Skocz do zawartości
Forum

polityka?


Gość unna

Rekomendowane odpowiedzi

Kazda partia opozycyjna wszystko krytykowala.
Złe jest mowienie pokazcie co potraficie i to z intencja, z zamiarem przeszkadzania - kiedy sie do tego stanu doprowadzilo.
Politycy dzialajacy na szkode kraju i spoleczenstwa powinni byc rozliczani a nie bezczelni.
Ja nic nie uwazam- po prostu patrze i widze.
Polska A nie jest w ruinie - duze miasta, galerie w nadmiarze(oczywiscie handlowe, nie sztuki), drogie restauracje, neony
Ale istnieje tez polska B i C -male miasta ze zrujnowanymi zakladami pracy, obskurne, kiedys tętniące zyciem stacyjki kolejowe (oczywiscie Pendolino jedzie za szybko zeby je wszystkie zauwazyc), ludzie wyrzucani przez komornika bo najnizsza krajowa nie wystarcza i na czynsz i na jedzenie,
rozbite rodziny i eurosieroty- bo rodzice za granica musza zarobic na chleb - mozna dlugo wymieniac tylko po co skoro wiekszosc ludzi chce widziec tylko czubek wlasnego nosa.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie czy to PO, PIS, czy Nowoczesna, nie ma większego znaczenia. Ludzie się liczą. Jak są mądrzy, to mądrze rządzą. Jak głupcy, to i z rządów nic nie wyjdzie.
Cenię Petru, bo mądrze wypowiadał się na temat gospodarki, dawał mądre rady. Widział skutki i przyczyny i dawał propozycje zmian.
Palikot też poruszał istotne sprawy /mówię o gospodarce/, ale nie przebił się, nie udało mu się nic zdziałać.
Liczę, że teraz politycy trochę zmądrzeli i zaczną słuchać rad, jak zmienić gospodarkę na lepszą.
Oby.

To prawda, że na zachodzie supermarkety są w niedzielę zamknięte. U nas jednak pełnią też inną rolę. Całe rodziny idą w niedzielę na zakupy, jest to miejsce, gdzie wreszcie spędzają wspólnie czas. Czyli pełnią też rolę integracyjną dla rodzin.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny:)
To racja ze liczy sie człowiek- nie partyjna etykietka ale
jednak, w skali państwa, ogólna linia działania ma zasadnicze znaczenie.
Akurat jeśli chodzi o p.Petru- to nie jestem pewna czy zadowoleni z jego "dobrych rad" są ludzie którzy nie przewalutowali w porę swoich kredytów. Wygląda na to ze jest on raczej pomocnikiem banków, nie obywateli - obym sie myliła.
Unna, naprawdę uważasz ze te rodzinne wędrówki po alejkach galerii handlowych scalają jakoś rodzinę? Wg mnie jest to ucieczka przed rozmową, prawdziwą bliskością, okazją do wychowywania dzieci w szum, sztuczne światło, głośną muzykę, iluzję lepszego życia przez szybkę.
No i, może to dziwne, ale pracownicy to nie są uśmiechnięte automaty tylko ludzie, oni tez maja swoje rodziny i jest to może jedyny dzień jaki mogliby spędzić w spokoju razem.
Swoje dzieci wychowaliśmy tak ze w niedziele unikają zakupów a ja sama jeśli mi sie to zdarzy czuje sie speszona i zażenowana.Ja wiem ze niby czy pójdę do sklepu czy nie to i tak są otwarte- ale przynajmniej sie do tego nie przyczyniam i z tego nie korzystam.

Ka-wa fakt, mówienie o intencjach danej partii jest być może na wyrost, ale myślę ze uprawnia mnie do tego całkowity brak jakiejkolwiek pokory i odpowiedzialności za lata(nie)rządów.
Daleka jestem od gloryfikowania którejś ze stron,ale wyraźnie widzę szukanie pretekstów do dokopania jednej i bezprzykładne wyciszanie poważnych afer u drugiej przez media.
No i twierdzić ze takie rozwarstwienie podziały i różnice są w Polsce "od zawsze" może chyba tylko dwudziestolatek i to nie interesujący sie historią.

Odnośnik do komentarza

A ja widzę kolosalne zmiany i to na lepsze. PO nie ustrzegła się błędów, ale dużo zrobiła dobrego dla Polski. Docenili nas ci, co wybrali Tuska na szefa Europy. Świat nas docenił, ale my wszystko musimy opluć i zbrukać.

