Skocz do zawartości
Forum

Sexy ciałka


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co ludzie? Wy wszyscy jesteście śmieszni. Myślałam, że na tym forum można porozmawiać normalnie, bez kłótni, sporów.. Wy tymczasem wadzicie się jak dzieciaki w przedszkolu o zabawkę wartą 2 złote... Żal mi Was... Pokazujecie, jacy mali jesteście wdając się w głupie kłótnie... Nawet czytać się nie chce takich bzdur... Kto tu ma się z tego czegoś dowiedzieć? Najmniej ochoty ma człowiek szukający konkretnych porad, informacji - na czytanie czyichś kłótni.. Bez sensu są takie fora.. Pozdrawiam zaciekłych..

Odnośnik do komentarza

ja nie zachęcam do wklejania swoich części ciała na forum, bo to głupie. Czy ja gdzieś napisałam: wklejajcie swoje dłonie? Wklejajcie swoje stopy? Wklejajcie swoje sutki? Nie, ja jedynie napisałam, żeby dziewczyny wklejały swoje zdjęcia (normalne, a nie jakieś dziwne z podpisem co myślicie o moich dłoniach/cyckach itp), aby pokazać, że kobiecość jest sexy, a nie 12letni chłopiec. W twoim przypadku to już jest dziwne, bo zakładałeś kilka wątków na temat twoich nóg/dłoni/cycków itp, to jest NIENORMALNE. Kojarzy się z jakimś zakompleksionym lub zboczonym facetem, który szuka dowartościowania lub kobiet w necie. Takie są moje skojarzenia więc nie dziw się, ,że mnie to śmieszy.
A co do bana, to już wyjasniłam ci dlaczego go dostałam, ale widać nie czytasz uważnie.

Odnośnik do komentarza

wkleiłam zdjęcia swoich nóg, żeby udowodnić, że nie są grube, a szczupłe i żeby pasowała moja ironia, a nie zakładałam, jak ty, wątki co myślicie o moich nogach.
Kurde, co mnie interesuje pisanie o jakichś uwagach? Przeżywasz jak stonka wykopki. Ty też powinieneś takową dostać, bo mnie wyzywałeś, ale widać moderatorzy uznali, że jesteś biednym dzieckiem neo i nie warto się przejmować :P

Odnośnik do komentarza

Gdyby istotnie były szczupłe to nie musiałabyś niczego udowadniać. Nic nie udowodniłaś bo nie są szczupłe, choć nie są też grube. Niestety, chyba nigdy nie widziałaś szczupłych nóg. Twoje nie są ani długie, ani tym bardziej szczupłe. Owszem, są szczuplejsze od nóg naprawdę grubych i tyle.

Pewnie, nie założyłaś wątku pt "Co myślicie o moich mało szczupłych nogach". To byłoby zbyt proste. Zamiast tego stworzyłaś sobie wygodną niszę pt "Wklejajcie ciałka z tłuszczykiem, będziemy się nawzajem wspierać":) Oto co udowodniłaś. Ja tylko odpowiadam na twoje bezmyślne posty. Nic innego nie robisz tylko wysiadujesz na tym forum i nadajesz jaka jesteś cudna. Przyznam, że trochę mi cię szkoda. Jesteś bardzo mało dojrzała, przewrażliwiona na swoim punkcie i posiadająca wobec swojej osoby zero dystansu.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zamieszczanie swoich zdjęć na forum tylko po to, by się pochwalić, np. zgrabną pupą albo krągłościami tu i ówdzie jest dziecinadą.. nie obraź się, ale po co to robić? I tak każda z nas jest inna i znajdą się zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy danego typu urody, kształtów. Ja nie potrzebuję aprobaty nieznanych mi ludzi co do mojego wygladu. Nawet jak się komuś nie podobam, to nie mój problem, tylko tej drugiej osoby, boto oznacza, że nie jest tolerancyjna wobec różnorodności wyglądu innych ludzi. Zmieniają się kanony piękna - chude, kościste medelki powoli odchodzą jako symbol seksownego wyglądu. Od jakiegoś czasu zauważa się zainteresowanie kobietami, które z budowy przypominają piękne latynoskie ciała.

