Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość HansHans1

@TakaJakaś7- Bez obrazy. Ale właśnie przez takie osoby jak Ty i takie podejście: "Zagłosuje na PiS aby zrobić na złość PO"- to w tym kraju nic się nie zmieni. Dlaczego np. nie zagłosujesz na Kukiza? Czemu musi być zawsze na zmianę ten cholerny PiS z PO ? Czy wy ludzie nie widzicie, że są też inne opcje? Dajmy chociaż szansę innym, zobaczymy, może z nimi będzie lepiej. PiS i PO już rządzili na zmianę długo i co?

Odnośnik do komentarza

~HansHans1
@TakaJakaś7- Bez obrazy. Ale właśnie przez takie osoby jak Ty i takie podejście: "Zagłosuje na PiS aby zrobić na złość PO"-

Bez obaw, ja się nie obrażam a już na pewno nie o pierdoły :P.
Bardzo Cię proszę nie nadinterpretowuj moich wypowiedzi, nic nie pisałam o złośliwości.
Nie wypowiadam się po to żeby kogoś urazić, piszę tylko swoje zdanie a że ktoś to przypisze do swojej osoby to jest już ode mnie niezależne. Jak komentuję to zachowanie a nie osobę dlatego przypisywanie mi negatywnych emocji względem innych jest zwyczajnie nie na miejscu.
A zagłosować mogę na każdego ale że mowa jest akurat o tych partiach i jako że nie lubię przeskakiwać z tematu na temat więc pozostaję akurat przy tym.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

No dobra. Ale dlaczego zagłosowałabyś za PiS? Co u nich takiego dobrego? co do tej pory zmienili takiego, że od czasów końca rządów PO zmieniło się w Twoim życiu na lepsze? Tylko jeśli mogę prosić to konkretnie i szczegółowo?

Odnośnik do komentarza

Ale Ty musisz być nieszczęsliwy skoro dopominasz się szczegółów. No ale ok, odpowiem. Przede wszystkim zmieniłam się ja. Ale żaden PiS, żadne PO, żadna partia, żadna osoba nie miała na to bezpośredniego wpływu. Bezpośredni wpływ na to miałam ja, moja silna wola. Zaczęłam obserwować, analizować, wyciągać własne wnioski. I jestem zdania że każdy tak powinien postępować. Nie byłoby wówczas tylu żali, pretensji, oskarżeń jak również depresji. Nie do drugiej osoby należy przekonywanie a jedynie do nas samych. Taka jest moja opinia.

Odnośnik do komentarza

Pod względem zamożności nic się nie zmieni, dalej będziecie biedotą bez szans na jakikolwiek rozwój. Ale przynajmniej dobrze, że chociaż odsunęli od władzy tych kanciarzy i sprzedawczyków z PO i PSL- u, a to już wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

@TakaJakas7- Niby czemu mam być nieszczęśliwy, że dopytuje o szczegóły? Napisałaś, że byś zagłosowała na PiS to tylko zapytałem czemu. Mieszkam w Niemczech (chwilowo na urlopie w Polsce) i na szczęście mogę oglądać z dystansu to całe szambo.

@Mahomet- A wiesz, chwilkę trzeba od dziewuch odsapnąć, to i można na neta wejść ;) A Ty jak tam, ręka nie boli? :D

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

~HansHans1
No dobra. Ale dlaczego zagłosowałabyś za PiS? Co u nich takiego dobrego? co do tej pory zmienili takiego, że od czasów końca rządów PO zmieniło się w Twoim życiu na lepsze? Tylko jeśli mogę prosić to konkretnie i szczegółowo?

Może zacznij od lektury 50 afer PO i dowiesz się jak rozkradziono 340 mld z państwowej kasy.
To tak na początek.

Odnośnik do komentarza

Co z uchodźcami?
Czy mamy ich przyjmować?
Był kiedyś taki film, o inwazji Meksykanów, na USA. Nie było tam żadnej przemocy, po prostu był najazd nielegalnych imigrantów.
Ale celem ich było, zajęcie części obszarów USA.
Czy u nas, nie jest podobnie?
Przyjeżdżają ludzie, którzy nie akceptują naszej kultury, którzy nie zamierzają się integrować, a do tego, chcą nam narzucić swoje obyczaje i swoje wierzenia.
Ja jestem temu przeciwna.

Byliśmy krajem wielokulturowym, dobrze żyliśmy z innymi "nacjami".
Jednak przyznam, że jak premier Izraela, po jakimś drobnym incydencie powiedział, /w tv/ że tak dobrze szedł "powrót" do nas, to mnie to trochę zdenerwowało.
Nie zapraszałam ich do nas.
Skoro ich "wymordowaliśmy" - my, nie Niemcy...to skąd tyle tych ich potomków, którzy odbierają Polakom ich mieszkania?

Nie wszystko co robi PIS, jest złe.
Ale i tak nie chcę dyktatury.