Słucham tych powyborczych pogadanek. Jestem pozytywnie zaskoczona ludźmi Kukiza i Petru. / a przynajmniej tymi, których zapraszano do studia/
Mówią mądrze, rzeczowo i dobrze oceniają naszą rzeczywistość. Aby coś naprawić, trzeba zdawać sobie sprawę z błędów, jakie się popełnia.
Sama propaganda, że my wam damy, niczego nie zmienia na lepsze - ale może zmienić na gorsze.
Może będzie lepiej?
Wywalili trochę "staruszków"- już dawno oderwanych od rzeczywistości. Wprowadzili młodych , mądrych ludzi do sejmu , więc jest nadzieja na pozytywną zmianę.

Odnośnik do komentarza

Właśnie,że długo żyję to widzę jak narasta rozwarstwienie od początku naszej chorej demokracji,no ale każdy co innego widzi:P
Tak samo co do sklepów otwartych w niedzielę,to jeszcze zamknijmy restauracje,kawiarnie,kina ,itp.bo przecież też tam ludzie pracują w niedzielę,
to jest żadna krzywda jak się pracuje jedną,na czy dwie niedziele w m-cu w zamian ma się inny wolny dzień,
widocznie datoja ,nie pracowałaś w nocy,bo przy pracy w nocy ,praca w niedziele ,to pikuś...

Ja uważam ,że teraz powinno być spokojniej,bo w opozycji nie będzie takich oszołomów,krytykujących wszystko w czambuł,
a prawica będzie miał pole do popisu,oby nas za parę lat nie puścili z torbami,

Najgorsze,że będą chcieli zmieniać ustawy światopoglądowe,gdzie jak już powinno być referendum.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Musze sie wypowiedziec na ten temat.

Zaczne od tego,ze nie wyobrażam sobie tego ze znowu moglaby wygrać platforma. To bylby mówiac wprost koniec świata i jestem o tym przekonana.

Platforma obywatelska przez 8 lat swoich rządów tak perfidnie oklamywala polakow i co wiecej ich okradała ze to ąz raziło w oczy. Za to oni - sami zainteresowani nie widzieli w tym nic zlego.

Jak wiec taka partia w ogole zdobyla AŻ tyle procent glosow wyborcow pomimo tego co zrobili!! To dla mnie kuriozum.

Nie jestem za PISem ale ich wole i kibicuje zeby choc w polowie sie wywiązali ze swoich obietnic (chociaz tych najwazniejszych).

Zawsze uwazalam ,ze w Polsce nie mam odpowiedzialnych polityków a zatem nie ma na kogo glosować.
Przykro mi gdy widze,ze ludzie sa tak zaślepieni tą PO. Dlaczego tak dlugo daliscie im "rządzic" choc dla mnie to bylo wielce dalekie od rzadzenia. Wiem o co chodzilo PO... kazdy kto ma oczy otwarte to widzi i dlatego w tych wyborach zaglosowal na jedyna partie ktora mogla z nimi wygrac. U nas zawsze bedzie wybor mniejszego zla.. bo sytuacja naszej sceny politycznej sie raczej nie zmieni.

I powtarzam raz jeszcze,ze gdyby PO wygralo to sami zgotowalibysmy sobie koniec swiata dlaczego? Bo wtedy to dopiero poszliby na całosc.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

To żaden argument-jeśli istnieje gorsza sytuacja (praca w nocy)
to dana (praca w niedziele) nie jest jeszcze zła.
Moj chory mąż musi obecnie pracować często na nocne zmiany widzę jak go to wykańcza i nie jest mi pośrednio obca ta sytuacja, bo wpływa na cala rodzinę.

Oczywiście ze są pewne miejsca zwyczajowo czynne w niedziele jak kawiarnie czy kina- sama kiedys pracowałam w kino teatrze w każdą niedziele. Jet to uzasadnione bo to rozrywka na którą nie zawsze w tygodniu jest czas i tak jest na całym świecie, ale handel to co innego- cywilizowany świat odpoczywa od niego w święta i daje odpocząć innym.
Tu nie chodzi o "jedna niedziele czy dwie" -ale o zasady.
A juz najlepsi są katolicy którzy po obowiązkowym 'będziesz dzień święty święcił' prosciutko po kościele maszerują do marketu obkupując sie od ziemniaków po papier toaletowy:)

'Poczatek naszej chorej demokracji" to jeszcze nie "od zawsze", ale masz racje- wtedy te podzialy sie zaczely, przedtem byl jeden wrog- a potem puszczono w skarpetkach tych ktorzy o zmiany walczyli. paradoksalnie najwiecej starcila klasa robotnicza, gdyz zmieniono ja w wyrobniczo- niewolniczą.

