Skocz do zawartości
Forum

Odchudzające suplementy diety


Gość nastazja1221

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie dokładnie w taki sam sposób działają tabletki Foreverslim.W sumie gdyby nie te tabletki to nie jestem przekonana czy dałabym radę schudnąc aż tyle.Pewnie zeszło by z 4 kilo a potem z powrotem przybyło 6 i na tym moja dieta by się skończyła.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu stosowałam Foreverslim udało mi się na nim schudnąć i to dość spor.Martwiłam się o efekt jo-jo ale obyło się bez kłopotów.Teraz aby utrzymać wagę nadal jem mniej ale częściej,i nie zrezygnowałam z chodzenia na aerobik.Nareszcie czuję się zadbaną i szczęśliwą młodą kobietą.

Odnośnik do komentarza
Gość Anita Kowalczyk

Ja używałam przez ponad rok zielonego jęczmienia. Miałam sporą nadwagę - 35kg. Bałam się używać jakichś chemicznych spalaczy tłuszczu bo nie wiadomo co tam właściwe w nich jest. Używałam preparatu z tej strony preparatno i udało się bez jojo zrzucić wszystko co było nadprogramowe.

Odnośnik do komentarza

Żeby odchudzanie z Foreverslimem przyniosło oczekiwane efekty to należy trzymać sie zasad kuracji.Jeżeli to się zrobi to nie ma takiej możliwości aby nie schudnąc.Więc takie niewielkie zmiany i niedługi czas stosowania a jaka różnica wy wyglądzie i samopoczuciu.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasie-ńka

Odchudzanie z suplementem dlaczego nie. Ale PODSTAWA TO RUCH I ODPOWIEDNIA DIETA bez tego nie będzie widocznych efektów. Ja w swoim odchudzaniu wspierałam się suplementem Novoslim i osiągnęłam swój cel wagowy. Efekt miodzio :)

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie zamierzam pisać tu wyprawciwania, a gdybym dokładnie chciała opisać moją walę z otyłością, to cos takiego by wyszło, więc pozwole napisać sobie kila słów na temat ostatniego etapu. Pomogła mi odpowiednia dieta (w sumie tu akurat szczęście że na taką trafiłam) oraz Foreverslim, i ćwiczenia. Efekt w końcu pozbyłam się tych przeklętych 12 kg

Odnośnik do komentarza
Gość emilka123e

To zrozumiałe, że podstawą dobrego odchudzania zawsze powinna być dieta i ćwiczenia. Bez tego nie ma mowy o zdrowym chudnięciu. Istnieją jednak specyfiki którymi nie zaszkodzi sie wspomagać jak np ostatnio popularny młody zielony jeczmień. Ma mnóstwo witamin, oczyszcza i odkwasza organizm, poprawia metabolizm...może stosować w tabletkach (ja stosuję green barley slim bo są polskie a nie chińskie) można też pić sok ale w smaku jest okropny. Także jesli suplementy to tylko te naturalne

Odnośnik do komentarza
Gość papryczka

Do dnia dzisiejszego zastanawiam się jak to jest możliwe że taka mała tabletka jak Foreverslim może aż tyle zdziałać.Ale cieszę się zę na nie trafiłam bo gdyby nie one to penie do dzisiaj stosowałam bym diety które nie działają i zastanawiała się nad tym ile jeszcze będę musiała czekać żeby schudnąć.A tu trzy miesiące i nie ma problemu jestem wreszcie szczupła

Odnośnik do komentarza

Same suplementy diety, czy magiczne pigułki nigdy nie pomogą. Dieta, regularne treningi, a dopiero później jak osiągniemy pewien sukces możemy zacząć stosować suplementy takie jak spalacze tłuszczu. Jestem początkująca i na razie nie stosuje żadnych odżywek, ale pewnie wkrótce to się zmieni. A teraz sport, sport i odpowiednia dieta, dużo warzyw i owoców.

Odnośnik do komentarza

Wcale nie jest tak, że są niezdrowe lub nie pomagają, chyba że wtedy gdy tylko je stosujemy, a nie przyjmujemy żadnych wartościowych rzeczy. Nasz organizm czasem potrzebuję wsparcia, mój potrzebował bardzo do spalenia tkanki tłuszczowej i musiałam sięgnąc po jakieś suplementy, by szybciej uzyskać efekt. Na siłowni poznałam trenera, który polecił mi 5fit energy+ l-karnityna, dzięki czemu sylwetka szybko zaczęłam się zmieniać. Zaufałam mu i zaczęłam też stosować POWER z tej samej serii, bo przez moją trzyzmianową pracę nie miałam często sił na siłowni, a to daje mi kopa ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...