Skocz do zawartości
Forum

Moje badania nie pozostawiają już żadnych wątpliwości. Brak seksu prowadzi u mężczyzn do nieodwracalnych zmian w mózgu


Gość BógJestZły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BógJestZły

Niestety potwierdziły się moje najgorsze obawy. Brak seksu prowadzi u mężczyzn do nieodwracalnych zmian w strukturze neuronów i powoduje stany lękowe, nerwice, paranoiczne myślenie lub wzrost agresji. U kobiet nie występują żadne konsekwencje. Niestety masturbacja nie działa, bo po stosunku i masturbacji wydziela się prolaktyna, ale w innych ilościach i trafia do innych obszarów mózgu gdzie działa jak nootrop. Natura jest zbyt sprytna i nie da się tego oszukać. Na penisie znajdują się specjalne, nieodkryte przez naukę receptory, które dają sygnał do mózgu, czy ma kontakt z prawdziwą cipką, czy jest robiony w wała. Jeśli jest robiony w wała to kara jest sroga i nieubłagana. Dodam, że seks w prezerwatywie też się nie liczy i w ogóle jeśli ktoś współżył tylko w prezerwatywie nawet z setką kobiet to nadal jest prawiczkiem i tak naprawdę nie uprawiał seksu. Jestem absolutnie pewien swoich słów i teraz będziecie się śmiać, ale nauka jeszcze kiedyś wspomni wielkiego człowieka w mojej osobie, który miał rację i nikt mu nie wierzył.

Odnośnik do komentarza

Raise this energy and make it awaken ?

 

Pilkarze przed meczem nie wspolzyja, artyscie przed dokonaniem wiekopomnego dziela tez nie wspolzyja, moze to to? 

Asceza w kultach religijnych jest by dopomoc w oswieceniu.

Moze wykorzystaj ta sytuacje w ten sposob? ?

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

BJZ Twoje watki, sa mistrzamu swiata w offtopic?. Pozwolisz?

Mam problem z psychoanalitykiem, chce go juz zostawic, a on uwazaza ze to dlatego ze nie intetesuja mnie stabilne relacje..a mnie zwyczajnue  nie interesuje juz on i kasa ktora loze na ta impreze.

Czy ktos ma polzartem/ polserio jakis pomysl? ?

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo

BJZ niestety to co piszesz to oczywista oczywistość, bo seks jest jedną z najważniejszych rzeczy dla zdrowia, po za spaniem i jedzeniem, niestety media czy kobiety wpajają nam co innego, ale to normalne, mamy do czynienia z ogromnym przemysłem rozwiniętym przeciw zdrowiu człowieka a dokładniej mężczyzny. Jednak kobiety też mają problem jak nikt nie chce z nimi seksu i nikt im nie powie że ładnie wyglądają, tylko że kobiety sie nie przyznają, są fałszywe obśmiewają temat, że np sportowcy kilka dni przed zawodami rezygnują z seksu. Z kobietami sie nie da na poważnie porozmawiać, nigdy nie dało i nie da, kobieta musi zawsze wszystko zmanipulować, sfałszować, zamulić o czymś, zmienić temat, wszystko przez to, że kobiety od najmłodszych lat czują sie jak księżczniczki, których żądze są poprostu zaspokajane, udają cnotki, szukające miłości, bo sexik, czy adoratorzy są, samo poczucie dostępności seksu sprawia całkiem inny komfort psychiczny. Niestety nikt pewnie nigdy nie przeprowadził takiego eksperymentu, że laska od 10rż doznała by samych odmów i obśmiewań, a raczej byłaby wtedy bardzo wygłodniała seksu.

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo
13 minut temu, Gość Agu napisał:

Prawi , BIZ w przeciwienstwue do Ciebie nie jest prawiczkiem, i z tego powodu moze miec  wieksze poczucie humoru. 

zrozum tą bardzo oczywistą rzecz,że to co on napisał jest oczywistą prawdą, a to że dla ciebie to jakieś żarty, oznacza to tyle, że to ty masz jakieś poczucie humoru.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
Godzinę temu, Gość Agu napisał:

 

 

BJZ Twoje watki, sa mistrzamu swiata w offtopic?. Pozwolisz?

Mam problem z psychoanalitykiem, chce go juz zostawic, a on uwazaza ze to dlatego ze nie intetesuja mnie stabilne relacje..a mnie zwyczajnue  nie interesuje juz on i kasa ktora loze na ta impreze.

Czy ktos ma polzartem/ polserio jakis pomysl? ?

