Skocz do zawartości
Forum

Dieta wegetariańska u nastolatki a zdrowie


Gość GreenGraas

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie jem mięsa od ok.3tygodni, a mam 15lat, czytam dużo teraz jakieś tez książki, ale moja mama jak była młoda tez był wegetarianką z 5lat i uważa że trzeba doświadczyć dłuższy starz i i tak uważa że jednak ta dieta ma mnóstwo wad,(ale i tak próbuje) teraz nie wyobraża sobie obiadu bez mięsa, jak macie jakieś ciekawe strony to piszcie;]

Odnośnik do komentarza

wegetarianizm jest sam w sobie dobry , ale dla osób które dobrze znają się na odżywianiu i wiedzą czym zamienić potrzebne witaminy ipt znajdujące się w rybach , mięsach itp , w wieku dojrzewania potrzeba ci mnóstwo budulców żebyś się dobrze rozwineła , jeśli jest to tylko taki kaprys czy moda daj sobie spokuj albo przynajmnje dorzuć do swojego jadłospisu troche mięsa , nie warto niszczyć sobie zdrowia i powodować przewlekłe choroby tylko dla chwilowych zachcianek , ale jeśli poważnie masz taki styl życia i nie chcesz go zmienić bo jest w brew tobie , to musisz się porządnie zaznajomić z całym jadłospisem , może obecnie nic nie odczuwasz ale za kilka lat twój organizm będzie poprostu za słaby aby się bronić przed chorobami , weź sobie to do serca co jest ważniejsze dla ciebie .

Odnośnik do komentarza
Gość 1W1mIUWwex

pershendetje .. Beauty.Al a kish pas mundesi me inrmfou pak ma shum per kit diet .. se si duhet mei perdore gjitha ato qka duhet mi honger ktu po tregon qka duhet po ish kan shum ma let per neve te gjithve qe jem te interesum se si mi pregadit dhe qka preferon kjo diet pesh:spinaqin sallatat etjjera ju flm per mirkuptim

Odnośnik do komentarza

Widzialam dziewczyne Ktora nie jadla miese od dziecka…wygladala strasznie .miesnie biust  jak u nastolatki..Jej siostra mlodsza wygladala duzo lepiej..Teraz stala sie weganka..jej cale zycie koncentruje sie na tym co moze zjesc..co to za zycie….

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...