Wiecie jak czytam ze piszecie o tym jak to bylo dobrze za PO, jak to nas doceniaja w Brukseli, ze PiS to same oszolomy krytykujace wszystko w czambuł- to juz sama nie wiem śmiać sie czy plakac. Ja nie jestem nawiedzona, zresztą to chyba mam nadzieje widać z tonu moich wypowiedzi.
Ale zeby juz nie wdawac sie w nadmierne dywagacje- zapytam tak: jak myslicie, czy kiedy Poske rozbierano,to jak przedstawiano to społeczeństwu -jako zło czy jako protektorat i pomoc? A taki Rejtan uważany był pewnie przez współczesnych za największego oszołoma.
Powtórzę- najbardziej perfidna manipulacja to spowodowanie żeby faktyczni obrońcy pozycji państwa i godności człowieka uważani byli za niebezpiecznych oszołomów i wrogów.

Odnośnik do komentarza

Laurette- dziękuję ze sie wypowiedziałaś.
Dla mnie wlasnie zawsze byl to wybor mniejszego zla.
Poza tym sila medialnej propagandy jest przerażająca - u jednych szuka sie igiełki a drudzy w świetle dnia pozwalają sobie na lekceważenie wyborców, działanie na korzyść Brukseli nie Polaków i na takie afery po ktorych w normalnym państwie upadłby każdy rząd.

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem fanką żadnej partii,ale uważam,że platforma zrobiła też dużo dobrego,a niektórzy widzą tylko zło,

raczej platforma nie ma zaślepionych wyborców ,a samodzielnie myślących,

o zaślepieniu to ja raczej mogę powiedzieć o wyborcach pis-u,
np.jak prezes powiedział o zamachu to twardy elektorat ślepo wierzy

laurette,mogłabyś przybliżyć na czym polegało to okradanie Polaków i dlaczego byłby "koniec świata",jakby wygrała platforma,
tak z ciekawości pytam,bo w sumie ,że dobrze się stało ,że przegrała,muszą rządzić różne opcje,bo władza się zużywa...,
pomijam fakt ,że Polacy nigdy nie umieli i nie umieją dobrze rządzić.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Wszyscy ci, co nie pamiętają rządów PISu, mogą sobie mówić, że PO jest zła. To właśnie przez 8 lat wtłaczali nam do głów i kto nie interesował się polityką, to zaczął w to wierzyć.
Irytowało mnie, że jak dziennikarz o coś pytał, to zawsze padała formułka typu - bo rząd jest zły, bo rząd nic nie robi. /nawet jak pytali o pogodę/ . To paskudna propaganda, która po 8-śmiu latach odniosła skutek.
Nie przekreślam jednak nowego rządu, może PIS nauczył się czegoś na własnych błędach, może dobierze odpowiednich ludzi i będzie lepiej.
Zmiany były konieczne, bo PO usiadła już na laurach i niczego nowego nie tworzyła.
Ale czy PIS to potrafi? Z zapowiedzi nic takiego nie wynika, ale może ci młodzi wniosą coś nowego.
Trzeba rozruszać gospodarkę, bez tego Polska zacznie się gospodarczo staczać.

