Skocz do zawartości
Forum

Duża różnica wieku między partnerami - do zaakceptowania?


Gość Justyna30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna30

Cześć, mam pytanie tak jak w temacie czy duża różnica wieku jest do zaakceptowania? Jaka jest dopuszczalna? Czy teraz też ludzie patrzą na wiek, żeby z kimś się spotykać? Bardzo proszę o odpowiedź. 

Poznałam faceta, który jest dużo starszy ode mnie, ale mam wątpliwości czy dobrze robię. Jest on sam, nie ma żony ani dzieci. 

Odnośnik do komentarza

Sama musisz decydować, wiesz, że są takie związki, a blaski i cienie są w związku, niezależnie od wieku. 

Nie ma jednej odpowiedzi na Twoje pytania, na pewno nie można patrzeć na opinie innych. Nie ma granic wiekowych partnera/ki. 

Musiałabyś dobrze go poznać, wtedy sama będziesz wiedziała, czy jest odpowiednim partnerem. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Justyna30 napisał:

Jeśli chodzi o różnicę wieku to mam tu na myśli 13 lat. On jest starszy ode mnie i tyle. 

No dokładnie. Bywają znacznie większe różnice. Ale uważam że to wam ma to nie przeszkadzać. Na pewno nie warto sugerować się innymi. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Marek napisał:

Znam dwie pary Ona 28, On 44 oraz Ona 29, on 43 i to są rewelacyjne związki. 

Ale generalnie potwierdza się zasadą że to on jest starszy od niej. I różnica wiekowa w te stronę występuje z reguły.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna30

 

W dniu 3.01.2021 o 21:44, laurette napisał:

Ale generalnie potwierdza się zasadą że to on jest starszy od niej. I różnica wiekowa w te stronę występuje z reguły.

Tylko pytanie, czy nikt tego nie komentował, czy nikt nie gadał jak tu na forum, że ona leciała na kasę a on na seks i kolejne pytanie, czy oni mają dzieci? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2021 o 09:09, Gość Justyna30 napisał:

Cześć, mam pytanie tak jak w temacie czy duża różnica wieku jest do zaakceptowania? Jaka jest dopuszczalna? Czy teraz też ludzie patrzą na wiek, żeby z kimś się spotykać? Bardzo proszę o odpowiedź. 

Poznałam faceta, który jest dużo starszy ode mnie, ale mam wątpliwości czy dobrze robię. Jest on sam, nie ma żony ani dzieci. 

Dla mnie 25-max 30 lat starszy. Poza tym nie kieruj się tym czy jest starszy czy młodszy tylko czy się dogadujecie, czy jesteście razem szczęśliwi. Reszta jest nieważna. Pzdr ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2021 o 20:45, Gość Justyna30 napisał:

 

Tylko pytanie, czy nikt tego nie komentował, czy nikt nie gadał jak tu na forum, że ona leciała na kasę a on na seks i kolejne pytanie, czy oni mają dzieci? 

Zawsze ktoś będzie komentować. Ludzie tacy są. Ale nie warto się tym przejmować.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2021 o 09:09, Gość Justyna30 napisał:

Cześć, mam pytanie tak jak w temacie czy duża różnica wieku jest do zaakceptowania? Jaka jest dopuszczalna? Czy teraz też ludzie patrzą na wiek, żeby z kimś się spotykać? Bardzo proszę o odpowiedź. 

Poznałam faceta, który jest dużo starszy ode mnie, ale mam wątpliwości czy dobrze robię. Jest on sam, nie ma żony ani dzieci. 

13 lat różnicy, to nie mało, ale nie jest to też jakaś przepaść. Myślę, że z tego powodu nie powinnaś mieć obiekcji. Zdaniem postronnych nie przejmuj się, to Wasza sprawa. Nie wiem, jak długo się znacie, ale na Twoim miejscu upewniłabym się, że on naprawdę nie ma rodziny. Nie chodzi bynajmniej o jakąś inwigilację, ale zwróć uwagę na pewne istotne sprawy. Domyślam się, że jeszcze razem nie mieszkacie, nie wiem, czy bywasz w jego mieszkaniu, ale zwróć uwagę, czy nie ma w nim damskich rzeczy, czy akcesoriów, czy odbiera telefon, gdy dzwonisz późnym wieczorem, lub w weekendy, czy nie unika miejsc publicznych, gdy się spotykacie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...