Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat, aktualnie jest to moj 43 dzien cyklu, współżyłam ostatnio tuż przed okresem 31 lipca (Nie dni plodne) po czym 3 sierpnia dostalam miesiczki a teraz nic... Ostatni raz niestety w dzien owulacji współżyłam w czerwcu oczywiscie z zabezpieczeniem ale po tym czasie 2krotnie dostalam normalnej, 6-dniowej miesiaczki. Robilam 2 testy i oba wyszly negatywne. Zamiast okresu od tygodnia lecą mi z pochwy ogromne ilosci bialej wydzieliny - niby śluz ale pachnie intensywniej i w dużo wiekszych ilosciach. Dopiero od wczoraj odczuwam bardzo łagodne bóle podbrzusza jak w okres a od kilku dni bolą mnie plecy w okolicy nerek. Czy to może być ciąża mimo że miałam już miesiączki a testy wyszły negatywnie? Czego mogą to być objawy? Ostatnio mam dużo stresów, przestałam współżyć i przeszłam na wegetarianizm ale nie wydaje mi się aby przez to okres spóźnił mi się aż tak :c Dodam że mam skłonności do torbieli na jajnikach a mój cykl trwa normalnie 28-34dni (Od kwietnia br rozregulowal mi sie z 28 dni jak mialam zawsze do tej pory) Bardzo prosze o odpowiedz, strasznie sie niepokoje. Jesli to istotne mój ostatni partner po stosunku zaczął odczuwać ból w trakcie oddawania moczu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...