Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mahometka_A

Nie wiem ludzie o co wam chodzi z tym całym trollowaniem, ale chyba macie jakieś mylne wrażenie, bo ja nie mam z tymi trollami nic wspólnego.
Oczywiście nie zamierzam za nic przepraszać, ani z niczego się tłumaczyć, bo nikogo tu nie obraziłam i uważam rozmowę dotyczącą mojej osoby za zamkniętą.
Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Justyna507
Nie wiem i już mnie to nie obchodzi... Forum mi szkodzi i najzwyczajniej w świecie mam już je w d****. Moje wątki uznaję za zamknięte.

Justynko, szkoda że odchodzisz tak szybko od nas:(
Pamiętaj moja droga koleżanko, że ponad chmurami zawsze świeci słońce i nie przejmuj się, to co jest teraz kiedyś minie i z pewnością nastaną w Twoim życiu lepsze chwile.
Głowa do góry.
Będzie dobrze, oby.
:-)

Odnośnik do komentarza
Gość ogloszenia

Witam. Widze co to sie dzieje. Kochani. Radze zaprzestania na jakich czas aktywnosci na tym forum lub zalozenia sobie konta, poniewaz ostatnio w tym konkretnie watku, prawdopodobnie jeden troll podszywa sie za wszystkich po kolei. Nie ma pewnosci kto tu pisal na powaznie, a kto sie podszywal wiec nie ma co brac na powaznie wszystkich z powyzszych postow. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza

Roshen jeśli to Ty
Ja wiem że może za bardzo matkuje, mam potrzebę sprawiedliwości i porządku
ALe jesteś nieraz zbyt emocjonalna i przez to wulgarna jak na niewinną studentkę,
tak myśle :-)

mmmmmmmmmmmmmmmmm

Ogłoszenia masz chyba rację

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

No w końcu.
A już myślałem, że to się nigdy nie skończy i będę musiał wrzucać ciekawe pioseneczki z youtube do notatnika, czego bardzo nie lubię, gdyż mi się wszystko w takim pliczku miesza i nie wiem co jest co itd...
A więc tak.
Zostaję tu tylko ja i będę tutaj sobie wrzucał tylko i wyłącznie swoją muzykę jak to dotychczas bywało.
A wy nie macie tutaj prawa bytu.
No chyba, że macie jakąś fajną muzykę to, wtedy umieszczacie ją tutaj.
Ale pamiętajcie.
Nie piszemy tutaj nic. Zachowujemy się tak, jakby tego forum w ogóle nie było.
No to bywajcie zdrów.
I tradycyjnie
Bez odbioru rzecz jasna
:)

Odnośnik do komentarza

Ogłoszenia
Miałam potrzebę wyjaśnienia sprawy Roshen to to zrobiłam i nic Ci do tego.
Twoja sugestia była ok ale nie dajmy się zwariować, to tylko sugestia -
gdzie ja jestem?na zwykłym forum czy w jakimś obozie a koncentracyjnym:P
Wrzuć na luz.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Za dużo się tłumaczysz. Powoli zaczynam odnosić takie wrażenie, że to ty musisz tutaj deprecjonować innych ludzi korzystających z tego forum. Proszę cię przestań to robić, bo potem każdy myśli, że to ja jestem tym wrednym i nie czułym dyktatorem.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Kochanie, nie bądź śmieszna i się obudź w końcu.
Ty to ja, a ja to Ty :D
Jesteśmy jednością i na zawsze pozostaniemy w tym miejscu tak już spostrzegani.

Niech nasza głupota zostanie pozdrowiona i niechaj inni nasze laury dalej głoszą!
Amen :-)

Odnośnik do komentarza

Gdyby faktycznie tak było jak piszesz to musiałabym się bardzo starać żeby ze swojego stylu wypowiedzi przechodzić tak gładko na Twój buraczany XD
I nabyć tego megalomańskiego samozachwytu którym się charakteryzujesz (sprawdź w wlki kolejne trudne slowko:p)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Przecież oboje wiemy, że sama siebie oszukujesz i tak naprawdę w prawdziwym życiu jesteś cholernie wredną jędzą dla innych ludzi.

Więc dlaczego miałabyś akurat udawać?
Nie udawaj kochanie.
A bądź po prostu w internecie sobą:)

A co do wiki:-)
To jednak wolę Ciebie Mamusiu
:P

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Mówisz, że nigdy nie krzywdzisz ludzi, a jednak pomimo tego usilnie w każdej swojej wypowiedzi starasz się sprawić mi przykrość.
Jak myślisz, czy idąc po ścieżce kłamstwa i fałszerstwa jest w ogóle możliwe do czegoś dojść?
A może jednak wybrałaś złą drogę i należałoby w porę zawróci i uniknąć kompromitacji?

Odnośnik do komentarza

Oj moje Ty biedactwo tak niesprawiedlwie uciśnione:D
Dobre sobie.
JA TOBIE przykrość?!
Ty tak serio czy jaja sobie robisz:P
Czy Ty nie widzisz że pół tego forum stuka się w czoło bo nie może zrozumieć że w ogóle jeszcze zaszczycam Ciebie swoją uwagą. No i sam odebrałeś że się nie szanuję.
Jesteś aż takim megalomanem że nie doceniasz dobrego serca czy naprawdę złym człowiekiem zwalającym własne winy na,słabszych bo dobrych.
TY mówisz o kłamstwie i fałszu OMG
Od razu mogłam napisać Justynie kiedy po tym jak spróbowałam ją zatrzymać na HP przypieprzyłeś się do niej z miłymi słówkami że rozmawia z trollem,ale jak zwykle widziałam u Ciebie dobre intencje i myślałam nieważne jako M& C czy Mahometka albo inny bąbel grunt że stara się pomóc, może się dogadają
No a Ty wzamian sugerujesz że trolluję ja i wyjeżdzasz z pretensjami że to ja jestem wredna.
Wiesz co już sama nie wiem, perfidia czy skrajna głupota z Twojej strony?

