Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a...r

Witam, pisze z bardzo waznym pytaniem czy jeśli uprawiałam seks z chłopakiem w prezerwatywie a ona pękła jestem w ciąży? Dodam ze biorę tabletki 21 7 juz 6 miesięcy i nigdy zadnej nie pominełam nie wystąpiły u mnie zadne wymioty oraz biegunka, nie zazywałam zadnego antybiotyku oraz ziół. Jednak w przerwię 7-dniowej nie dostałam miesiączki jest to juz 4 dzień a zawsze dostawałam w 2. Jestem w ogromnym strachu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia

skoro bierzesz pigułki nie powinnaś być w ciąży, polecam jednak zabezpieczenie mechaniczne bardziej skuteczne np.wkładka silikonowa diafragma caya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość a...r

Właśnie nwm co sie dzieje dlaczego nie mam miesiączki skoro brałam regularnie wszystkie tabletki ani nie było żadnej przyczyny ktora by zmniejszyła efektywność 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaśka

różne czynniki wpływają na brak okresu, może za bardzo się tym stresujesz, poczekaj, zrób test za jakiś tydzień, a na przyszłość rozważ wkładkę, powodzenia 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...