Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Złotarączka

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  Ciechocinek
 1. Teoria temperamentów jest stara jak świat, lecz wciąż aktualna, czy to się komuś podoba, czy nie. Masz kłopot tego rodzaju, że silna kobieta nie szuka dzidzi którą będzie się opiekować. Jeśli chcesz z taką być, musisz mieć jej coś do zaoferowania i nie chodzi tu o milion na koncie, a raczej o przymioty własne, które sprawią, że będziecie pasować do siebie jak Mr and Mrs Smith. Choleryk, introwertyk... - to są różne typologie. Śmieszy mnie takie założenie, które niektórzy sobie klecą w głowie, jak to, żeby pani "inicjowała zbliżenia, nawet trochę agresywnie, ale zarazem będzie ciepłą i dobrą partnerką" . Podobnie myślą sobie dziewczynki "żeby pan był rozrywkowy, lubił się bawić, brylować w towarzystwie, ale żeby był wierny i siedział w domu". Hehehe 😉
 2. Marzy Ci się partnerka o temperamencie cholerycznym, urodzony lider. Zainteresuj się temperamentami, zrób sobie interaktywny test temperamentu, a dowiesz się kim jesteś, poczytaj o temperamencie cholerycznym- takiej kobiety poszukujesz. Rzecz w tym, że żony czy męża nie kupisz w markecie. Ważne, żeby być dopasowanym temperamentami. Choleryczka nie wytrzyma z flegmatykiem, to by ją zabiło. Prędzej z melancholikiem. Z sangwinikiem też by jej było ciężko. Pierwszy nieudolna fajtłapa, ostatni typ to męczący, rozkojarzony gaduła.
 3. Patrzę na dzisiejszą (28.03.2020) polską statystykę dotyczącą Liczby zakażonych: 1436 oraz Zgonów: 16 i widzę niespójność z danymi statystycznymi WHO dla COVID-19. Otóż wg WHO śmiertelność na podst. danych z 3 marca 2020 wynosi 3,4%, a więc w Polsce przy 1436 potwierdzonych zakażeniach mamy statystycznie 49 zgonów. Dla porównania śmiertelność w grypie wynosi 0,1% i dlatego w Polsce w sezonie zachorowań na grypę umiera na nią kilkadziesiąt osób, Wniosek: władza kłamie na temat rzeczywistej liczby zgonów. Ciekawe, dlaczego lekarze- konsultanci wojewódzcy dostali od władzy zakaz wypowiedzi na temat epidemii. Wybory za wszelką cenę?
 4. Jesteś najlepszym przykładem tego fałszu i zakłamania o którym piszesz, Polaku! Zwolnij się z pracy i wyjedź z Polski, staraj się o azyl polityczny, najlepiej w Korei Północnej.
 5. To znaczy, że nie pasujecie do siebie. Wasza relacja dobiegnie końca w naturalny sposób, czyli kiedy pojawią się odpowiedniejsi kandytaci. Iluż ludzi męczy się ze sobą, wkładając bezowocnie energię w montowanie relacji, w których nie mają ze sobą wiele wspólnego poza chwilami namiętności? Poza tym niewiele ich łączy. Taki facet jak Ty powinien być z kobietą, która ma tak jak Ty, a Twoja obecna dziewczyna z facetem, z którym będzie brylować na imprezach. Niezgodności temperamentu nie można pomijać w imię iluzji.
 6. Odkąd padaczka jest przeciwskazaniem do szczepień ochronnych?
 7. Sprawa jest prosta z prawnego punktu widzenia. Kobieta chce urodzić dziecko, Ty go nie przyjmujesz. Po urodzeniu dziecka potwierdzacie lub wykluczacie Twoje ojcostwo. Jeśli jesteś biologicznym ojcem, to zrzekasz się praw do dziecka, jednak płacisz na nie alimenty. Nie wiesz, skąd się biorą dzieci? Za wszystko w życiu przychodzi rachunek. Twój przykład to następna przestroga dla kierujących się zasadą przyjemności.
 8. Co Ty chcesz rozgrywać? Kobieta ma najwyraźniej flegmatyczny temperament i nie będzie wykazywać się inicjatywą. Jeżeli wyobrażasz sobie, że kobieta będzie przyjeżdżać do Ciebie, aranżować spotkania w różnych miejscach, zaskakiwać Cię, to w porządku, ale to nie będzie ta kobieta, z którą się obecnie spotykasz i o której tutaj piszesz. Widać, że lubisz się zaopiekować ;) Podopieczne nie są zdolne do równorzędnej relacji, wbij to sobie do głowy! :)
 9. Masz rację, mówiąc że Twoja dawna narzeczona jest sprawdzona- sprawdziła się w negatywnym tego słowa znaczeniu, udowodniła, że Cię nie kocha. Ty natomiast udowadniasz swoim postem, że nie kochasz kobiety, z którą jak twierdzisz, jesteś w związku. Widać następną komedię pomyłek.
 10. Dziecko przed okresem dojrzewania, w fazie latencji rozwoju psychoseksualnego, nie może być pewne swojej orientacji. Proszę zaznajomić się z zagadnieniem rozwoju psychoseksualnego. Opisuje go Wikipedia!
 11. Odpowiedni dobór leków zapewni Ci powrót do formy umysłowej, umożliwiającej Ci realizowanie swoich pomysłów na życie w zakresie Twoich realnych możliwości.
 12. Nie da się przyspieszyć zdrowienia. Nie na darmo mówią, że katar leczony trwa tydzień, a nieleczony 7 dni. W rzeczywistości chodzi o czas do 2 tygodni/14 dni. Zwłaszcza w tym czasie zachorowania przyjmuj duże dawki witaminy C kilka razy dziennie po 1g oraz witaminę D 5000 do 6000j. po jedzeniu, nawadniaj się i oszczędzaj się.
 13. Złotarączka

  Zle moce

  Otwórz serce na Boga i zacznij żyć z wiarą, sakramentami świętymi, módl się, używaj sakramentaliów, a zło nie będzie mieć do Ciebie dostępu. Odrzuć także magię, a nie będziesz ofiarą demonów. To jest czas na Twoją decyzję. "Nikt nie może dwom panom służyć, gdyż albo jednego nienawidzić będzie, a drugiego miłować, albo jednego trzymać się będzie, a drugim pogardzi".
×
×
 • Dodaj nową pozycję...