Skocz do zawartości
Forum

Kontakty z byłymi a nowy związek


Gość Martysiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie zapytanie. Otóz mój chłopak ma kontakty ze swoimi byłymi sympatiami oraz osobami z którymi się wczesniej spotykał. Tzn. posiada ich numery telefonow, ma w opcji znajomych w mediach spolecznosciowych, itp. Powiem szczerze , że martwi mnie to, zle sie z tym czuje. Ja gram wporzadku, nie mam takich rzeczy u siebie bo nie chce miec a wrecz nie wyobrazam sobie miec. Pytałam po co to mu jest potrzebne ale zero rzetelnej odpowiedzi tylko ze ot tak ,bo zostało. Mi sie to nie podoba. Nie chodzi o zazrdrosc tylko o fakt, ze zle sie z tym czuje. Czy mam prawo żadać by usunał te kontakty czy to juz wkraczanie w jego prywatną strefę? Czy moze kryć sie za tym jakiś głebszy sens? Po co niektorzy zostawiaja te kontakty? A moze wciąz to kwestia jakiegos uczucia i w przyszlosci niewykluczona moze byc zdrada? Jak mam to rozumieć? Bardzo proszę o porady.

Odnośnik do komentarza

"Nie chodzi o zazrdrosc tylko o fakt, ze zle sie z tym czuje."

nas oszukujesz czy siebie ? już na wstępie za te kombinacje powinnaś być skreślona.

a co to przeszkadza, że posiada te numery ? przecież z nimi nie rozmawia ani nic. Sam trzymam wszystkie numery na telefonie żebym przypadkiem później kogoś nie odebrał z kim nie chcę rozmawiać.

głębszy sens ? niewykluczona zdrada ? kobieto idź się lecz.

Odnośnik do komentarza

W związku musi być zaufanie,
zazdrość go niszczy.
Nie ma znaczenia czy on usunie te kontakty czy nie, jak nie będzie Ci wierny, to usunięcie kontaktów w telefonie nic nie da.
Nikt nie lubi, żeby mu nakazywać, można o coś poprosić, jeśli druga strona się na coś nie godzi i nie mamy argumentów, żeby go przekonać, każdy zostaje przy swoim zdaniu i albo to akceptujemy albo nie, nikt na siłę nas nie trzyma w związku, ale my czasem próbujemy partnera zmieniać na siłę, nie da się.
Nie można zmuszać partnera do swoich poglądów, nie można za bardzo ograniczać, bo to przynosi odwrotne skutki,
tak rodzą się kłamstwa.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Niektórzy potrafiąc trzymać zdj swoich byłych co jest dla mnie niezrozumiałe. Wracając to tematu - czy jesteś pewna ze on nie utrzymuje z żadna kontaktu? Albo nawet nie myślał by je usuwać bo to nic dla niego nie znaczy. Kiedyś pytałam sie swojego partnera po co mu w znajomych osoby z którymi jest pokłócony albo nie rozmawia to stwierdził ze nie chce mu się wchodzicie specjalnie by ich usuwać i olewa sprawę. Myśle ze najbardziej obawiasz się tego ze napisze do jednej z nich (np. Po kłótni) i będzie pocieszany albo odwrotnie... on będzie pocieszał i coś z tego wyniknie. Myśle ze nie powinnaś się tym zadręczać i możesz z nim o tym porozmawiać ze masz mieszane uczucia co do tego...

Odnośnik do komentarza

Shi333. Nie wiem na sto procent czy utrzymuje dawne kontakty z nimi czy nie bo nie śledzę jego telefonu ani nie ma mnie przy nim non stop. Ale wierzę mu że tego nie robi.
Ja nie rozumiem po co mu te dane. Czy nie potrafił się raz a dobrze odciac od nich? Nie chce ze mną o tym rozmawiać, twierdzi że taka rozmowa nie ma sensu a ja bym chciała wiedzieć po co mu to. Nie bronie mu kolegów ani koleżanek bo ufam mu w kwestii zdrady ale nie chce by miał kontakt z byłymi partnerkami.

Odnośnik do komentarza

~autorka
Dobrze,rozumiem. Ale wracając do meritum. Może Ty ,ka-wo wytlumaczysz mi po co mu te numery czy kontakty skoro jest podobno ze mną szczesliwy? Bo ja tego nie rozumiem.

Ale Ty jesteś uparta.
Nie możesz zrozumieć, bo chcesz, żeby było jak Ty uważasz.
Po co ma je usuwać? Może właśnie nie chce z przekory, nie widzi takiej potrzeby, nic to nie zmienia.
Nie masz argumentów za ich usunięciem, bo to nie odzwieciedla odcięcia się od eks.
Jest to tylko gest, nic więcej.
Widzisz problem gdzie go nie ma, bo nie masz większego, ale my lubimy sobie stwarzać problemy..., chyba, żeby nie było nudno.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

A co do tego ma traktowanie?
Masz zadatki do trzymania faceta pod pantoflem...,liczy się co Ty chcesz, o nie co on, Ciebie to nie interesuje, bo masz patent na rację, wiesz lepiej.
Więc jeśli on Ci nie odpowiada, zerwij.

Facet się trzyma swoich zasad i dobrze, bo zaczęło się od wymuszania usuwania kontaktów i jeśli się ugnie, to będą następne, bo wszystko ma być jak Ty chcesz.
Więc może się tego obawiać.
Być może kiedyś je usunie, ale nie pod Twoim naciskiem.

Jesteś chyba bardzo młoda, bo żeby zrozumieć facetów, trzeba wielu lat obcowania z nimi, a i tak się nie da do końca i vice versa.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...