Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarnamamba666

~Mahomet
Sinn, przemyślałem swoje zachowanie i chciałbym przeprosić. tak, czasami mi odbija i mam te swoje rozdwojenie jaźni. Przepraszam najmocniej Sinn :(

CZYTAM ! ... i oczy przecieram ze zdumienia . Nie wierzę. To chyba żart .... a może CUD !

Odnośnik do komentarza

No nieraz pisałeś podobne rzeczy i to właśnie do mnie więc tak się nie zapieraj bo to żaden wstyd, masz porąbany system wartości jeśli wiesz co to znaczy a twój dziecinnie demonstracyjny brak szacunku nie robi na mnie wrażenia chociaz nawet jak na twoją logikę jest dla mnie trochę niezrozumiały :P

Odnośnik do komentarza

Ja mówię, że nie ja to pisałem, to tak jest. Może i kiedyś tam bawiłem się w takie rzeczy, ale teraz jakoś przestałym mnie frapować takie błazenady.
Nie zauważyłaś zmiany?
Teraz piszę zawsze z jednego nicka, a kiedyś, jak pisałem z tobą, to potrafiłem wypowiadać się z wielu pseudo na raz.
I co.
Może mi powiesz, że jeszcze jestem dziecinny?
hahahahaha

Odnośnik do komentarza

Wiem że teraz nie ty - tylko nieprawda że nigdy.O to mi chodziło panie inteligentny.
Oczywiście że jesteś dziecinny, bo dzieci są tak zadufane w sobie i nieodpowiedzialne za słowa (dziecinny to i tak ulgowo bo można by biorąc pod uwagę twój wiek powiedzieć głupi i okrutny).
Jak możesz to napisz tylko czy faktycznie odpisałeś tej Weronice czy pisałeś sam do siebie tak dla jaj. Bo widzisz chciałam zareagować ale powstrzymało mnie właśnie jedynie to zebys jak każdy egocentryk (trudne słowo) nie pierdzielił ze szukam zaczepki, wiesz

Odnośnik do komentarza

Sinnn tak naprawdę jestem kobietą, a dokładniej to jeszcze małą dziewczynką. Ale jak na swój dosyć młody wiek to i tak rozumiem dużo i uważam, że kiedyś gdy pierwszy raz tu zawitałam jako Dark Rivers to w trollingu mogę powiedzieć śmiało odniosłam sukces :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...