Skocz do zawartości
Forum

Kolczyk w miejscu intymnym


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że obejdzie się bez. Cieszymy się, że się cieszysz kolczykiem w penisie, ale niektorych to nie podnieca wrecz przeciwnie, ja bym sie nie zgodzila na seks z tym czyms dla mnie to troche gejowskie takie kolczyki w sutkach czy wlasnie w penisie kojarza mi sie z homoseksualistami, na pewno bym sie nie zgodzila zeby facet wspolzyl ze mna "w tym" to co ma w gaciach to jego sprawa ale we mnie by to nie bylo!

Odnośnik do komentarza

Moja żona nie narzeka, ale jak widzę jesteś mało tolerancyjna :) po pierwsze po co wchodzisz i piszesz w takim wątku jeśli tego nie lubisz i nie akceptujesz? Na gejowskie forum wchodzisz też i piszesz że tego nie lubisz? Po drugie uogulniasz tak jak ludzie kojarzą tatuaże z więzieniem to ty takie kolczyki z gejami eh szkoda mi ciebie dziewczyno - tolerancji trochę bo może sie okazać że przyjedziesz do Warszawy i ktoś ciebie nazwie burakiem i tobie będzie przykro :)

Odnośnik do komentarza

po pierwsze wchodze do watku aby wyrazic wlasne zdanie chyba po to jest forum aby dyskutowac :) po drugie, jestem tolerancyjna, nie krytykuje Ci ani nic to Twoja sprawa co kto lubi, wyrazilam tylko zdanie. Po trzecie, niestety ale cieazko nie myslec stereotypami wiele osob tak mysli, po czwarte nie przyjade do warszawy, cale zycie w warszawie mieszkalam i wyprowadzilam sie z warszawy do chlopaka i nie zaluje :)

Odnośnik do komentarza

Haha wiedziałem że odewie się ktoś z kompleksami :) ja nie dość że nie jestem z Warszawy i mimo że mam kolczyki nie jestem gejem i mimo że Pilawa to małe miasteczko w którym się urodziłemi mieszkam to się tego nie wstydzę ale jak u mnie w pracy ktoś na kogoś powie burak (bo zachowa się jak głąb) to ci z kompleksami są wielce oburzeni i czują się dotknięci że nie wolno tak bo oni nie są w dużego miasta - to jest właśnie wrzucanie do jednego worku ludzi. Jakbym powiedział że farbowane blondynki to są łatwe i pewnie słuchają disco polo :)

Odnośnik do komentarza

ja uwazam ze to zalezy od czlowieka jaki jest a nie od miejsca w ktorym sie urodzil, ale fakt faktem ze jednak jest wiele podzialow, np. warszawa stolica wszystko super, śląsk zadymy i kibole a lublin to czarna dziura, kojarzycie taka mapke polski z podzialem na wojewodztwa? tak mi sie przypomnialo bo mnie troche rozbawila co oczywiscie nie do konca jest prawda, wszystko zalezy od tego jakim jest sie czlowiekiem, a Ty sie Kurczak tak nie irytuj, sa tolerancja a wlasne zdanie to co innego! to tyle takim słowem wtracenia sie w dyskusje a wracajac do watku to: nie boisz sie ze Ci sie zaczepi np w bieliznie i sie wyrwie? bolalo przekluwanie?

Odnośnik do komentarza

Nie :) sama się zdeklarowała że chętnie udzieli informacji na ten temat to wariatka specjalistka :)

Poniżej typowe damskie intymne :

Christina
Ta niezbyt popularna technika kolczykowania żeńskich genitaliów jest pionowym przekłuciem na samym czubku warg sromowych większych, w miejscu, gdzie linie wzgórka łonowego łączą się w literę "V". Przeprowadzenie tego zabiegu wymaga spełnienia pewnych warunków anatomicznych tak, aby możliwe było jego wykonanie w sposób, który umożliwia swobodne poruszanie się.

