Skocz do zawartości
Forum

Sexy ciałka


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Złośliwa, żeby zrobić fotkę, to trzeba do niej jakoś się ogarnąć, ale w przeciwieństwie do niektórych nie zawsze mam czas na cykanie sweet foci i szykowanie się do zdjęcia. Nie cyknę fotki w jakichś codziennych dresach czy coś

Odnośnik do komentarza

ze sprzedaży, bo na ostatnim zdjęciu jest fotka z mojej mega paki na allegro (legginsy i bluzka) i dlatego taka poza. Tam im bardziej tego typu pozę zrobisz, tym lepiej ciuch się prezentuje :)))
Co do 2ch pierwszych, to nie robiłam ich z zamiarem wstawienia gdziekolwiek (to było na spacerku z mężem i nie jestem tam wypięta tylko stoję tyłem), ale tak mi się przypomniało, że miałam tu wstawić jakieś fotki...
Cóż, w takich ciuchach na pewno rewelacji nie będzie (bluza nawet przybrudzona, bo ciuchy do chodzenia po domu) :))) ale podobam się sobie hm hm...

Odnośnik do komentarza
Gość libertyprime

Matko i córko...podniecacie się takim plastikiem?
Przecież to silikonem zawiewa,wystarczy spojrzeć na avatar...
Sexi ciało to nie plastikowe opakowanie,a natura.
Pewnie,że twój misiek jest zadowolony.Cyce jak balony,to sobie łapie...
dekolt wywaliła na zdjęciu i myśli,że piękna jest.

Odnośnik do komentarza

libertyprime - Zazdrosna ? :)
Co za pech :)

Może Ci zawiewać, ale one nie są sylikonowe, nigdy bym sobie nie zrobiła sztucznych piersi bo mi szkoda na to kasy ;)
Są po prostu podniesione.

Jak uważasz, że ty jesteś taka piękna to czemu zdjęcia nie wstawisz ? :)

I schowaj tą zazdrość do kieszeni, bo to naprawdę żenująco brzmi ;)

Odnośnik do komentarza

jeśli mam być szczera, to sądzę, że te oba zdjęcia Tiary są skopiowane z neta :))) na obu fotkach jest inna dziewczyna... jedna o pociągłej twarzy, druga bardziej okrągła, inne odcienie blondów (platyna i ciepły blond) i w ogóle inne buzie. Było nie pisać, że na tej miniaturce to ty, bo jeszcze w tą na twoim profilu to bym uwierzyła :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...