Skocz do zawartości
Forum

Gość j...k

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, przyjmuję antykoncepcję hormonalną Atywia od 7 lat. Przez ten czas nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych antykoncepcji. Ostatnio (okres ostatnich 3-4 miesięcy) zaczęło pojawiać się u mnie bardzo drobne plamienie w drugiej części cyklu (na 9/7/5 dzień do wystąpienia krwawienia z odstawienia). Jest ono bardzo skąpe - niemal niewidoczne na wkładce, na papierze toaletowym śluz jest zabarwiony różowo i widać drobne "włoski" czerwowej krwi. Powtórzyło się to już drukrotnie, jednak zawsze w drugiej części cyklu/blistra. Przy poprzednim cyklu (pomimo wystąpienia plamienia) krawiewienie z odstawienia było prawidłowe - nie różniło się niczym od poprzednich i wystąpiło jak zawsze, dokładnie dwie doby od przyjęcia ostatniej tabletki z blistra. Dodam, że plamienie nie nasila się, ani nie występuje po stosunku. Nie odczuwam żadnych innych dolegliwości. Zauważyłam jedynie zwiększone wypadanie włosów - być może sezonowe. Nie przyjmuję żadnych innych leków, oprócz maści Fucibet Lipid miejscowo na stan zapalny towarzyszący wrastającemu paznokciowi u stopy. Nie zmieniłam diety, prowadzę regualrny tryb życia i przyjmuję tabletki o bardzo regularnej porze. W ciągu ostatnich mięsiecy podróżowałam jedynie między centrum kraju a wybrzeżem (3 tyg. nad morzem, 1 tyg. w centrum). Bardzo proszę o odpowiedź czy tak delikatne plamienie w drugiej części przyjmowanego blistra jest powodem do niekopoju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...