Skocz do zawartości
Forum

zdrowie seniora


Gość Anna aas

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Gość kaszmirka napisał:

Promocja nadal obowiązuje stacjonarnie w godzinach 8:00-12:00, czy są jakieś zmiany? 

Nic się nie zmieniło, warunki są cały czas takie same, w zeszłym tygodniu wykupywałam leki i zniżka się naliczyła.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2022 o 20:08, Gość lilka napisał:

A wiecie czy można wykupić leki na tej promocji za seniora, mają jego kod recepty? 

Spokojnie możesz wykupić sama te leki, ja tak często robię, żeby nie fatygować dziadków. Wystarczy recepta lub kod do recepty i nr pesel.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2022 o 20:57, Gość kamaluka napisał:

Moi dziadkowie również chętnie korzystają z tej promocji w doz, zawsze lepiej zapłacić mniej i zaoszczędzić trochę grosza. 

A chodzą do apteki tylko osobiście? Zastanawiam się czy mogłabym wykupic leki dla babci, bo ona już sama z domu się nie rusza, a fajnie byłoby gdyby mimo wszystko załapała się na zniżkę

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.09.2022 o 09:17, Gość Agata napisał:

A chodzą do apteki tylko osobiście? Zastanawiam się czy mogłabym wykupic leki dla babci, bo ona już sama z domu się nie rusza, a fajnie byłoby gdyby mimo wszystko załapała się na zniżkę

Możesz, ja tak często robię, żeby nie fatygować starszych. Weź ze sobą receptę babci albo kod do recepty i jej nr pesel.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.09.2022 o 09:17, Gość Agata napisał:

A chodzą do apteki tylko osobiście? Zastanawiam się czy mogłabym wykupic leki dla babci, bo ona już sama z domu się nie rusza, a fajnie byłoby gdyby mimo wszystko załapała się na zniżkę

Możesz, ja tak często robię, żeby nie fatygować starszych. Weź ze sobą receptę babci albo kod do recepty i jej nr pesel.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...