Moje tematy są w ogóle mistrzem świata. Odpowiadając na twoje pytanie, nie spodoba Ci się moje stanowisko. Uważam, że terapia, psychoanaliza to pseudonauka, a terapeutom i psychologom powinno się odbierać dyplomy i powinni odpracować pieniądze, które wzięli od klientów. Za darmo bym na to nie poszedł, a co dopiero mówić o pieniądzach. Jak wydajesz kasę na terapeutę to równie dobrze możesz ją przelewać mnie, będzie z niej większy pożytek. 

Odnośnik do komentarza

BJZ wtedy bedziesz oszczedzal 3k zamuast 2k na miesiac.. co zrobisz z taka kasa na gieldzie.

Ja mysle ze terapua dziala , ale od pewnego momentu szkoda na nia zycia.

 

 

2 minuty temu, Gość BógJestZły napisał:

A skąd Ty wiesz czy jestem, czy nie?

Tak strzelam w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Bjz ja to traktowalam jak inwestycje.

Ze to sie zwroci. I 4 mce ostatnie bardzo duzo mi daly. Bo jak wczesniej pisalam taki psychoanalityk jest wytrenowany bardziej... I ma kumatosc i widzenie dobrr.

 

Natomiast nie czuje bym chciala tego czynic hobby na zycie (ludzie chodza 4xw tygodniu po 4 lata nawet) 

 

Dla mnie by sie zdecydowac na takie cos musialabym miec w zyciu naprawde petelke.. A nie mam. Czuje ze moje klepanie na trapiach dobieglo juz konca... I dalej to tylko gdybym sama miala zmienic zawod w tym kierunku.

 

A inwestycja dlatego, ze np moje kolezanki zakladaly rodziny, robily kariere i rozne rozne rzeczy...i teraz sa w toznych punktach, lepszych lub gorszych) ja roznych - ja na to wszystko nie bylam wcs sniej gotowa. I teraz mam duza szanse nie popelnic multum bledow. 

A z psychoanalitykiem mam taki problem, ze on nie zrozumial mojego podejscia. Z mam inne drogi samorealizacji na dluzszy dystans, a on lunch czyl chyba na dluzsza wspolprace ze mna... No sytuacja nieprzyjemna.

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

A skąd Ty wiesz czy jestem, czy nie?

Jak to kiedyś się śpiewało w popularnej piosence: to widać, słychać i czuć.

 

13 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

Jak wydajesz kasę na terapeutę to równie dobrze możesz ją przelewać mnie, będzie z niej większy pożytek. 

Popieram, szkoda kasy na jakiegoś tam specyalyste. Tym bardziej że wydajesz bardzo dużo kasy. Terapia działa ponieważ otworzyłaś się na nią, gdybyś się uparła że nikt nie jest w stanie Ci pomóc to i terapeuta nic by nie wskórał.

BJZ, ale żeś wymyślił z tym seksem. To może pójdziesz w odwrotnym kierunku i obczaisz jak to jest u kobiet? Bardzo jestem ciekawa jaki ma wpływ u nas? Liczę na Ciebie, a i inne panie też na pewno się dołączą. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, TakaJakaś7 napisał:

Popieram, szkoda kasy na jakiegoś tam specyalyste. Tym bardziej że wydajesz bardzo dużo kasy. Terapia działa ponieważ otworzyłaś się na nią, gdybyś się uparła że nikt nie jest w stanie Ci pomóc to i terapeuta nic by nie wskórał.

Tak, pomaga, leczy bycie w przeplywie z innymi. Nie ma koniecznosci by musialby byc to terapeuta za 1000 / mc..no chyba ze ma sie problem z otwarciem... ( Jak niektorzy ? )

 

 

16 minut temu, TakaJakaś7 napisał:

 

BJZ, ale żeś wymyślił z tym seksem. To może pójdziesz w odwrotnym kierunku i obczaisz jak to jest u kobiet? Bardzo jestem ciekawa jaki ma wpływ u nas? Liczę na Ciebie, a i inne panie też na pewno się dołączą. 

No mowie brak seksu wplywa na kreatywnosc,( jak nie pojdzie w zgorzknienie jak u prawiczka..). gdzies ta energia przeciez musi przeplywac, jak jest napiecie. No tantra o tym uczy zreszta. ?

Zreszta ja uwazam ze u faceta to jest bardzo wazna rzecz, by zarowno umiec "przejsc do akcji" , jak umiec sie powstrzymywac i znac wlasciwy moment ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...