Skocz do zawartości
Forum

Wynik Beta-HCG a ciąża


Gość jupmajk

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym wierzyła becie. Test z moczu mógł byc zbyt wcześnie wykonany, albo mial jakąś wadę. Beta jest bardziej wiarygodna. Zrób po tygodniu następny test z moczu i bete i zobacz czy beta wrosła a test z moczu dał wynik pozytywny

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam test i wyszły mi 2 kreski. Pobiegłam do ginekologa na USG dopochwowe i wynik jest następujący .. wg. OM około 5 tydzień. W jamie macicy widoczny jest pęcherzyk ciążowy śr. 9,7 mm. Echa zarodka nie udało sie uwidocznić. W rzucie przydatków zmian nie uwidoczniono, jajnik prawy z ciałkiem zółtym. Obraz USG może odpowiadać graviditas recens.
Czy może mi ktoś to wytłumaczyć FACHOWO??

Odnośnik do komentarza

No właśnie ufffff dzisiaj byłam na USG i widziałam jak BIJE SERDUSZKO!!! Jestem taka szczęśliwa!!!!!!!A jak się okazuje nie każda położna się chyba na tym zna lub gubi ją rutyna bo powiedziała że muszę szybko biec na USG bo tu jest puste jajo i tak jak mówisz Elllena jest to wczesna ciąża ..................................Ale Jestem Szczęśliwa widziała wijące serduszko!!!!!

Odnośnik do komentarza

Zrobilam dziś test z krwi beta hcg i wyszło mi 62 czy to oznacza ze jestem w ciąży??
Nie ukrywam ze jestem w szoku bo jesli takto jest to wpadka i niestety wstyd sie przyznac ale z facetm na ktorym mi bardzo zalezy ale nie jestesmy razem:( i nie wiem czy dziecko to zmieni podkreslam ze nie zrobilam tego specjalnie.. dziewczyny prosze pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...