Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Oj Rivers, Rivers widzę że wbrew zapewnieniom przejmujesz się czyjąś opinią, to dobry znak, widać nie jesteś taki nieczuły na jakiego próbujesz wyglądać :).
A swoją drogą to ten nick ciasna Danka jest nawet dowcipny, nawet się pośmiałam z niego :-D.

Odnośnik do komentarza

czy to cwicze sport, czy to czytam ksiazke, to mama ma cos przeciwko. najchetniej to by chciala bym lazila z nimi wszedzie, bez zadnych zainteresowan czy pasji, bo przeciez jak swieci slonce, to musze isc na dwor..masakra. a ja wieczorem nie bede miala sil na swoje zajecia, dlatego wole wykonywac je jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Jestem nad morzem...to szok, pustki, ludzie wyjechali a zostali sami ludzie starsi lub w średnim wieku. Bylam w markecie. Los chcial ze zawsze jak szlam do niego to musial zagadać do mnie jakiś Niemiec. Dzisiaj widzialam mlodych Niemców, trzy chlopaki. Byli bardzo piękni. Spodobali mi się. Wyglądali mlodo choc to pewnie studenci. A ja, chodzilam po markecie tak, by ich spotykać. To byli śmieszne bo krazylsm wokol nich jak rakieta. Raz wreszcie jeden z nich niewiem po co poszedl na dzial nabialowy i mialam wrażenie ze chcial ze mną mieć kontakt. Stal za mną a ja wtedy wybieralam śmietankębo zrobię zaraz lody z bita smietana. I w sumie poszlam zaplacic i tyle. Bylam ciemna w porównaniu do nich bo opalona jestem. No, i jestem w domku już. Byl super dzień ^_^ zaraz robię lody i pójdę na spacer na plaze :3

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

A ja natomiast dzisiaj widziałem bardzo dużo ładnych dziewczyn ubranych w krótkie spódniczki. Jedna taka o długich prostych czarnych włosach tak się na mnie łapczywie patrzyła, jakby chciała mnie poderwać. Ja nie wiem naprawdę co te laski we mnie widzą, może i na pierwszy rzut oka to i wyglądam na uroczego kolesia, ale jakby zemną trochę dłużej pobyły to, by zobaczyły jaki diabeł we mnie drzemie hehe.

Odnośnik do komentarza

Hej, chcialabym pomóc, no ale sama soku z bzu nie robilam ani nikt w mojej rodzinie. Dobrze celujesz-lepiej mieć przepis sprawdzony niz z internetu bo tam to każdy może dać nieprofesjonalny przepis. Ja jeśli chodzi o ciasta to korzystam z mojewypieki.pl bo kobieta napisala książkę i sa tam sprawdzone przepisy. Ale sok z czarnego bzu...jak go zrobić, to wiedza pewnie nasi dziadkowie. Ja na Twoim miejscu bym poszperala w necie a dla pewności spytala mamy czy ten przepis wygląda racjonalnie i autentycznie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Spoczko jakoś udało mi się zrobić ten soczek.
A sugerowałem się przepisem z internetu: Owoce czarnego bzu ogrzewaj w garnku, aż puszczą sok, rozetrzyj je na miazgę i przeciśnij przez gazę. Zagotuj sok z miodem (1 część miodu na 10 części soku), rozlej do ciemnych butelek. Pij 2-3 razy dziennie po szklance rozcieńczonego soku (50 g soku uzupełnij gorącą wodą) przy przeziębieniu, zaburzeniach trawienia, nerwobólach.

W powyższym poradnik jest małe niedopatrzenie przez które niestety może w znaczącym stopniu, ucierpieć nasz garnek. Bo przecież, nie da się raczej gotować na sucho i zawsze bez względu na to, co by się gotowało to, należy pamiętać, że musi być chociaż trochę na dnie garnka, jakiejś cieczy.
A w tym przypadku jest to woda :)
No i modu nie miałem to, zamiast miodu wsypałem 6 łyżek cukru na 2 l soku [bo tylko tyle udało mi się uzyskać z całego dużego garnka]
Jak wyszedł?
Ogólnie ciężko jest cokolwiek powiedzieć, ponieważ ma bardzo specyficzny smak, ale wyszedł na plus.
:)

Odnośnik do komentarza

Bylam w markecie i liczylam w kalkulatorze czy mi starczy na styk 15zl, bo wcześniej wydalam kasę w rosmanie. Bylam winna tej pani 10gr i oddalam bo przyszłam drugi raz. A śniadania jeszcze nie jadlam. Nakupilam owoców warzyw itp. I zdziwili mnie ze ta pani tak bardzo się cieszy ze jej oddalam 10gr, to byli mile i zaczekam się zastanawiać czemu ja nie jestem wdzięczna każdemu za male gesty i ze powinnam być bardziej sympatyczna. Wlasnie jem chipsy. Zdradzę ze lays wydal chyba nowa serie z nowa jakością. Laysy zielona cebulka ostatnio je lubię. Nie boli mnie po nich brzuch ani nic. Tylko ze karbowane już nie sa tak dobre. Ogólnie to mialam sen o torcie weselnym który odwolano. I ze palilam papierosy.

Odnośnik do komentarza

3fb
Hej!..".ni z gruszki ni z pietruszki"...ale nikt ,mnie chyba nie wyrzuci?(! proszę!!) powiedzcie, kto tak pięknie pisze o samotności????

Chodzi Ci o wiersz który zamieściła Justyna?
możne to Jej autorstwa :)
PS A czemu to miałby Ciebie ktoś wyrzucać stąd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...