Odnośnik do komentarza

Powstanie warszawskie...czy miało sens? Czy było warto?
W czasie wojny i tuż po, zginęło 6 mil. Polaków.
Walczyliśmy na wszelkich frontach z nadzieją, że odzyskamy wolną ojczyznę.
Wreszcie odzyskaliśmy ją, jesteśmy częścią Europy, czy mamy to stracić dla tego, że ktoś ma zapędy dyktatorskie?
Mam nadzieję, że tak się nie stanie.
Wierzę w Polaków, wierzę w ich siłę.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

Ja też jestem całkowicie przeciwny przyjmowaniu imigrantów muzułmańskich. Spędzam już kilka lat w Niemczech na kontraktach i wiem jak z nimi jest. Niezbyt się integrują, tworzą swoje enklawy i pogardzają nie-chrześcijanami. I ja tutaj głównie mówię o Turkach, którzy w Niemczech są już od kilku pokoleń i mówią perfekcyjnie po Niemiecku. A co dopiero aktualni zdziczali uchodźcy?? Kilka dni temu akurat tu gdzie jestem w Hamburgu gość w klubie zabił nożem faceta i ranił kilku innych. Irakijczyk. Kraje zachodnie mają twardy orzech do zgryzienia.

Natomiast nie pogardziłbym, a nawet bardzo bym chciał aby masowy najazd uchodźczy na Polskę (bez facetów) zrobiły atrakcyjne Ukrainki, Rosjanki czy Białorusinki :)) Z chęcią nawet bym pod własny dach przyjął :)

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

A co ta Unia sobą reprezentuje jeśli na jej czele stoi ktoś,kto doprowadził Polskę do ruiny? Cóż to za
reprezentacja?
Szkoda że PIS nie biegał z każdą aferą PO do Unii.Ciekawa jestem czy teraz pan T miałby tam etat...

Odnośnik do komentarza

Czego wy się boicie? Nawet jeśli przyjedzie do was 100000 emigrantów, to szybko wyjadą i to bez starań mocherów i narodowców- do polski nikt nie chce przyjeżdzać, nawet sami polacy nie chcą mieszkać hehe A tak apropos, jak sami to chcecie być przyjmowani wszędzie z otwartymi rękoma, mieć prawo do zasiłku w obcym państwie i inne przywileje. A tu wam przeszkadza, ze kilkuset uchodźcow rzekomo miałoby zamieszkać w pl.
ech... wstydzcie się, bo poprzez brak otwartości, zaściankowości i współczucia dla drugiego człowieka przynosicie tylko hańbę swojemu kraju.

Odnośnik do komentarza

Problem nie jest z kilkoma cudzoziemcami, ale z tysiącami.
Uważam, że powinniśmy im pomagać, ale nie tak, by ich przyjmować w swoim kraju.
Ja bym stworzyła im miejsce do życia, w ich własnym kraju, tam, gdzie nie ma wojny. Albo w sąsiednich krajach.
Czyli budowa studni, wielbłądy można sprowadzić np. z Australii, gdzie jest ich za dużo i mają z nimi poważny problem...itd...

Do nas przyjeżdża masa Ukrainek i nie tylko. Wtapiają się w polską społeczność i tak samo jest z Polakami, którzy emigrują.
Z muzułmanami jest inaczej. Inne wartości, inne zwyczaje, oni nawet po latach nie chcą się asymilować, a po tych terrorystycznych atakach i my zaczynamy się ich obawiać, więc przepaść między nami, zacznie się pogłębiać.

Odnośnik do komentarza

W Egipcie, w czasie ichniej "rewolucji", amerykańska dziennikarka stała w tłumie i relacjonowała zdarzenia. Kamerzysta coś tam musiał uzupełnić w kamerze / chyba bateria mu siadła/ i poszedł , a ona została sama. Tłum rzucił się na nią, zdarł z niej ubranie i nieomal gwałcił. Dobrze, że trafił się jakiś patrol i ją uratowano. Jednak kobieta na parę miesięcy, wylądowała w szpitalu.
Mnie coś takiego nie mieści się w głowie.
Tak boję się tej ichniej kultury, która pozwala na takie zachowanie.

Odnośnik do komentarza

Jest taka międzynarodowa komisja, sprawdzająca przejrzystość rozliczeń fundacji. Owsiak znalazł się na samym szczycie rankingu, jeśli chodzi o całość jego działalności.
Dla ciekawości, Caritas w ogóle nie udało się sklasyfikować, bo nie przedstawili żadnych rozliczeń.

Ale nagonka na Owsiaka, trwa. Dobrze, że wytrzymał, że nie załamał się i że nadal działa.
On tak dużo dobrego robi dla innych, jestem pełna podziwu.

Będą go skarżyć, bo prywatnie powiedział, że ""Niech /ta pani/ spróbuje seksu"
Ponoć jest to skandaliczna wypowiedź, która obraża nie tylko tą panią, która w sejmie do innych posłów mówi " zamknijcie te mordy" /wzorem swego szefa/, ale obraża też inne kobiety.
Więc jasno mówię, mnie te słowa nie obrażają.

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź, - do autorki-
Jak padał deszcz, to Tusk był winny, jak nie padał deszcz, to Tusk był winny...
Tak się zaczęła nagonka na Tuska.
I nadal trwa. Po tylu latach, wiele osób uwierzyło w to, bo tak właśnie działa propaganda.
Każde kłamstwo powtarzane regularnie, wbija się w pamięć i dla niektórych staje się prawdą.
Na szczęście jest sporo ludzi, którzy myślą samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

Do unny
Na szczęście są ludzie którzy myśląc samodzielnie realnie oceniają sytuację...
Te wszystkie afery na czele z paliwową,stoczniową,hazardową,info,podsłuchową Amber Gold itd,itd itd...po których nie podał się do dymisji ,na które przymykał oko to też kłamstwa?
Po prostu ręce opadają...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...