Skocz do zawartości
Forum

Odchudzające suplementy diety


Gość nastazja1221

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem dają efekty i to lepsze niż możemy się tego spodziewać. Co prawda suplementy nie zbudują nam "kaloryferka" na brzuchu, ale wspomagają mięśnie, organizm, pobudzają, dodają sił, regenerują, zależy czego oczekujemy, ja po odchudzaniu potrzebowałam strzału witamin, skorzystałam z 5fit energy + wit&min, bo naprawdę byłam wybrakowana w witaminy. Jest tam wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej, ale nie korzystałam z tego, nie potrzebowałam jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł Sk

Ja jako pierwszy preparat wspomagający dietę redukcyjną kupiłem Calominal. Potrzebowałem czegoś, co pomoże mi ruszyć z miejsca po 4 zrzuconych kilogramach, ale na Calominalu się zawiodłem. Miesiąc brałem dzień w dzień i chyba tylko dlatego, że dorzuciłem więcej treningu aerobowego schudłem ledwo kilogram. Nie opłacił mi się ten zakup kompletnie. :/

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena800

Zawsze miałam problem z utrzymaniem diety, bo zwyczajnie nie mam czasu na gotowanie odpowiednich posiłków, ważenie, liczenie kalorii. Przy pracy na etat i dwójce dzieci trudno znaleźć tyle czasu, dlatego często rzucałam dietę całkowicie. Teraz zdecydowałam się na catering dietetyczny z smakizdrowie.pl i muszę przyznać, że wszystkie dania, które przygotowują są na prawdę pyszne i świeże, a dieta bardzo urozmaicona!

Odnośnik do komentarza

Najlepsza dieta to po prostu zdrowe odżywianie.
Nigdy nie miałam dużych problemów z utrzymaniem wagi ale jakiś czas temu postanowiłam przerzucić się na zdrowszy tryb życia i zaczęłam przywiązywać większą wagę do tego co jem.
W przeciągu 2-3 miesięcy (niechcący bo wcale tego nie planowałam) zrzuciłam 3 kilogramy.

Od niedawna zaczęłam też ćwiczyć i teraz z radością obserwuję jak moje ciało pięknie się zmienia :)

Odnośnik do komentarza
Gość kasjopeja25

Stosowałam wiele różnych diet niestety bez powodzenie kilogramy najpierw znikały ale po skończonej diecie przybywało mi dwa razy tyle.W końcu dałam się namówić na kupno Foreverslimu.Na razie biorę go piąty tydzień i schudłam 6 kg .Mam nadzieję że efektu jo-jo nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Bo te suplementy działają inaczej niż wszyscy myślą. One nie spalają tego tłuszczu co już masz odłożony tylko ten który spożywasz wraz z pokarmem. A po drugie one dostarczają do organizmu składniki mineralne i witaminy i w momencie kiedy ci tych konkretnych składników brakuje i tabletki je dostarczają to może dojść do tego, że twój organizm zacznie prawidłowo funkcjonować i nie przytyjesz.

Odnośnik do komentarza

Z mojego kilkuletniego doświadczenia z sportem muszę przyznać, że suplementy są potrzebne i to bardzo, ale zależy jakie. Zacznijmy od postaw, mało kogo z nas stać na drogie ryby, mięso eko, same swojskie warzywa owoce, nawet ci rolnicy sprzedający swoje uprawy dobrze wiedzą, zę ilość witamin i minerałów w produktach jest bardzo mała :) na dzień dzisiejszy. Ja zaopatruje się w kwasy omega 3 i koenzym q10, w sklepie herbalfan z naturalnymi recepturami ziół ojca Grzegorza, po pierwsza mam swiadomość dobrej jakości. Po drugie są to pierwiastki ułątwiające odchudzanie, ale musimy być aktywni fizycznie i trzymać diete złożoną starać sie dawać najmniej przetworzone produkty. I co najważniejsze uzupełniać w sklepach sportowych witamne d + k2 oraz jod. to sa najwieksze nie dobory cywilizacyjne dzisiaj

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z opiniami że te tabletki radzą sobie doskonale z problemem nadwagi a w moim przypadku z problemem bardzo dużej nadwagi.Dzięki Foreverslimowi uwierzyłam w to żę poradzę sobie z tymi moimi kilogramami.Tydzień po tygodniu kilogramy spadały.Kurację przedłużyłam o miesiąc zostało mi jeszcze do zrzucenia 10 kg ale z tym poradzę sobie już bez tabletek.

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz już stosować suplementy, to polecam Ci habaicynę. Jest to po prostu sproszkowane bardzo ostre chilli, konkretnie habanero i pierzga pszczela. Jak wiadomo ostre przyprawy wpływają pozytywnie na spadek wagi, bo przyspieszają metabolizm :D Ja niezbyt lubię jeść ostre przyprawy w dużych ilościach, dlatego zdecydowałam się na te kapsułki, bo nie mają w sobie żadnych dodatkowych substancji, które mogłyby szkodzić. Efekty są całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza

~sogood
Cześć forumowicze. Ostatnio dużo w internecie czytałam na temat acai berries i teraz moje pytanie czy znacie jakieś tabsy na tych jagód? Chciałabym wypróbować na sobie, może w końcu z nimi coś się uda zrzucić. ;)

Znajoma ze stanów stosuje i sobie chwali. Niestety nie pamiętam nazwy ale mogę zapytać. Efekty widzę bo nie raz jak gadamy na skajpaju to jakby niknie w oczach. Zapytam ją i dam Ci znać. ;)

Odnośnik do komentarza

~frty
~sogood
Cześć forumowicze. Ostatnio dużo w internecie czytałam na temat acai berries i teraz moje pytanie czy znacie jakieś tabsy na tych jagód? Chciałabym wypróbować na sobie, może w końcu z nimi coś się uda zrzucić. ;)

Znajoma ze stanów stosuje i sobie chwali. Niestety nie pamiętam nazwy ale mogę zapytać. Efekty widzę bo nie raz jak gadamy na skajpaju to jakby niknie w oczach. Zapytam ją i dam Ci znać. ;)

I co dowiedziałaś się może o nazwę tych tabletek? Bo bym sama chętnie ich poszukała i sobie zamówiła. :)

Odnośnik do komentarza

~sogood
I co dowiedziałaś się może o nazwę tych tabletek? Bo bym sama chętnie ich poszukała i sobie zamówiła. :)

Tak, podała mi nazwę są to tabletki IQacai. Tylko ona mieszka w stanach więc tam kupuje. Ale da się na pewno jakoś kupić je z przesyłką do polski. Aśka bardzo zadowolona z działania także próbuj. Powodzonka życzę. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...