Odnośnik do komentarza

Unna, naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego tak usilnie bronisz PO.
Czy mam rozumieć że Ty lub najbliższy członek rodziny prowadzicie duże przedsiębiorstwo i teraz boicie się podatków bo jak PIS zapowiedziało mniejsze przedsiębiorstwa nie będzie ich płacić tylko te większe? Albo po prostu ktoś z PIS-u coś Ci podpadł i teraz ich wszystkich mieszasz z błotem? Bo naprawdę nie potrafię zrozumieć jak po ich wszystkich akcjach można ich jeszcze bronić... czy ludzie już zapomnieli o zeszłorocznych sfałszowanych wyborach, tak że w tym roku aż się obawiałam że znów to się powtórzy? A Smoleńsk? Nie mam dowodów ale te wszystkie matactwa, wojna na Ukrainie, nagłe ,,samobójstwa" osób w to zamieszanych nie jest wystarczającą przesłanką żeby ocenić sytuację na ich niekorzyść? A niby-dowcip ,,skoro nawet premier ucieka za granicę za pracą to naprawdę musi w Polsce być źle" itp musi też coś świadczyć... Ponadto każdemu wiadomo że gdyby Tusk nie miał pleców to wcale by się nie dostał tam gdzie jest... A afera taśmowa? W każdym innym kraju to by było nie do pomyślenia że taka sytuacja by zaistniała a u nas najwyraźniej traktuje się to jak coś naturalnego, zwykła paranoja...
Za rządów PO wyszło tak że jak coś mieli obniżyć to podwyższyli i na odwrót. Można jeszcze mnóstwo wymienić ale to bez sensu bo i tak pewnie o tych bardziej konkretnych przykładach nie pamiętam.
Chciałabym usłyszeć konkrety co takiego dobrego zrobiła PO, tylko coś takiego naprawdę mocnego, bo chcecie konkretów odnośnie PIS. Ok, a więc jak tylko PIS teraz weszło to dostałam podwyżkę pensji, mam więcej pracy, ceny w sklepach zmalały, w porównaniu z zeszłym rokiem ceny gazu i benzyny zmalały, węgiel kupiłam w dużo niższej cenie.
Więc co takiego dobrego zrobiło PO, bo wybaczcie ale ja nic nie widzę... wybaczcie, widzę. Widzę że za swoich rządów zwiększyli sobie pensje...

Odnośnik do komentarza

" jak tylko PIS teraz weszło to dostałam podwyżkę pensji, mam więcej pracy, ceny w sklepach zmalały, w porównaniu z zeszłym rokiem ceny gazu i benzyny zmalały, węgiel kupiłam w dużo niższej cenie."

Chciałam zauważyć, że to wszystko stało się za rządów PO.
PIS dopiero ma rządzić, a w polityce jest od wielu lat.

Odnośnik do komentarza

~unna
" jak tylko PIS teraz weszło to dostałam podwyżkę pensji, mam więcej pracy, ceny w sklepach zmalały, w porównaniu z zeszłym rokiem ceny gazu i benzyny zmalały, węgiel kupiłam w dużo niższej cenie."

Chciałam zauważyć, że to wszystko stało się za rządów PO.
PIS dopiero ma rządzić, a w polityce jest od wielu lat.


Skupiłaś się na najmniej istotnej sprawie a najbardziej istotne pominęłaś. Dlaczego?
Dla przypomnienia, w razie gdybyś miała luki w pamięci. Dlaczego usilnie ich bronisz? Co Ciebie skłania do takiego a nie innego zdania? Bo musisz mieć strasznie konkretny powód skoro atakujesz przeciwników...

Odnośnik do komentarza

Napisałam wcześniej, ale nie weszło.

To ostatnie zdanie jest całkowicie wystarczające dla oceny tego, co piszesz. Nie jesteś obiektywna, widzisz wszystko w kolorach czarno białych, a życie jest pełne odcieni szarości.
Dobrze jest zauważać to, co dobre, a krytykować tylko to złe, a nie wszystko.
A już jest wprost śmieszne przypisywanie innym zasług, które zauważyłaś. Nie rządzi przyszły rząd, tylko obecny. Im należą się podziękowania.
Ty piszesz w stylu hasła "Polska w ruinie"
Internauci już obśmiali tą ruinę, pokazując jak Polska wypiękniała.

Odnośnik do komentarza

Tez nie rozumiem sensu tych argumentów i po co na sile bronicie tej PO... mało złego wyrządzili przez te 8 lat? A może za mało Wam jeszcze ich afer co?? Nawet nie macie pojecia co wyprawiali za naszymi plecami na swoją korzyść!!

ka-wa pytasz dlaczego koniec świata gdyby PO wygrało? Odpowiedz dla mnie jest jasna i prosta i nasuwa sie sama. Gdyby wygrali to poszliby na całość i dopiero by pokazali polakom, wyborcom gdzie ich za przeproszeniem mają. Wiedzieli by ze to ich ostatnie 4 lata i moga sobie pozwolic juz doslownie na wszystko.
To bylaby tragedia w państwie... wtedy polska bylaby cała tylko dla nich... zarabialiby krocie , budowaliby inwestycje pod siebie jak i z reszta wszystko (przeciez teraz tez tak w wiekszosci bylo) i Bóg wie co jeszcze.

