Skocz do zawartości
Forum

Sexy ciałka


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co wy z tą figurą po ciąży? Mnie się wydaje że to taki mit. Nie wszystkim kobietom ciąża negatywnie wpływa na figurę. Z tego co widzę to nielicznym, a znam wiele mam z więcej niż 4 dzieci bo się obracam w tym środowisku ( ciągnie swój do swego :))
Po drugie hormony w ciąży naprawdę działają jak eliksir młodości.
Ja tam widzę wiele kobiet z marną figurą bo przestają o siebie dbać po urodzeniu dziecka, albo przesadnie chuchają. A tu trzeba od dnia porodu ruszać się i nie jeść w nadmiarze.
Dzięki za miłe słowa.

Odnośnik do komentarza

Rafaello nie bądź śmieszny :D
Ważę 56 kg przy 163 cm wzrostu więc w połowie prawidłowego BMI czyli idealnie :D sama dążyłam do takiej wagi, bo jeszcze 2 lata temu ważyłam ok 10 kg mniej i byłam za chuda. Takie teksty wyssane z palca to sobie możesz w domu przed lustrem mówić. Wiem, że jestem zgrabna i tyle :D możesz sobie pisać odwetowce, Boże dowartościuj się :DDD
Nie wypominałam ci nadwagi tylko napisałeś, że ważysz prawidłowo więc udowodniłam ci, iż jednak masz nadwagę, na co wskazuje samo BMI i stąd twoje kobiece piersi. A ty wszystko odbierasz jak dogryzanie i atak na twoją osobę. Śmieszny jesteś :D

Odnośnik do komentarza

No, widzisz, ja jestem człowiek sprawiedliwy. Mam lekką nadwagę, wiem, że nie mam kobiecych piersi, być może mam jedynie kobiece sutki a to akurat mi nie przeszkadza.

Co do Ciebie, to wiesz, i hipopotam może pisać o tym, że jest zgrabny bo mu powiedział to inny hipopotam. Ja wiem jedno, Na swoim ostatnim zdjęciu nie jesteś zgrabna, po drugie ja mogę schudnąć i schudnę i będę wyglądał lepiej, skoro ty masz wagę idealną a wyglądasz jak mały pulpet, więc małe masz szanse aby być rzeczywiście zgrabną, po prostu taką masz figurę, taka jest twoja biologia. Tak więc ja mam lepiej.

Odnośnik do komentarza

austeria , masz coś z oczami? Ostatnie zdjęcie Achy w leginsach. Do cholery, już bez jaj, to nie jest zdjęcie szczupłej osoby! Przede wszystkim uda. Napiszesz, że są szczupłe? Pozostałe zdjęcia są spoko, chociaż też nie są to zdjęcia szczupłej osoby. Jak już to wcześniej napisała inna osoba, rewelacji nie ma a zatem nie ma się czym chwalić.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze co do mojego typu kobiety. Proszę bardzo, Anne Hathaway jedna z moich ulubionych aktorek młodego pokolenia.
Dziewczyna szczupła ale nie chuda, natomiast Acha w zabawny sposób stworzyła na swój użytek termin "krągłości", tak jak gdyby były kobiety tych krągłości nie posiadające. Budowa każdej kobiety jest z zasady krągła, linia bioder, piersi, ramion, etc, w odróżnieniu od "kanciastej" budowy mężczyzny. I kto tu jest śmieszny? Wystarczyło napisać, "lekka puszystość", choć i tak to jak sama wyglądasz w zestawieniu z tym co pisałaś na mój temat, świadczy o tobie jak najgorzej, bo jeżeli chodzi o ciało to cholernie ci daleko do ideału. No ale Ty się sobą zachwycasz, to już wiemy.

monthly_2012_07/sexy-cialka_238.jpg

Odnośnik do komentarza

Rafaello nie bądź śmieszny człowieku. Wiem, że piszesz to tylko dlatego, żeby się odpłacić za moje komentarze, bo nie możesz znieść krytyki. Akurat moje nogi są szczupłe, a łydki nawet bym mogła napisać, że chude i od zawsze miałam kompleks na punkcie zbyt chudych łydek :D także twoje biadolenie o Szopenie to dla mnie komplement :D haha. Śmieszny jesteś, co jeszcze wymyślisz? Noszę rozmiar 36 (a nie żadne 34) więc nie mogę mieć wielkich nóg, bo by się nie zmieściły nawet w takie dżinsy :))) a w tych legginsach akurat mam szczuplutkie nogi (tyle, że jestem wypięta więc wyszła mocno krągla pupa) i możesz pisać co chcesz :D żałosny jesteś człowieku. Do pulpeta to mi daleko :D i naprawdę podoba mi się moje ciało i nie tylko mi więc mojej samooceny nie zniżysz.
W ogóle nie masz honoru, człowieku. Już naprawdę chyba zwrócę honor Kurczakowi, który niby jest trochę zboczony, ale chociaż nie wyzywa kobiet od idiotek, kretynek, pulpetów i takich innych zmyślonych rzeczy tylko dlatego, że ja mu napisałam, iż coś z nim jest nie tak. Zastanów się nad sobą, bo masz bardzo niską samoocenę, co widzę po twoim sposobie pisania do osób, które w jakiś sposób negatywnie cię ocenią. Powinieneś nie tylko popracować nad swoim ciałem, ale także nad swoją głową, bo coś z nią jest nie tak.

Odnośnik do komentarza

No proszę, myślała, myślała i wymyśliła:) Dziewczyno, za twoje komentarze odpłaciłem ci z nawiązką w innym temacie.

Co do twoich nóg, no, ku...a, jeżeli to są szczupłe nogi to ja wyglądam jak Pudzian:) Z tobą normalnie jest cyrk za darmo. Szczuplutkie nogi:):):) Chyba w twoim śnie.:)
Idź na drzewo śmieszna dziewczynko.

monthly_2012_07/sexy-cialka_239.jpg

Odnośnik do komentarza

nie, nie są szczuplejsze i dzięki Bogu, bo ta aktoreczka ma nogi patyczaki :DDD miałam takie i bardzo się cieszę, że udało mi się przytyć. Chyba oglądając się za takimi kobietami rekompensujesz sobie własną nadwagę :)
ahahahahah ale jestem gruba :D niedługo będę się tooooototoototooooczyć tu na forum hahahahahah xD dobijają mnie tacy ludzie. Z moich nóg można zrobić golonki w sosie hahahahaha

Odnośnik do komentarza

tak, ma za chude nogi i w necie są już jej nowe zdjęcia, gdzie wygląda strasznie mizernie, jeszcze gorzej niż na zdjęciu, które tu zamieściłeś. Nie popisałeś się :DDD
Ja tam bardzo lubię swój tyłek i swoje nogi, gdy przytyłam i w ogóle siebie lubię. Dla mnie ideałem są dziewczyny z teledysków Pitbulla, a nie z wybiegów mody ze sterczącymi kolanami.

Odnośnik do komentarza

i zastanów się nad tym co piszesz. Mózgojad mi w głowie zdechł. Żałosne, doprawdy, litości :) twój psychiatra powinien odejść na emeryturę. Nic innego nie mogę ci napisać, bo dobijasz mnie swoim sposobem pisania i do tego zwracania się do kobiet. Ile mam ci jeszcze razy powtarzać, że jesteś żałosny? Jesteś żałosny do potęgi entej, zakompleksiony, bez w ogóle jakiegokolwiek honoru i ogłady. Popatrz na to co piszesz. Myślisz, że tymi głupotami mi zrobisz przykrość? Ja tu się śmieję z ciebie hahahaha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...