Skocz do zawartości
Forum

Skutki zdrad


Gość Nadia3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ania-ania

Do austeria : ślub kościelny ślubem, a życie pisze różne scenariusze i niestety czasami nie da się dotrzymać tej przysięgi! to już nie średniowiecze, a życie mamy jedno

w temacie zdrady zgodzę się z Tobą - teoria teorią a przyczyny są różne (co innego notoryczne skoki w bok, a co innego zdrada wynikająca z bardziej skomplikowanych powodów);

małżeństwo dobrze rokuje jeśli był to błąd i stał się tylko jeden raz, a zdradzjący bardzo i szczerze tego żałuje;

jeśli twój partner Ci wybaczył to musisz przeczekać swoje wyrzuty i patrzeć w przyszłość, że z każdym miesiacem będzie tylko lepiej! powodzenia i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Witam,
Z tego co piszesz, rozumiem, że poczucie winy dręczyło Cię od lipca do listopada, a teraz znowu powróciło. Może to być spowodowane tym, że po prostu nie przepracowałaś go w pierwszym okresie (to znaczy od lipca do listopada), zaprzeczałaś jemu i wyparłaś je. A teraz pod wpływem stresującej sytuacji (kilkakrotna utrata pracy) stłumione uczucia powróciły.
Radziłabym wybrać się do psychoterapeuty, który pomoże Ci wybaczyć sobie i zmniejszyć poczucie winy.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

do Austerii.
Nikt mnie w życiu nie zdradził po prostu niecierpię kłamców i oszustów. Jestem na nich powiedzmy uczulona. A zdrada to okłamywanie i oszukiwanie kogoś wobec kogo powinniśmy być szczerzy i prawdomówni. Nienawidzę kłamców i dlatego mam takie podejście do tematu zdrad.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

moze kwestia ciekawosci, adrenalinka ze to jakas odskocznia od codziennosci? czasem mysle ze jak parka jest ze soba od mlodosci np w wieku nastu lat zaczeli razem byc, mieli ze soba swoj 1 raz i teraz sa 10 lat ze soba i nikogo innego w ich zyciu nie bylo to jestem ciekawa czy nie maja ochoty sprobowac jak to jest z innym, nie zwiazek tylko wlasnie seks, po prostu sprobowac i tyle

Odnośnik do komentarza

Goffi z całą pewnością mogę tak powiedzieć. Mnie dziewczyna zdradziła bo niby nie okazywałem jej uczucia bo za dużo pracowałem. ale prawda była że owszem pracowałem dużó ale jakos nie miała oporu kiedy zapraszełm ją na weekendy, kiedy kupowałem jej prezenty, kiedy jechałem z daleka choćby po to aby powiedziec jej dobranoc. Byłem zaangażowany na maksa. A ona puściła się... nie mogę do tej pory jej tego wybaczyć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...