Skocz do zawartości
Forum

Zsunięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość Interdite

Rekomendowane odpowiedzi

a przeczytaj sobie w instrukcji dołączonej do opakowania prezerwatyw extra safe "po wytrysku wyjąć członka", zawsze jest możliwość, że trochę spermy zostało w środku, trzeba każdego zabezpieczenia używać z głową i zgodnie z przeznaczeniem.

Odnośnik do komentarza

Witam !
Proszę o pomoc. Kochałam się ze swoim mężczyzną wczoraj. Kiedy kochaliśmy się po raz kolejny to prezerwatywa się zesunęła, kiedy się zorientowaliśmy to nie cały lecz kawałek członka było we mnie. Wiedzieliśmy że coś jest nie tak bo był suchy i cięzko było go tam włożyć.. Dodam że do wytrysku nie doszło .Czy mogę być w ciązy?
proszę o ODP

Odnośnik do komentarza

Hej. Od razu powiem,ze ostatnio miałam okres 16.12.br. trwał 5 dni. Moje cykle zwylke wynosiły 28-30 dni obecnie jednak okresu z 16.12.br dostałam po 35dniowej przerwie. 11.01.14 współżyłam z chłopakiem. Kochaliśmy się od tyłu, doszedł we mnie. Kiedy wyszedł zorientowalsmy sie,że nie ma na czlonku prezerwatywy. Prezerwatywa została we mnie..dość głęboko. Po wyjęciu nie było jej (jak zwykle bywa) w zbiorniczku lecz wydawała się rozmazana po całej prezerwatywie. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia przy prawdopodobnie niach niepłodnych? Nie mam pojecia czy prezerwatywa zsunęła się przed czy po wytrysku, gdyż podobno mężczyzna tego nie czuje. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

wczoraj kochałam się z moim chłopakiem, sama biorę tabletki antykoncepcyjne (3 tabletka z nowego blistra wczoraj) ale mojemu chłopakowi zsunęła się prezerwatwa po wytrysku, prezerwatywę wyjelismy z pochwy bo 1/3 jej długości była na zewnatrz, widzieliśmy że nic nie wypłynęło. czy jest jakaś możliwość że nasienie przeniosło się głąb pochwy? i czy mam się czegoś obowiać?

Odnośnik do komentarza

pomocy!!!!!!Wczoraj wspolzylam z chlopakiem i ześlizneła nam sie gumka, nie zauwazylismy i skonczyl we mnie. dzis powinnam dostac okresu, zamiast okresu na bieliznie pojawilo sie tylko kilka kropelek krwi. i nic wiecej podbrzusze mnie boli tak jak na okres ale nic! czy moge byc w ciazy???/ mam 19 lat

Odnośnik do komentarza

Witam, kochałam się dzisiaj z moim mężem i przy wyciąganiu członka prezerwatywa się zsuneła, zawartość się wylala, ale nie "we mnie". Boję się jednak,że mogło coś wylać się w pobliżu wejścia do pochwy. Tak wiem, jak dochodzi do zapłodnienia, ale szczerze się przestraszyłam, ponieważ nie mamy chwilowo odpowiedniej sytuacji,aby miec dziecko. Kochaliśmy się w 31 dzień cyklu, w sobotę ( 33 dzien ) powinnam dostać @, dni płodne powinny skończyć się 20.05 (wtorek). Wszystko POWINNO, ponieważ miałam dwa tygodnie temu angine, brałam antybiotyki, dodatkowo stres (chociaż nie zauważyłam,żeby kiedykolwiek działał na mój cykl jakoś szczególnie). Jest możliwość zajścia w ciążę ? Skąd dostać tabletkę "po", dodam,że w poniedziałek wyjeżdżam...

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałbym opisać sytuację, która wydarzyła się wczoraj; piszę z prośbą o Waszą opinię w związku z tą sytuacją.

Wczoraj kochałem się ze swoją dziewczyną. Co kilka minut zmienialiśmy pozycje. Gdy chciałem zmienić pozycję, zorientowałem się, że prezerwatywa zsunęła się i leży obok wejścia mojej dziewczyny. Byłem daleko od finału, jednak nie mam pewności czy prezerwatywa spadła w momencie wyjmowania z niej członka. Z innych tematów wywnioskowałem, ze prawdopodobnie musiało to być w momencie wyjmowania, bo gdyby było inaczej, wepchnąłbym ją do środka. Ale ciężko mi to jednoznacznie stwierdzić.
Po zauważeniu tego, że gumka się zsunęła, nie kontynuowaliśmy stosunku.
Jak wyliczyliśmy, moja dziewczyna nie miała wtedy dni płodnych, lecz zbliżała się już do nich (1-2dni do dni płodnych + nie czuła jeszcze takiej wilgoci, jak podczas tych dni).

Jak myślicie, czy taka sytuacja może doprowadzić do zapłodnienia?

Pierwszy raz, coś takiego się mi wydarzyło, stąd moje obawy. Nie wiem, czy taka sytuacja wymaga użycia tabletki po, gdyż boje się, że nieodpowiednie jej użycie bardzo źle wpłynęłoby na moją dziewczynę (jak wiadomo to nie pierwsza lepsza tabletka od bólu głowy lecz silny lek)
Myślicie że istnieją podstawy do jej użycia?

Dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

20kwietnia kochałam się z chłopakiem i niestety zsunęła mu się prezerwatywa,troszkę spermy poleciało mi na nogi ale do środka chyba nic się nie dostało, ponieważ nie pękła. 28kwietnia dostałam okresu, następny powinnam mieć 26maja a do dzis (9czerwca) go nie mam ;/

dodam, ze pod koniec marca miałam zabieg łyżeczkowania, ponieważ poroniłam.
czy możliwe jest zapłodnienie w tej sytuacji??
czy może po prostu rozregulował mi się cykl po zabiegu??
nie mam żadnych objawów jak przed poronieniem typu: wymioty, nudności, bóle piersi, wrażliwość na zapachy, nie wymiotuję również po alkoholu. Pobolewają mnie czasem jajniki..
mam nadzieję, że nie jest to ciąża ;/
proszę pomożcie ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...