Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

a niby nie zmienisz już nicków :p
coś zabolało?
No nie nie obrażaj się tak- nie jesteś cebulakiem ani żadnym prostym burkiem- jesteś super mahometem :D
i tylko ty masz prawo walić co myślisz i wpieprzać sie tam gdzie cie nie proszą, zapomniałam
pa
ps mówi się "nie przystoi" mi rozmawiać :)

Odnośnik do komentarza

Gdyby był obowiązek rejestracji to mogliby Ci dać stałego bana na IP dostępowego. Co prawda można to obejść tymi torami i innymi wynalazkami ale coś czuję, że szybko by Ci się znudziła ta zabawa. No.... przynajmniej w sytuacji gdybym ja był moderatorem. Bo patrząc na "fachowość" obecnej moderacji to chce się płakać

Odnośnik do komentarza

Mahomet- Gdybym ja był moderatorem to nawet jeśli nie byłbym w stanie wywalić Cię jednorazowo na Amen to i tak życia byś tu nie miał. Zaraz bym usuwał każde Twoje kolejne konto co dla mnie by było robotą w postaci kilku kliknięć myszką, a dla Ciebie zakładanie nowego konta i przymus podania co róż nowego adresu e-mail, które byś musiał też ciągle nowe zakładać. A taka zabawa szybko by Ci się znudziła. Więc dziękuj opatrzności, że moderatorem nie jestem.

Odnośnik do komentarza

A pomyślałeś może o tym, że są takie zawody gdzie można i będąc w pracy buszować swobodnie sobie po internecie? ;) Dodam jeszcze, że buszować mogę sobie bardzo wiele, a zarobki około 4500 zł :) Gdzie szukać takiej roboty drogi Mahomecie?..... Nie powiem, hehe, sam się postaraj ;)

Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi na to, że swój wolny czas w pracy i ten po niej przeznaczasz tylko i wyłącznie na to forum. Rzeczywiście smutne:) Rozumiem spędzać czas przy komputerze, ale całe dnie i noce to trochę przesada - bez przerwy komputer i komputer. A później narzekają na skrzywienie kręgosłupa i słaby wzrok hehe

Odnośnik do komentarza

Samo się nic nie robi, więc albo macie wirusa gimbusa który zmienia wam klawiaturę, lub po prostu nieumiejętnie wciskacie klawisze. Win 7 z tego co pamiętam ma chyba opcję wyłączenia skrótu odpowiedzialnego za zmianę klawiatury.
Poszukajcie tam gamonie :-) Start, panel sterowania, zmień klawiatury- klawiatury i języki - zmień klawiatury- zaawansowane ustawienia klawiszy- zmień sekwencję klawiszy i trzeba ustawić na >Nieprzypisane<

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...