Skocz do zawartości
Forum

Gra w słoneczko


Gość Kasiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia, być cnotką w wieku 14 lat to nie wstyd. Wstyd nią nie być. Myslę, że nie powinnaś robić tego co koleżanki. Nie uważasz, że jesteś za młoda na takie "gry"? Zastanów się czy chcesz stracić dziewictwo z pierwszym lepszy w wieku 14 lat tylko dlatego, że ta gra jest modna. Czy nie warto poczekac na prawdziwego chłopaka, w którym się zakochasz i któremu oddasz to, co dla większości kobiet jest najcenniejsze? Nie ulegaj modzie i chwili, bo naprawdę nie warto. Musisz też wziąć pod uwagę rózne konsekwencje tej gry. Nie tylko może być zachwiana Twoja reputacja, jako nastolatki, która oddaje się kilku chłopakom, ale także możesz zajść w ciążę, ponieważ żadna metoda antykoncepcji nie jest w 100% skuteczna, możesz złapać jakąś chorobę weneryczną, możesz odczuwać ból i dyskomfort, a przede wszystkim z perspektywy czasu żałować, że uległaś naciskom koleżanek. Zastanów się nad tym, ja zdecydowanie odradzam tę "grę". Seks jest dla dwojga ludzi, którzy się kochają, nie służy do zabaw nastolatek. Jak widzisz są same negatywne strony tej gry. Pozytywnej wg mnie nie ma żadnej. Wolałabym zostać cnotką na Twoim miejscu niż nią nie być. Pomyśl nad tym i zdecyduj mądrze. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Dziecko drogie idź lepiej pobawić się do piaskownicy. Nie rozumiem co w ogóle wyprawia się w tych podstawówkach. Powiem Ci szczerze i prosto z mostu,że Twoje koleżanki nie błyszczą za grosz mądrością, więc nie zniżaj się do ich poziomu. Nie chcę tutaj używać wulgaryzmów...nie sztuką jest zrobić z siebie pannę lekkich obyczajów i to już jako dziecko!!!! Bo Ty jesteś dzieckiem a chcesz się brać za to, co nie dla Ciebie. Poczytaj sobie lepiej jakąś mądrą książkę... nie wiem poucz się z matematyki...wyjdzie Ci to na dobre. Swoją drogą tym dzieciom się przewraca w głowach... nie wiem gdzie mają rodziców. A tak jescze marginesem mówiąc droga panno szanuj siebie i swoje ciało, to inni też będą odnosili się do ciebie z szacunkiem. Koleżanki, które się tak "bawią" mogą być lubiane przez chwilę....a za kilka lat będą nazywane nie powiem już jak, ponieważ mężczyźni/chłopacy nie chcą wiązać się z dziewczynami, które nie miały dla siebie szacunku i wiadomo co robiły.
Pozdrawiam i życzę dużo rozsądku!!!

Odnośnik do komentarza

Hej byłam na imprezie... i tam chcieli grać w słoneczko. Ale jakoś jak przyszło co do czego to jakoś nie miałam ochoty. I powiem wam że dobrze się stalo bo następnego dnia Ci chłopcy śmieli się z tamtych dziewczyn co grały i mówli że są łatwe i każdy może je mieć nawet piwa nie trzeba im stawiać.
Dzięks:**

Odnośnik do komentarza

Jestem w szoku!!! Nawet nie wiedziałam co to za gra dopiero teraz wiem !

Chyba nie chcę mieć dzieci bo swojego to chyba nie upilnuję jeśli to tak wszystko się zmienia! 14 lat? To naprawdę mało ja wtedy siedziałam w książkach, nigdzie nie chodziłam. Ale może jestem starej daty...

Wiadomo nie jestem jakąś cnotką bo mam wysokie libido i czasami "muszę" ale takie coś to już przesada!
Dobrze zrobiłaś Kasienko jestem z Ciebie dumna:P

Odnośnik do komentarza

porządny w******l ci sie należy a nie gra w słoneczko o co ty tu wogóle pytasz dziewczyno ty masz jeszcze mleko pod nosem a ty seks z kilkoma chłopcami chcesz uprawiac masakra a pózniej jak sie pokłocisz z jakąs koleżanką to pójdzie fama po szkole bo tak bedzie napewno i pewnie będziesz miała ksywe dziwka albo szmata bo łagoniej cie nie nazwią weż sie zastanów i to poważnie to że masz 14 lat nie znaczy że masz już byc dorosła wezcie sie jeszcze lalkami pobawcie napewno będzie mniej bolało niż seks a tez może sprawic przyjemnośc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...