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

~Sinn
Czy Ty nie widzisz że pół tego forum stuka się w czoło bo nie może zrozumieć że w ogóle jeszcze zaszczycam Ciebie swoją uwagą.

Też mi coś heh...
A za kogo ty się uważasz? Chyba nie myślisz, że w ogóle zależy mi na rozmowie, z kimś takim, jak ty.
Wiesz, ja tak naprawdę to nawet nie mam ochoty tobie nigdy odpisywać, a robię to tylko i wyłącznie dlatego, że wiem, że to ty tego pragniesz.
Zresztą popatrz tylko na to:)
Mogłabyś być moją matką, więc nie dziw się, że czuję się zdegustowany twoją osobą.
Sinn widziana moimi oczami
Kobieta w wieku podeszłym, zapewne już mało atrakcyjna i nieco łysawa na okrągło pojawia się wszędzie tam, gdzie tylko pojawia się arogancki i burakowaty wpis trolla.
A o czym to świadczy, jak nie o tym iż to ty ciągle dążysz do rozmowy ze mną, a nie na odwrót.
Przecież ja do ciebie nigdy nie piszę, a piszesz zawsze ty. Więc, chyba raczej błędny tok rozumowania mają co poniektórzy ludzie?

~Sinn
Jesteś aż takim megalomanem że nie doceniasz dobrego serca czy naprawdę złym człowiekiem zwalającym własne winy na,słabszych bo dobrych.

Za bardzo nie rozumiem co oznacza określenie że ktoś jest megalomanem:)
Przypominam, że nadal czekam z niecierpliwością od ciebie na definicję tego znaczenia.

~Sinn
Od razu mogłam napisać Justynie kiedy po tym jak spróbowałam ją zatrzymać na HP przypieprzyłeś się do niej z miłymi słówkami że rozmawia z trollem,ale jak zwykle widziałam u Ciebie dobre intencje i myślałam nieważne jako M& C czy Mahometka albo inny bąbel grunt że stara się pomóc, może się dogadają

Kompletne bzdury chyba raczej wyssane z najmniejszego palca. Nic takiego nigdy nie miało miejsca. Nie znam nawet żadnej Justyny stąd.
Wiesz co. Powiem ci coś.
Wymyślać na poczekaniu to ty potrafisz, szkoda tylko że robisz to tak często.

~Sinn
No a Ty wzamian sugerujesz że trolluję ja i wyjeżdzasz z pretensjami że to ja jestem wredna.
Wiesz co już sama nie wiem, perfidia czy skrajna głupota z Twojej strony?

To ty jesteś chyba tym trollem i to ty najwidoczniej powinnaś zostać zdegradowana z tej strony, a nie ja i inni. Naprawdę nie wiem jak można być tak nieczułym potworem i tak bezczelnie za każdym razem łgać jak ten przysłowiowy pies.
Serca nie masz naprawdę.
Idź ty lepiej koziołeczku szukać swego pacanowa, bo tutaj nie ma dla ludzi takich jak ty towarzystwa.

Odnośnik do komentarza

Aż tyle czasu zajęło Tobie wymyślanie tych bzdur? :D
Nie szkoda to pięknej niedzieli na kłamstwa oszczerstwa eh
A najlepsze z tym nie znaniem żadnej Justyny zapomniałeś już że pisałeś nie tylko alias Mahometka:P
No chyba że stosujesz w praktyce zasadę jednego z bohaterów filmu "Młode wilki"
Jak cię złapią na kłamstwie za rękę mów że to nie twoja ręką:D
Dobra, nie ma dla mnie najmniejszego sensu dalsze prowadzenie rozmowy na takim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie wierdykam pierogi :-)
Przedwczoraj poszlam o 20.30 do kauflanda. Kupilam 1.55 ziemniaków i 0.75kg sera, cebule. W domu bylam o 22. Szkoda ze pierogi nie robilam ze swojskiego sera wiec dodalam jeszcze swojski do tego na 2.dzien i 3ziemniaki z domu. I..na drugi dzień 2h robilam pierogi a mama w nocy o 1 smazyla cebule i skwarki ^^ a wiec pierogi starczą jeszcze na 3.dzien. A co ciekawe wcale mi nie smakowały na początku. Ale..teraz podsmazylam (na obiad tez je jadlam na zmianę z jogurtem borówkami i winogronami). No i sa pyszne te pierogasy.ze smietana ^^ jaki plan na kolejny obiad? Sama nie wiem :>

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Nie po prostu ja w przeciwieństwie co do takich znudzonych życiem trollic jak ty i tobie podobnych mapetów, to mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż tylko siedzenie z nosem w necie i czekanie na zwrotną odpowiedź.

Ps... jeśli Tobie się nudzi to sobie pobiegaj.
hehe

Odnośnik do komentarza

Czy to normalne ze ktoś stwierdza ze mnie nie zna a uważam sie za mego przyjaciela? I woli sluchac innych niż ze mną szczerze pogadać? Zastanawiam się skąd tacy ludzie sie biorą i czemu mnie obwiniają.poprzez to ze ucinają kontakt z byle powodu. To...dziwne ze czasem trafia na siebie ludzie którzy maja inna definicje przyjaźni. Trzeba to olac, ale zawsze gdzieś jest pytanie czemu ta przyjaz sie skonczyla i czemu ja docenilam 1milosc i 1przyjazn jakiej doznalam i cenilam a ktoś inny traktuje mnie jak powietrze. A bylo miedzy nami tak dobrze. Dziwne to jest. Oby nigdy więcej takich sytuacji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...