Skocz do zawartości
Forum

Miłość do księdza


Gość Atena

Rekomendowane odpowiedzi

no tak- zależy jak się patrzy , ale to nie tylko księdza dotyczy. Różnice są , ale może to ta dziewczyna ma obsesje i jej się tylko wydaje że on na nią jakośc szczególnie spogląda. Kiedy kobieta flirtuje, kokietuje- to faceci wyczuwają i automatycznie spoglądają ale nie musi to oznaczać że są tą kobietą zauroczeni. Po prostu odbierają takie sygnały i tyle. Co do drugiej cześci wypowiedzi pandy: autorkę powinno co najwyżej interesować to by nie siać zamętu, nie kusic kapłana, modlić się o jego wytrwałość i wierność Bogu; a nie to co on o niej myśli ( o ile w ogóle myśli na jej temat). Trzeba sią zastanowić czego autorka postu chce od tego człowieka: czy chce z nim być, czy żeby sutannę zrzucił, czy tylko usłyszeć ze jest piękna , boska i w ogólem - ale on już wybrał i zostanie księdzem a ją będzie kochał na odległość ( romantyczna miłosć) ??Jakie są intencje takiej rozmowy? Przecież to absurdalne! To nie ksiądz ma problem tylko dziewczyna ( ma obsesje jak nic). POwinna zgłosić się do specjalisty (można się również udac do jakiegoś starszego zakonnika i pogadać - starszy po to żeby się znów nie zakochała-to taki typ). Psycholog powinien się nią zając a nie ksiądz.

Odnośnik do komentarza

o jej....Dla dobra trzeba rozluźnić kontakty. Mam jeszcze dobry wzrok, nie wydaje mi się. Jeszcze bym napisała coś, ale mi pewnie nie uwierzycie.
Tylko nie mam kiedy z nim porozmawiać, bo grupy już nie prowadzę.
Jakby coś czuł, to może by porozmawiał ze mną, albo nie chce...
Ja zabardzo jak na razie nie mam odwagi. Cięszko by mi było mówić nawet ksiadz.Z mojej strony jest pewnie trudniej, bo nie wiem co on chce. Platonicznej milości czy innej...To on chyba musi zdecydować co dalej chce. Ja jestem wolna, a on nie. Zdarzają się sprawy z powołaniem.

Odnośnik do komentarza

to jest bez różnicy czy on się na Ciebie patrzy czy nie patrzy. Wmawiasz sobie coś czego nie ma. Jakby Cię kochał,to by się starał z Tobą porozmawiać lub cokolwiek. Jednak tego nie robi, raczej Cię unika, więc czego chcesz? Będziesz za nim łazić i czekać? Poco? Po co człowiekowi zycie niszczyć? A nawet jakby coś chciał od Ciebie, to Ty pewnie nie masz nawet zasad życiowych i od razu wskoczyłabyś z nim do łóżka, tak to wygląda po tym co piszesz, zastanow sie nad sobą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...