Skocz do zawartości
Forum

Brak piersi u kobiety


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

~Kamiila

To się tak fajnie tylko mówi .

Co? Chyba nie czytasz ze zrozumiemiem. Przecież podałam konkretny przykład, pokazujący, że mały biust nie świadczy o braku atrakcyjności. A więc nie była to żadna pusta gadanina z mojej strony.

~Kamiila
Owszem wiele razy słyszałam ,żeby skupić się na zaletach swoich , ale to jest jednak silniejsze ode mnie .

Jeśli takie dziwne myśli są silniejsze od Ciebie, to znaczy, że nie masz nad sobą kontroli, a więc wskazana by była wizyta u psychologa.

~Kamiila
A wiadomo jak to bywa z chłopakami .. W takich sprawach .

A może mnie jednak oświecisz? Nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby którykolwiek robił problem z takiego czy innego biustu. Może dlatego, że z idiotami i pustakami się nie zadaję.

Odnośnik do komentarza

~Kamiila
Być może ,,franca ,, nie wiem . ..
Ale napewno postaram się je zaakceptować , bo wyjścia nie mam .

To fajnie! Myślę, że dasz radę.:) Na pewno masz w swoim wyglądzie wiele rzeczy, z których możesz się cieszyć, i które innym też się podobają.:))) Jednak moim zdaniem nie warto koncentrowac się zbytnio na tych sprawach.;)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Pomimo licznych eksperymentów, prób oraz poszukiwań, dotychczas nie wynaleziono żadnej metody, która umożliwiałaby naturalne powiększenie piersi. Wszystkie dostępne metody związane są z szeroko pojętą chirurgią plastyczną/medycyną estetyczną. Warto jednak pamiętać, że oprócz metod stricte chirurgicznych dostępne są także inne metody takie jak przeszczep własnego tłuszczu czy też iniekcje z kwasu hialuronowego.

Odnośnik do komentarza

Lek. Izabela Więch
Witam!
Pomimo licznych eksperymentów, prób oraz poszukiwań, dotychczas nie wynaleziono żadnej metody, która umożliwiałaby naturalne powiększenie piersi. Wszystkie dostępne metody związane są z szeroko pojętą chirurgią plastyczną/medycyną estetyczną. Warto jednak pamiętać, że oprócz metod stricte chirurgicznych dostępne są także inne metody takie jak przeszczep własnego tłuszczu czy też iniekcje z kwasu hialuronowego.

Aaaaaa, tam... Po co się z tym wszystkim pierniczyć? Żeby przerobić się na kogoś innego? Lepiej siebie polubić. Na pewno każdy ma za co.:)

Odnośnik do komentarza

Ja też mam mały biust. Mam chłopaka i bałam się przed nim rozebrać, bo twierdziłam że nie zaakceptuje mnie. Myślałam, że lubi duże piersi. Widział, że mam z tym problem. Kiedyś odważyłam się mu powiedzieć, że mam kompleksy z tym związane i on robił wszystko, żebym ich nie miała. Cały czas mi powtarzał, że jestem idealna i w końcu w to uwierzyłam. Kocham go i wiem, że mnie akceptuje, a najważniejsze że ja zaczęłam siebie.

Odnośnik do komentarza

Jak kobieta, która ma piersi może się wypowiadać, żeby się nie przejmować ich brakiem, że się nie męczy albo coś innego. Nie zdajecie sobie sprawy jakie to uczucie nie mieć piersi, zakładam stanik i każdy jest za duży, widać że w środku nic nie ma, a chodzić bez stanika jest głupio...

Odnośnik do komentarza
Gość Asystentka

Witaj. Prawdopodobnie masz takie same brodawki, otoczki strzępkowe też przed wiekiem dojrzewania lub takie jak męskie lub masz niewykształcone, wklęsłe. Radziłabym kontakt z endokrynologiem, ginekologiem. Który pewnie skieruje cię na badania genetyczne, TSH, FT3, FT4, LH, FSH, prolaktyna, trasmitazy (próby wątrobowe), estradiol, progesteron, prolaktyna, testosteron, wywiad m.in. Pewnie zleci ci kurację hormonalną z estrogenów i pewnie też ćwiczenia. Powiększanie biustu (pompami, wszczepami, operacją biustu) nie polecam ponieważ po co się będziesz okaleczała. Możesz mieć opóźnione dojrzewanie lub problem hormonalny. Lekarz spyta się o twoje sytuacje życiowe, stresowe itd. Pewnie wykona również badanie tj USG dowaginalne, USG narządu rodnego przeskórnie a nawet tarczycy; RTG.
Pozdrawiam i życzę zdrówka

Odnośnik do komentarza

Dyskusja denna. Dziewczyna pisze o zupełnym braku piersi, który najprawdopodobniej jest skutkiem zaburzeń hormonalnych, a tu jeden wielki pojazd o tym jak powinna zaakceptować siebie. Istnieje różnica pomiędzy małym biustem, a jego brakiem. Czym innym jest babskie pitolenie: "nie mam biustu" i mówi to właścicielka 70B, a czym innym zupełny RZECZYWISTY brak biustu. Jeśli to czytasz i masz podobny problem to zamiast szukać pomocy na takich forach to: SZUKAJ DOBREGO GINEKOLOGA LUB NAPROTECHNOLOGA. KOGOŚ KTO WIE JAK UREGULOWAĆ KOBIECĄ GOSPODARKĘ HORMONALNĄ. Przypisanie tabletek antykoncepcyjnych to nie jest leczenie. Pozdrawiam bo byłam tu gościem na chwilę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...