Skocz do zawartości
Forum

Załamanie nerwowe po niezaliczeniu przedmiotu na studiach


Rekomendowane odpowiedzi

haha zamiast się wziąć w garść to będziesz łazić po coraz to inne leki. Jakbyś nie wiedziała że psychiatra będzie potrafił na wszystko Ci coś poszukać, bo ma już takie zboczenie zawodowe. Może poszukaj sobie po prostu psychiatryka. Twierdzisz ze niby zdrowa jesteś ale na leki się rzucasz. Postaraj się żyć bez nich to zobaczysz jaka jesteś "Zdrowa" i "twarda".

Odnośnik do komentarza

Znam ludzi którzy byli u psychiatry po leki i ich nie dostali bo psychiatra uznał że nic im nie jest. A ja dostałam nie jeden lek tylko od razu dwa. Są mi potrzebne.
Ja naprawde próbowałam wziąć się w garść po tym co się stało. Raz było dobrze , raz źle i tak w kółko te różne wahania nastroju. I nigdy nie wiedziałam kiedy mnie dół znów dopadnie. Często nawet bez powodu mnie dopadał. Dlatego nawet czasami pisałam tu głupie rzeczy i się użalałam bo wtedy miałam gorszy humor a po chwili żałowałam tego.
Przez ponad miesiąc próbowałam wziąć się w garść, codziennie mówiłam sobie że już nie będę przejmować się błahostkami a gdy przyszło co do czego to tragedia...
Uznałam że nie mogę tak już funkcjonować bo to niszczy mi życie i relacje z ludźmi i dlatego zaczęłam się leczyć. Rzucam się na leki bo boję się powrotu do tamtego stanu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...