Łechtaczka (Clitoris Piercing)
Ze względu na wielką wrażliwość oraz w większości przypadków niedostateczną wielkość tej części ciała, wykonywanie tego zabiegu jest polecane stosunkowo niewielkiej liczbie kobiet. Jeżeli jednak łechtaczka jest wystarczająco duża i ma odpowiedni kształt, przekłuwa się ją pionowo lub poziomo.

The Fourchette Piercing
Miejsce, w którym wykonywane jest przekłucie o tej nazwie, to cienka warstwa skóry, łącząca dolne ujście pochwy z odbytem. Podobnie jak poprzednio opisywane techniki, również ta nie należy do najczęściej wykonywanych, ze względu na niebezpieczeństwo wyrwania kolczyka podczas ruchu oraz bólu podczas stosunków płciowych. Ponadto zaledwie niewielka część kobiet dysponuje anatomicznymi predyspozycjami umożliwiającymi wykonanie tego zabiegu.

Horizontal Clitoral Hood Piercing
Kolejna forma przekłuwania okolic łechtaczki, polegająca na poziomym przebiciu skóry, tworzącej charakterystyczny "kapturek" okrywający łechtaczkę. Jest to technika piercingu niezwykle popularna ze względu na swój estetyczny aspekt oraz na fakt, że właściwie umieszczony kolczyk wzmaga stymulację seksualną u kobiety.

Vertical Clitoral Hood Piercing
Stanowi najprostszą do wykonania, najmniej bolesną, najbardziej stymulującą oraz najszybszą w gojeniu formę piercingu żeńskich genitaliów. Biżuteria umieszczana jest pionowo w warstewce skóry stanowiącej "kapturek" łechtaczki. Ponieważ jej pozycja jest równoległa do naturalnej linii kobiecego ciała, dopasowuje się do anatomicznej pozycji podczas ruchu, nie powodując podrażnień ani nacisków.

Wargi sromowe mniejsze (Inner Labia Piercing)
Przekłuwanie warg sromowych mniejszych jest niezwykle popularne ze względu na walory estetyczne oraz stymulację seksualną, jakiej dostarcza takie umiejscowienie kolczyka. Skóra warg sromowych mniejszych z łatwością się rozciąga, co umożliwia łatwe wykonanie zabiegu, szybkie przyjęcie się biżuterii w ciele oraz stosunkowo krótki czas gojenia.

Wargi sromowe większe (Outer Labia Piercing)
W przeciwieństwie do opisanego powyżej przekłucia warg sromowych mniejszych, ten rodzaj kolczykowania nie może być stosowany u wszystkich kobiet ze względu na pewne przeciwwskazania wynikające z budowy anatomicznej oraz zwiększone prawdopodobieństwo odrzucenia biżuterii przez organizm.
Punktem wyjścia dla zdobienia kobiecych genitaliów w opisywany sposób, było wykorzystywanie tego rodzaju piercingu jako środka przymusu do zachowania fizycznej czystości, podobnie jak w przypadku nakłuwania męskiego napletka. Kolczyk umiejscawiany był w taki sposób, by wargi sromowe łączyły się ze sobą nad ujściem pochwy, uniemożliwiając odbywanie stosunków płciowych oraz, w niektórych przypadkach, stymulację łechtaczki. W innych kulturach, tak jak we współczesnej cywilizacji Zachodniej, zabieg przekłuwania warg sromowych większych wykonywany był w celach wyłącznie dekoracyjnych.

Trójkąt (Triangle Piercing)
Jest to kolejny rodzaj kolczykowania żeńskich narządów płciowych, do którego przystosowana jest anatomicznie niewielka ilość kobiet. Technika ta zaprojektowana jest w taki sposób, że kolczyk umiejscowiony jest tuż poniżej "kapturka" łechtaczki, przechodząc również pod jej spodnią częścią. Zapewnia to trudną do osiągnięcia w sposób naturalny, wielostronną stymulację łechtaczki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...