie jesteś silna psychicznie skoro już się pocięłaś. Ja bym w życiu tego sobie nie zrobiła. W trudnych chwilach wolę się wykrzyczeć albo wypłakać, ale na pewno nie robię krzywdy sobie i nikomu innemu.

I również jej rodziców nie porównuj do jakichś patologii, bo podejrzewam, że jest całkowicie inaczej niż ona opisuje. Nastolatkowie uwielbiają wyolbrzymiać i narzekać na rodziców, że nikt ich nie rozumie itd. Tak naprawdę ciężko jest się porozumieć, gdy obie strony potrafią tylko krzyczeć. I dlatego do rozmowy należy podejść na spokojnie. Wiem, co mówię, bo jeśli ja jestem spokojna, to i moi rodzice są spokojni. I wtedy można rozmawiać jak ludzie. Ale to najpierw trzeba dojrzeć do tego, a potem na ten temat się wypowiadać. Ty podajesz przypadki patologii, ja z jej postów nie wyłapałam żadnej patologii

To masz pecha, skoro żadnego problemu nie potrafisz zauważyć...

Wgl widzę, że już robi się tu nieciekawie... Nie potraficie zrozumieć ani pomóc.. Może tylko 2 osoby się starają. Może lepiej już by było gdyby ten cały wątek został usunięty. Bez sensu jest tu wchodzić i czytać te posty, wiedząc, że nadal uważacie, że sobie coś ubzdurałam z rodzicami itp.. Jedynie chyba Isabellee wie o, co mi chodzi i może mnie rozumie.. I dziękuję jej bardzo za to.. Rzadko tacy ludzie się znajdą i napiszą..

Odnośnik do komentarza

I co?! Tyle krzyku potne sie,potne sie i posz£a na koncert i przesz£o??Jak psycholodzy tacy zli i g£upi wobec ciebie to pos£uchaj starszych.Rozpieszczona jeste$ i chcesz na siebie uwage zwröcic.Jak wiekszo$c takich ma£olat co my$la ze im sie krzywda dzieje jak jakiego$ nowego gadzeta nie moga dostac albo ciucha.Samolubna jeste$ i my$lisz ze pepkiem $wiata jeste$?!jak sobie nie potrafisz zadac trudu zeby przezyc ten swoj göwniany wiek,skonczyc szko£e i zaczac sobie samodzielnie uk£adac zycie.Bez wzgledu na to co cie w nim do tej pory przykrego spotka£o.Na £atwizne idziesz i my$lisz ze cie kto$ bedzie za£owa£.Albo pamietac o tobie niewiadomo jak d£ugo.A czego dokona£a$ do tej pory i co z tego dorobku pozostawisz po sobie?Nic.Wiec $wiat szybko o tobie zapomni i bedziesz tylko kolejnym numerkiem sprawy w aktach dotyczacych twojego zej$cia.Pokaz ze jeste$ co$ warta,daj komu$ powöd do tego ze bedzie mu zaleza£o zeby$ pozosta£a przy zyciu.Przestan sie wyg£upiac i okaleczac bo bedziesz kiedy$ sama tego za£owac.Nawet je$li powodem tego by£ incest.Nie takie przypadki ludzie przezywali i zyli dalej.Pomy$l o tych wszystkich ktörzy codziennie umieraja z pragnienia,g£odu i choröb.Oni chca zyc ale nie maja warunköw.A ty masz.I jeszcze mozesz im pomöc.Wiec jak?Chcesz pozostac pustym futera£em bez sensu i zanieczyszczac $rodowisko czy wype£nic sie wiedza i zrobic co$ pozytecznego dla innych i siebie samej?Wiedza otwiera oczy i u£atwia zycie.Zyj wiec bo moze jeszcze co$ z ciebie bedzie.

Odnośnik do komentarza

~Payback
I co?! Tyle krzyku potne sie,potne sie i posz£a na koncert i przesz£o??G£upia göwniara co w dupie by£a i göwno widzia£a i tyle samo przezy£a w tym swoim za£osnym, na w£asne zyczenie zyciu.Jak psycholodzy tacy zli i g£upi wobec ciebie to pos£uchaj starszych.Rozpieszczona jeste$ i chcesz na siebie uwage zwröcic.Jak wiekszo$c takich ma£olat co my$la ze im sie krzywda dzieje jak jakiego$ nowego gadzeta nie moga dostac albo ciucha.Samolubna jeste$ i my$lisz ze pepkiem $wiata jeste$?!Pusta jeste$ i ograniczona jak sobie nie potrafisz zadac trudu zeby przezyc ten swoj göwniany wiek,skonczyc szko£e i zaczac sobie samodzielnie uk£adac zycie.Bez wzgledu na to co cie w nim do tej pory przykrego spotka£o.Na £atwizne idziesz i my$lisz ze cie kto$ bedzie za£owa£.Albo pamietac o tobie niewiadomo jak d£ugo.A czego dokona£a$ do tej pory i co z tego dorobku pozostawisz po sobie?Nic.Wiec $wiat szybko o tobie zapomni i bedziesz tylko kolejnym numerkiem sprawy w aktach dotyczacych twojego zej$cia.Pokaz ze jeste$ co$ warta,daj komu$ powöd do tego ze bedzie mu zaleza£o zeby$ pozosta£a przy zyciu.Przestan sie wyg£upiac i okaleczac bo bedziesz kiedy$ sama tego za£owac.Nawet je$li powodem tego by£ incest.Nie takie przypadki ludzie przezywali i zyli dalej.Pomy$l o tych wszystkich ktörzy codziennie umieraja z pragnienia,g£odu i choröb.Oni chca zyc ale nie maja warunköw.A ty masz.I jeszcze mozesz im pomöc.Wiec jak?Chcesz pozostac pustym futera£em bez sensu i zanieczyszczac $rodowisko czy wype£nic sie wiedza i zrobic co$ pozytecznego dla innych i siebie samej?Wiedza otwiera oczy i u£atwia zycie.Zyj wiec bo moze jeszcze co$ z ciebie bedzie.

Nie znasz mnie osobiście, więc nie masz żadnego prawa, aby mnie osądzać!

Odnośnik do komentarza
Gość magi27

nie chcę już żyć nie potrafię nie umię a pozatym po co skoro ja cierpię a tamten gnojek co mnie skrzywdził chodzi sobie po świecie wolny i zadowolony z życia że zgwałcił kolejnom .mam nadzieję że za pierwszym razem uda mi się podciąć żyły takaby nikt mnie nie uratował.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...