Skocz do zawartości
Forum

Kolczyk w miejscu intymnym


Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiście mam kolczyk właśnie w miejscu jakie opisujesz fajna sprawa tylko że zrezygnuj z wisiorków bo przeszkadzają ,zaczepiają o bieliznę itp.najlepiej taki zwykły kulka błyszcząca jak w pępku.Wygląda atrakcyjnie i mnie i mojego faceta przedewszystkim to kręci taki dodatek pikanteri,jeszcze nikomu nie zaszkodził :).ja zrobiłam sobie go sama ale jeżeli nie potrafisz i nie wiesz jakich igieł użyć najlepiej skorzystaj z usług profesjonalistów i pamiętaj o sterylności żeby jakiegoś świństwa w salonie nie załapać,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

bardzo mnie kreca roznego rodzaju kolczyki .... sama posiadam kilka, rowniez w miejscu intymnym..... mam tylko jeden problem... kolczyk osuwa sie w dol tworzac coraz mniejsze przeklucie miedzy kuleczkami a zarazem precik kolczyka jest bardziej widoczny... zastanawiam sie czy to wina kolczykow stalowych.... moze powinnam wymienic na silikonowy?? czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje?? pomozcie.... pozdrawaim...

Odnośnik do komentarza

A co powiecie na to: mam nowego faceta, piercing intymny i sutki. Poprzedni, długoletni zresztą, wiedział o mnie wszystko i w wielu sprawach uczestniczył jako świadek. Z obecnym chłopakiem, jesteśmy natomiast jeszcze na etapie docierania się, pewnej dozy tajemnicy (tej jakże przyjemnej). Widział kolczyki w sutkach - nic nie powiedział, nie zauważyłam też żeby go to w jakikolwiek sposób zajarało (chociaż mnie sam fakt, że zaraz je zobaczy doprowadzał wprost do szaleństwa). Pytałam później o to - powiedział, że nie obrzydza go to, ale jednocześnie, że był bardzo zdziwiony tym co zobaczył. I tyle, koniec tematu. Nie wypytywałam więcej. Mam ochotę zbliżyć się bardziej, ale pozostaje kwestia piercingu - czy go to nie obrzydzi, co o mnie pomyśli - bo przecież to bardzo intymna sprawa. A oprócz byłego chłopaka nikomu tych intymnych ozdób nie pokazywałam. Nie wiem jak to rozegrać i liczę na jakąś pomoc z waszej strony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...