Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość r...i

Jak poradzić sobie po rozstaniu?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość r...i

Mój partner ( od 3ch lat) z zaburzeniami osobowości, zaproponował mi rozstanie pozostając w przyjaźni. Uszanowałam jego decyzje odrzucając przyjaźń. Uzasadniałam ze będąc nadal zakochana, nie jestem w stanie zaakceptować jego propozycji która przysparza mi dodatkowego cierpienia. Poprosiłam żeby do mnie nie pisał. Były partner jednak nie przestaje pisać jak złe się czuje, jak tęskni, jak mnie ceni...itp. Nie chce ze mną być ( pytanie zadane kilka razy). Dlaczego pisze ? Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona

Skoro facet ma zaburzenia osobowości , to lepiej, że się rozstaliście. Wierz mi, mówię to z doświadczenia. Nadal jesteś w nim zakochana, ale to z czasem minie. Zerwij z nim wszelkie kontakty , a najlepiej zablokuj numer w telefonie. Jeżeli wrócisz do niego, to będziesz się z nim męczyła całe życie. Taki związek potrafi zniszczyć kobietę. Znajdziesz sobie kiedyś  kogoś normalnego. Zajmij się teraz pracą, nauką, własnymi pasjami. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro ma zaburzenia osobowości to nie ma się co dziwić. Prawdopodobnie nie wie czego chce. Proponuję zablokować go na wszystkich frontach i zacząć żyć własnym życiem. Powodzenia.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agu

To juz jest jego problem dlaczego pisze. Twoje zadanie to zadbac teraz o siebie. Rozstałas się z facetem - to fakt dokonany. I teraz zajmuj sie domykaniem tej relacji, w sobie juz,  bez niego. Zrób rewizje , co Ci dał, czego nie, co było dobre a co bolesne. zrób renament wspomnień, nipotrzebne wywal i idź do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...