Skocz do zawartości
Forum

skurcz w krtani ,Lekarze nie pomagaja prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,od pewnego czasu czuje ucisk w krtani jakby skurcz w tchawicy boję się ze się udusze byłam na pogotowiu zrobili zwykłą morfologie i twierdzą ,że nic mi nie jest
Strasznie mi się odbija nawet po wodzie ,albo jak połykam czuje jakby mi powoli schodzila strasznie się boję ,że się udusze .Czy krtani może sama od siebie się skurczyc ?nikt mi nie chce pomóc wgl jak płacze dostaje jeszcze większy skurcz mam wrażenie wtedy ze nie złapie oddechu proszę o pomoc ,bo już nie mam siły szukać pomocy u Lekarzy Boni tak mnie olewaja

Odnośnik do komentarza

Klaudia- nie wiem co to jest, może idz do innego lekarza nie tylko na pogotowie.
z takich sposobow naturalnych to moge polecic masaż receptorow na stopach- to takie punkyty odpowiadajace roznym narzadom- receptor krtani jest zdaje sie w zagłębieniu miedzy paluchem a brzuścem stopy- zobacz sobie w necie mapki stop z wykazanymi receptorami- refleksologia.

Odnośnik do komentarza

Sorry, lekarz pogotowia, to nie jest lekarz, ktory z założenia, ma rozpatrywać, co Ci dolega i jaki proces leczenia stosować. Pogotowie, to takie m-ce gdzie w nagłych przypadkach coś się zaradzi. Udalaś się tam, bo sie obawialaś o siebie i wlaściwie stwierdzili, że nie ma zagrożenia Twojego życia. Jeśli dalej czujesz się żle, to z wynikami, ktore na pogotowiu dostalaś trzeba do lekarza pierwszego kontaktu. Nie jesteśmy lekarzami, nie zaglądamy Ci w gardlo, nie prosimy o zakaslanie, nie osluchamy Ci płuc i oskrzeli. Fizycznie obejrzy Cię lekarz na m-cu. Może to jakieś początki astmy, może jesteś na coś uczulona i przciwalergiczne leki trzeba zastosować? Na odległość nikt nie stwierdzi tego. Niestety po lekarzach trzeba chodzić. Czasem jak coś nęka uporczywie i jeden lekarz nie unie zaradzić, to do drugiego trzeba zapukać.
Zdrówka życzę.

Odnośnik do komentarza

no nerwica na 99 % przechodziłem coś podobnego nerwica lękowa z objawami paniki miałem ucisk w gardle uczucie duszenia sie oczywiscie przy sytuacjach stresowych dusznosc szybkie tętno kołatanie serca teraz już jest wszystko dobrze ale muszę być nadal pod opieką psychiatry

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Oj raczej nie może w przeciwnym razie już dawno byś pisała, że powoli tracisz głos :3 Może po prostu jadłaś jabłuszko i skórka od niego utknęła w twoim przełyku i stąd taki zonk:-) Lecz najlepszym rozwiązaniem twojego problemu będzie zrobienie konkretnego badania usg.Cóż, całkiem możliwe, że coś bardziej złośliwego ci tam się zalęgło i wtedy będzie płacz x3

Odnośnik do komentarza

Zrob badanie na przeciwciala przeciw receptorom acetylocholiny.Nie jest refundowane,nie musi byc na czczo.Na wynik niestety trzeba czekac ok 3tygodni. To byl poczatek mojej choroby, lekarze nie potrafili zdiagnozowac.Badanie zrobione przez przypadek.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...