Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wyjaśnienie wyników testu Western Blot na bolerioze. Witam. Jestem 4 mc po operacji kręgosłupa szyjnego. Z uwagi na fascykulacje w nogach, czasem samopoczucie jakbym była przeziębiona, uczucie duszności/dyskomfortu w okolicy krtani/tchawicy zrobiłam test Western Blot badanie przeciwciał (nie pamiętam, abym kiedykolwiek miała kleszcza), ponieważ badanie neurologiczne i EMG trzech mięśni niczego niepokojącego nie wykazało. Western Blot IgG P18,P19,P20,P21, P58, P25, P39, P83, Bb,Ba, VisE Bg, VisE Bb, VisE Ba - to wszystko wynik "-", P41 wynik "( )", ogólnie wynik zapisany jako "ujemny". Western Blot IgM OspC (p25) z Bsp, Bg, Bb wynik " ", OspC (p25) z Ba wynik "( )", a p39, p41 i VisE z Bb wynik "-", interpretacja ogólna wyniku "dodatni". Czy mam bolerioze i powinnam gdzieś się z tym wynikiem udać ? Proszę o odpowiedź, bo teraz w dobie koronawirusa nie bardzo mam gdzie to skonsultować. Małgorzata lat 39

Odnośnik do komentarza

Oczywiście... bardzo chętnie bym poszła do jakiegoś zakaznika ;) niestety w obecnej sytuacji w kraju nie ma teraz szans na wizytę u takiego lekarza :( w moim mieście jedyny szpital jaki mamy został przekształcony na zakaźny...prywatnie nie ma do kogo się wbić..próbowałam już u dwóch specjalistów zarezerwować konsultację telemedycyna, niestety też się nie udało..dlatego zadałam pytanie tutaj, bo może ktoś coś mi przybliży w tym temacie...w innym wypadku chyba pozostaje mi tylko czekać aż epidemia minie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...