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie to te nogi są chudziutkie, ale zgrabne (co jest zapewne zasługą photoshopa). Austeria pokaż swoje nogi, może nie jest tak źle jak myślisz :)
Co do Angeliny, to ona jest patyczakiem.
Rafaello, wiesz co? Idź zobacz czy cię nie ma za drzwiami, bo dla mnie ty jesteś jakiś chory, naprawdę. Masz całe mnóstwo kompleksów, nic ci nie można napisać, bo zaraz jesteś wielce obrażonym panem i władcą i musisz nawymyślać tej osobie. Nie rozumiesz, że nic ci nie da pisanie mi tych głupot? Cycki ci od tego nie zmaleją, przykro mi. I tak dobrze wiem, że mam szczupłe i długie nogi, niejedna osoba mi to mówiła. Tyle, że nie są chude, a szczupłe i dobrze mi z tym, uwierz.
Jeśli chodzi o wypowiedź na temat wstawiania tu fotek, to nie chodzi o chwalenie się, ale o pokazanie, że kobieta powinna być kobietą, a nie. Byłam już chudzielcem, który ważył niecałe 40kg, już mnie pani doktor do szpitala chciała wysłać, ale się uparłam i wyszłam z tego sama i nigdy więcej nie będę się odchudzać. Dziewczyna powinna mieć krągłości tu i ówdzie, nikt mi teraz nie wmówi, że nie, bo widzę jak teraz podobam się mężczyznom, a jak było kiedyś. Co prawda już mam swojego wybranka, ale bardziej mi chodzi o sam fakt, że kobiecość (nie mylić z nadwagą) jest bardzo sexy, a odchudzać powinno się tylko wtedy gdy ma się z czego. Wiele dziewczyn w tych czasach przesadza tak naprawdę. Myślą, że im chudsze będą i bardziej anorektyczne, tym będą wyglądać lepiej.

Odnośnik do komentarza

nie Rafaello, nie chciałabym mieć takich wyniszczonych nóg.. ogólnie ciała.. jak Angelina.

Acha- w sumie to nie mnie się zawsze wydaje że są za chude, tylko zazdrosne dziewczyny w moim otoczeniu mi to wmawiały, a ja w okresach złych dni w to wierzyłam i się dołowałam niepotrzebnie pierdołą.Nie będę wstawiała swoich zdjęć, mam zasadę, której się będę trzymała.

Odnośnik do komentarza

Chudziutkie, ale zgrabne co jest zasługą photoshopa.

Oczywiście, tylko Ty masz patent na zgrabne nogi.
Nie są chudziutkie, tylko normalne szczupłe nogi, których ty nigdy mieć nie będziesz. Cała ty, wszystko co piszesz, jak piszesz, jak argumentujesz, jak 6-letnie dziecko jest symbolem tego wszystkiego co w internecie najbardziej tanie, głupie i prymitywne. I cholera wie dlaczego z takim... (słów brak na twoją tępotę umysłową narcystyczna klucho)
kimś rozmawiam. Nie wiem, jest w tym jakaś moja wada.
"Chudziutkie nogi ale zgrabne co pewnie jest zasługą photoshopa" Zapisz się do kabaretonu. Każdy twój wpis to kolejna twoja kompromitacja. Dla mnie jesteś żałosną pustą dresiarą o szalenie małym rozumku. Tak, dla kogoś tak nędznego jak Ty chcę być chamem, bo nie zasługujesz na nic innego.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Kłótnie, wyzwiska i obrażanie innych użytkowników tego forum do niczego nie prowadzą, wprowadzają napięta i nerwową atmosferę. Dlatego też, może warto było by znaleźć wspólny język i przestać się kłócić a zaoszczędzoną w ten sposób energię przelać na inne tematy.
Pozdrawiam
Moderator

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

tak, chciała mnie umieścić, bo wyglądałam już jak szkielet, moja tkanka tłuszczowa wynosiła 0%, nawet już chowałam jedzenie. Nie mam zamiaru znów się doprowadzić do takiego stanu, bo jakichś 2ch zakompleksionych dzieci neo pisze mi tu głupoty, żeby się odpłacić za moją krytykę :D skoro nie masz kurczak pojęcia jak wygląda kobieta, która waży 39,9 kg przy moim wzroście (wtedy miałam 160cm), to się nie wypowiadaj, bo w d. byłeś i g. widziałeś.
A co do rafaella, to nie komentuję jego niskiego poziomu, bo zapewne to obleśny typek po zawodówce. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...