Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordehai i Ciarahy

Jak często? Ostatni raz gdy o niej pisałem tutaj, to było z bodajże 2 miesiące temu.

I nie mam żadnej dmuchanej lalki. Takie zabawki to są dla starych pryków, a nie dla młodych przystojnych chłopców :P

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

A tak właściwie to ciekawe jak się spisują takie dmuchane laleczki?:) Czasem chciałbym się zaspokoić w jakiś bardziej wyszukany sposób i tu kieruje pytanie do Was, a mianowicie czy ktoś z Was używał takowych zabawek?

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Domyślam się, że musi dużo zależy od wyobraźni. Ale jak jest konkretnie z taka lalą?. Czy jest ciepła, delikatna, czy coś się zwilża, sciaśnia, lub rozszerza? Stosuje się jakieś gumki, jakieś żele itd, itp...

Mile widziane komentarze użytkowników :)

Odnośnik do komentarza

~Mordehai i Ciarahy
Daj mi spokój męcząca kobieto wreszcie. Czy ty zawsze musisz mnie tak piłować. Ja już nie wiem naprawdę jak ja mam tobie w końcu dać do zrozumienia, że nie interesuję mnie rozmowa z ludźmi Twojego pokroju.
Odczep się.
I nie odpisuj już dobrze.
Bez odbioru.

Jakiego to niby pokroju :p
Odezwałam się bo obrażałeś użytkowników za nic tylko dlatego ze zgodzili się z tym co napisałam?.
Myślę ze po prostu jak zwykle źle mnie zrozumiałeś myśląc że naśmiewam się z twojego gustu, stąd ta złość.
Nie, nie naśmiewam się
(chociaz ty oczywiscie możesz).
A swoją drogą to jaki Ty bywasz nadwrażliwy na swoim punkcie w pewnych sprawach. Szkoda tylko że rzadko myślisz w ten sposób o innych, zapominając, że im tez można sprawić przykrość tak jak i tobie, wiesz.

Odnośnik do komentarza

Ale tu nie panuje twoja dyktatura póki co :)
Oczywiście mogę nie pisać bo rozmowa z Tobą nie należy najczęściej do przyjemności, ale co ja poradzę że mam w sobie gen tępienia przejawów buractwa :-)
Również pozdrawiam itd.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Moja sąsiadka piecze bardzo dobre ciasta. Ostatnio przyszła do mnie z sernikiem na zimno. Oczywiście, żeby nie ten doskonale wyglądający sernik, to bym nawet jej nie wpuścił do siebie. No ale, tak jakoś nie mogłem się oprzeć temu sernikowi zwłaszcza, że ja bardzo lubię jeść ciasta w każdej postaci, a sernik na zimno, to już w szczególności. A więc wpuściłem ją do siebie. Muszę wam powiedzieć, że ta moja sąsiadka, to nawet piecze bardzo pyszne ciasta, szkoda tylko, że za każdym razem, gdy ona do mnie przychodzi z czymś, to od razu wprasza się do mojego mieszkania. Ja to nie wiem naprawdę, że te ludzie wstydu nie mają w ogóle i pchają się tam, gdzie ich nie chcą :-)))

Odnośnik do komentarza

~Mordehai i Ciarahy
Twoja też nie, a pomimo tego zakazałaś mi pewnych rzeczy. Jestem zły na ciebie i nie chce z tobą rozmawiać.
Żegnam.

To ja mam taką moc żeby czegokolwiek tobie zakazywać?
Ty byś akurat posłuchał.
Nie zakazałam tylko cierpliwie tłumaczyłam dlaczego pewne rzeczy są złe i sam w końcu stwierdziłeś że jakimś cudem to do ciebie dotarło.To nie mój zakaz tylko twoja świadomość cie ogranicza, łatwiej było być bezmyślnym, ale na pewno nie lepiej.
Powinieneś więc raczej być wdzięczny że przestałeś się błaźnić i hurtowo obrażać tu ludzi, a nie zły.
Smutno mi i przykro że tego nie doceniasz ale cóż, jesteś jaki jesteś.
Chociaż i tak cie mimo wszystko trochę lubię sama nie wiem za co, pewnie z przyzwyczajenia, to również wobec tego żegnam.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Za mocno przejmujesz się ludźmi z internetu Sinnn. Jakby nie patrzeć, internet to nie wszystko. Wyjdź czasem z domu, odetchnij sobie, zrób coś szalonego z mężem i zapomnij o tym wszystkim. A to co tutaj się dzieje, to jest jedno wielkie gówno i nie ma czym się przejmować naprawdę. Zresztą uspokoiłem się już, więc nie siej dramy ok...

Odnośnik do komentarza

~Mordehai i Ciarahy
Za mocno przejmujesz się ludźmi z internetu Sinnn. Jakby nie patrzeć, internet to nie wszystko. Wyjdź czasem z domu, odetchnij sobie, zrób coś szalonego z mężem i zapomnij o tym wszystkim. A to co tutaj się dzieje, to jest jedno wielkie gówno i nie ma czym się przejmować naprawdę. Zresztą uspokoiłem się już, więc nie siej dramy ok...

Moze to tak zabrzmiało, ale bez przesadyzmu, M&C, ja nie przejmuje się tym tak osobiście:) cały dzień jestem zajęta i internet jest tylko dodatkową, i to nawet bardzo dodatkową aktywnością.
Po prostu, kiedy już coś piszę
to tu jak i w prawdziwym życiu lubię jasne sytuacje, to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Dobrze, że ja mam ostatnio wrażliwość słonia i mało czasu na internet. Gdy zaglądam tu przeważnie w godzinach wieczornych, to już tylko czytam po łebkach przeszłe "afery" :) Zdrowia i uśmiechu Sinnn.

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

A co do jasnych sytuacji.
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
I wszystko.
:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Manga i Anime

Już niedługo święta… rodzinny i pełen ciepła czas.
Sinnn. Życzę Ci zdrowych, wesołych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia. Dużo pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery. A także wymarzonych prezentów pod choinką i spokoju w Twoim sercu;-)

http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2009/08/christmas032.gif

Odnośnik do komentarza

Pomocy! Dziś okazało się, że mój partner wraca z niemieć na święta do polski. Nie mieszkamy razem, ale już zaprosił mnie do swoich rodziców. Ciągle była mowa o połowie stycznia wiec nie kupiłam prezentu! A ze spłukana studentka nie mam dużych funduszy żeby kupić coś objazdowego. Chociaż zawsze miescilismy się z prezentami dla siebie do 100-200 zł.
Macie jakiś pomysł na prezent dla 26 letniego faceta? Taki który mogę dostac stacjonarnie idąc jutro do sklepu. Mam parę pomysłów ale to ju z za późno bo w internecie. Jakiekolwiek pomysły, oryginalne, zabawne cokolwiek!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...