Skocz do zawartości
Forum

Odchudzające suplementy diety


Gość nastazja1221

Rekomendowane odpowiedzi

Najbezpieczniejsze to te, które mają 100 % naturalnych składników, i przy takich bym właściwie została, bo są raczej tolerowane przez każdy organizm. Ja próbowałam kilka, ale ostatnio najlepiej przyswoiłam, do tego widzę rezultaty makkkadi sth.

Odnośnik do komentarza

Słyszałam o makkadi, najpierw z kolezenskiego źródła..jak moge to tak nazwac, znajoma spróbowala i widzialam ja przed jak i po. Ja zawsze wierzylam w sama diete,nie tykalam sie suplementow, ale chudniecie szlo mi wolniej niz jej. Wiec mysle, ze moze wlasnie to to zadzialalo. Przeczytalam sobie o tym jednego dnia, i musze powiedziec ze cos moze w tym byc. ma naprawde dobry sklad.

Odnośnik do komentarza

a tu cie zaskocze, bo wiesz co dodatkowo wybadalam odnosnie makkadi sth? pilnie przygladalam sie kolezance, teraz moge przygladac sie sobie bo dwa tygodnie temu zamowilam sama. Dostalam po dniu z kawalkiem no i po przeczytaniu ulotki, opakowania zaczelam przyjmowac. nigdy nie dotykam ani nie polykam niczego zanim nie poczytam od deski do deski. Przede wszystkim, do czego caly czas daze, mowisz ze suplement za nas nie schudnie, tu sie zgadzam bo zaden suplement nie schudnie za nas w 100 %. Ale w makkadi mam hormon sth, i inne skladniki ktore same spalaja tkanke. Rozumiesz to?:) dla mnie rewelacja. Hormon doprowadza do uwalniania kwasow tluszczowych z tkanki tluszczowej i sprzyja ich spalaniu.Pilnie trzymam sie diety, bo dolaczyli ja do tego suplementu. Ktos slynny ja dopasowal do makkadi zeby skuteczniej chudnac.

Odnośnik do komentarza

No nie mato jak odchudzanie suplementami gdzie w składzie są hormony.Dla siebie bym czegoś takiego nie wybrała małao jest hormonów w jedzeniu które codziennie spożywamy to dodatkowo miałabym przyjmować je w postaci suplementu diety.Na rynku jest sporo innych suplementów które w swoim składzie maja składniki pochodzenia naturalnego.

Odnośnik do komentarza

Suplementy, takie jak te, które można zamówić w G-Supplements, są skuteczne, ale nie można się nastawiać na wspaniałe wyniki już po dwóch tygodniach. Stopniowo jednak ciało będzie się zmieniać, a po miesiącu zarys mięśni powinien być już dość wyraźny.

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Ja sama schudłam 8 kg zmieniając dietę na bardziej zasadową a dokładnie włączając do diety proszek zasadowy. Na początku nie do końca wierzyłam w skuteczność tej metody, ale w końcu się zdecydowałam i teraz jestem z siebie bardzo zadowolona. Teraz codziennie piję proszek zasadowy i uważam go za najskuteczniejszy sposób na zdrowe zrzucenie wagi. Informacje o działaniu proszku zasadowego można łatwo znaleźć w internecie. Zachęcam.

Odnośnik do komentarza

Suplementy dla dzieci, dorosłych, kobiet i mężczyzn w każdym wieku można znaleźć na stronie www.intermedico.pl. To profesjonalne centrum, które realizuje też różnego typu terapie, treningi ruchowe, czy programy oczyszczające organizm z toksyn.

Odnośnik do komentarza
Gość byrlinetka

W sumie myślę, że i ja mogę się pochwalić tabletkami, które pomogły mi schudnąć, a były to tabletki iqgreen. Bardzo porządne działanie zawdzięczaja składowi z wyciągu z zielonej kawy i CGA. Do tabletek dorzuciłam oczywiście dietę, ale nie wielką bo głównie odrzucenie słodkiego i ćwiczenia raz dziennie. Efekt zadowalający osiągnęłam po 3 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Gość Odchudzona i zdrowa

Prawda jest taka, że jedynym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów to przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych i odpowiednio zbilansowana dieta a do tego ruch, minimum 2-3 razy w tygodniu. I oto cały sekret :) ja szczerze mogę polecić istniejące cateringi dietetyczne, których na rynku nie brakuje, osobiście korzystałam z dwóch, mówię o Warszawie i wygrał eatfit24.pl, mają super podejście do diety, dieta jest bogata i nie wymaga wyrzeczeń, także polecam z czystym sumieniem. A co do suplementów, to tylko i wyłącznie naturalne rzeczy, żadnej chemii, to tylko dobry marketing :) pozdrawiam i trzymam kciuki za walczących o zdrową sylwetkę :)

