Skocz do zawartości
Forum

Kolczyk w miejscu intymnym


Rekomendowane odpowiedzi

Kurczak, czy ty normalny jesteś? Najpierw konia walisz, żeby potem dodać zdjęcia niby kolczyka? Chore... biedna ta twoja partnerka, jej facet dodaje takie fotki na forach, żeby tylko babki przyciągać... naprawdę mi jej szkoda, a już ciebie to całkiem, czy ty masz coś w głowie? I nie chodzi mi o kolczyk tylko po jakiego groma wstawiasz tu te zdjęcia? Weź się lecz, obrzydliwy jesteś

Odnośnik do komentarza

Acha - przejrzałaś mnie na wylot , nie wiedziałem że tak dobrze się znamy ? To ty Zosiu? W szkole zawsze unikałąś chłopaków i siedziałaś w ostatniej ławce? Kurcze tyle lat się nie widzieliśmy, może spotkamy się w realu ? Kurcze po tym co napisałaś trudno mi sobie spojrzeć rano w oczy... poprawię się . a propos - mi szkoda twojego faceta (kiedyś kogoś poznasz jestem tego pewien) bo takie masz już wyrobione zdanie o mnie, nie znając mnie ani trochę- pisz sobie co ci slina na język przyniesie :) podaj maila prześlę ci zdjęcie swojego ptaszka bo podświadomie czuje że nie raz mu się przyglądałaś i to wcale nie z obrzydzeniem :) pozdrawiam Głupiutka !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...