Odnośnik do komentarza

Według mnie dieta 1000 kcal nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem na dłuższą metę , ponieważ z czasem organizm "włączy" funkcje obronną i zacznie większość zmieniać w materiał zapasowy tj. tłuszcz ( w obawie że nie dostanie juz takiej ilości jedzenia co wcześniej)
Proponuje obliczyć swoje zapotrzebowanie tj. zgodne ze swoją wagą , wzrostem , wiekiem i metabolizmem.
następnie odjąć od zapotrzebowania ok. 200 kcal.
włączyć do swojej aktywności ruchowej 3-4x w tygodniu trening interwałowy ( najlepiej na czczo ) po 15-20 min.
i kontrolować wagę jeśli waga bedzie spadała ok 0,5kg na tydzień wszystko jest okej ( bezpieczna utrata wagi) , jeżeli nastąpi stagnacja to albo ucinamy kolejne 100-200 kcal lub dodajemy minuty treningu interwałowego , dzieki temu nie będziemy chodzili głodni oraz bezpiecznie i skutecznie będziemy zrzucali wagę. życzę powodzenia ! : )

Odnośnik do komentarza

~byrlinetka
W sumie myślę, że i ja mogę się pochwalić tabletkami, które pomogły mi schudnąć, a były to tabletki iqgreen. Bardzo porządne działanie zawdzięczaja składowi z wyciągu z zielonej kawy i CGA. Do tabletek dorzuciłam oczywiście dietę, ale nie wielką bo głównie odrzucenie słodkiego i ćwiczenia raz dziennie. Efekt zadowalający osiągnęłam po 3 miesiącach.
Też używałam iqgreenów. Kupiłam jest głównie ze względu na najwyższe stężenie CGA, które jest nie do przejedzenia w naturalny sposób (śliwki itd.) Efekty? Na dzisiaj 3 kg po miesiącu brania talbetek bez totalnie żadnej diety. Efekt nie porywa, ale do wakacji powinnam wyrobić płaski brzuszek jak dorzucę jeszcze trochę ćwiczeń. Mój cel to - 10 kg

Odnośnik do komentarza

Do bull - tabletki, które opisujesz ja sama mogę polecić bo brałam je przez 3 miesiące po ciąży i po tym jak przestałam karmić dziecko piersią. Schudłam 10 kg, co uważam z wynik dobry biorąc pod uwagę brak diety, tylko jakieś ograniczenia godzinowe co do jedzenia i porcji.

Odnośnik do komentarza

Po sobie wiem, że suplement już z nazwy uzupełnia a nie zastępuje odchudzania. Brałam udział w testowaniu suplementów z ruchem i bez ruchu. Dobrze dobrany suplement działa tylko przy zwiększonej aktywności fizycznej. Dziś łatwo stworzyć własną markę suplementów, bo wystarczy zwrócić się np do AmerPharma z Lublina, która opracowuje i produkuje suplementy pod znak. Gorzej z edukowaniem klientów, którzy kupując suplementy nie podejmują aktywności fizycznej a tylko płacą za uśpienie wyrzutów sumienia.

Odnośnik do komentarza

Stosowanie odchudzających suplementów diety nie przyniesie większych efektów, jeśli nie połączy się ich z odpowiednią dietą i ćwiczeniami - tabletki na odchudzanie i inne podobne preparaty należy traktować jedynie jako dodatek, a nie receptę na nadwagę. Z legalnych substancji pozytywny wpływ na odchudzanie mają m.in. ekstrakt z kory cynamonowca i opuncja figowa, oraz chrom, garcinina cambogia i l-karnityna (l-karnityna wyłącznie w połączeniu z ćwiczeniami).

Odnośnik do komentarza

nie ma chyba cudownego srodka ktory by spowodował super chudniecie.. Nie bez przyczyny slyszy się o zachowaniu umiaru w jedzeniu..jak i ze jestesmy tym co jemy..W moim przypadku icie duzej ilosci wody pomaga powoduje ze zmniejsza mi sie apetyt. Plus bieganie i naprawde mozna schudnac.. Wazna jest odpowiednia peralstyka jelit, u mnie moze nietypowo ale pomaga probiotyk Lakcid, wlasnie przy zatwardzeniach..choc slyszy sie ze pomaga głownie na rozwolnienia..w moim przypadku dziala i na to i na to

Odnośnik do komentarza

Nie jestesmy tym co jemy mozesz jesc 2 kebaby dziennie i jak nie przekroczysz dziennego zapotrzebowania energetycznego bedziesz nawet chudnac .
Sa srodki typu clenbuterol , efydryna , yohimbine , jednak sa grozne jak ktos nie umie sie z nimi obchodzic .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...