A dlaczego nas oszukiwali??
A te wszystkie afery platformy to skad sie wziely?? Robili przekrety na prawo i lewo tylko po to aby sie jeszcze wiecej dorobic, obywateli co im zaufali znowu i oddali na nich glosy mieli gdzieś!!! To wszystko nie wzielo sie z kosmosu, tu sa winni politycy PO!! Jak mozna ukrywac w sejmie przed narodem co sie dzieje z naszym krejem ,z nasza gospodarka i z naszymi sprawami!?!? To tylko pokazuje jacy byli i są zakłamani i jakimi są oszustami i brak im honoru bo sie jeszcze pchaja do władzy!!
Ja mam tego calego PO serdecznie dosc , juz dawno mialam ale jak sie im da nastepna kandencje to potem nie ma zmiluj...

ka-wa sluchalaś choc troche z tych afer??Czego one dotyczyly i jak sie w taśmach odnoszono do polakow,do narodu??? Tam bylo wprost nazwane .... z gory widac gdzie maja wyborcow i sprawy demokratycznego kraju ktory przede wszystkim powinien sluzyc obywatelom!!!!Po to wybieramy wladze i przedstawicieli zeby dzialali w naszym interesie, dla naszego dobra!!!!
Osobiscie zbulwersowalo mnie gdy uslyszalam na jednym z nagrań ze pan X chyba musi sobie dodrukować pieniedzy!!!!!!!!!!! Skandal.

Przez te 8 lat platforma nie zrobila nic konkretnego dla obywateli ktorzy przeciez ich wybrali ... no tak chyba ze wezmiemy ich obietnice... albo to ze obiecywali ze czegoś nie zrobią a zrobili ale co ciekawe zawsze tylko na gorsze.... takich dzadów za przeproszeniem juz dawno powinno nie byc a wy piszecie co po niektorzy ze co oni to nie zrobili...

A tak w ogole to czemu PIS ma przewage i czemu wygrał te wybory??
Bo ludzie sie chyba otrząsneli na tyle żeby w miare zobaczyc co wyprawiała platforma... to nie moglo sie obejść bez wyroku wyborców, ja wiedziałam,ze to kiedys w koncu nastąpi...tylko i tak za długo "rzadzili"...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Poszliby na całość... ,nic to nie mówi,widzisz jak mogli iść na całość cokolwiek to znaczy ,wszystko się wyda czy prędzej czy później,
z tymi taśmami to podłożyli im świnie..,wiadomo kto...,
ale my tacy jesteśmy ,rządzi nami przekrój społeczeństwa i o czym piszesz dotyczy wszystkich ,z tym jedni rodacy są bardziej porządni od drugich ,nie ma tu dużego znaczenia przynależność partyjna.

Ja staram się być obiektywna,nie widzę ,żeby tu ktoś bronił platformy ,zasłużyli na to co mają...,
ale są tacy co widzą samo zło i ja się o prostu z tym nie zgadzam,
trzeba wziąć poprawkę ,że władza deprawuje i się zużywa.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

A ja widzę... widzę wciąz ze ludzie są po ich stronie zupelie nie wiem dlaczego.. Nie wiem i nigdy tego nie zrozumie i tylko sie pytam co oni takiego w sobie maja...
Jak dla mnie to najchetniej bym ich juz w rzadze nie widziala...

I jeszcze jedno, jakos dziwnym sposobem zauwazylam ze jak sie krytykuje PIS w mediach to jest okej i mozna a jak sie cos powie o PO to wielkie halo i ze tak nie mozna... Dziwne.
Uważam,ze nie ma sprawiedliwości i nie kazdy jest traktowany tak samo , w mediach, w polityce , w zyciu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~Danuta7
Bo naprawdę nie potrafię zrozumieć jak po ich wszystkich akcjach można ich jeszcze bronić... czy ludzie już zapomnieli o zeszłorocznych sfałszowanych wyborach, tak że w tym roku aż się obawiałam że znów to się powtórzy? A Smoleńsk? Nie mam dowodów ale te wszystkie matactwa, wojna na Ukrainie, nagłe ,,samobójstwa" osób w to zamieszanych nie jest wystarczającą przesłanką żeby ocenić sytuację na ich niekorzyść? A niby-dowcip ,,skoro nawet premier ucieka za granicę za pracą to naprawdę musi w Polsce być źle" itp musi też coś świadczyć... Ponadto każdemu wiadomo że gdyby Tusk nie miał pleców to wcale by się nie dostał tam gdzie jest... A afera taśmowa? W każdym innym kraju to by było nie do pomyślenia że taka sytuacja by zaistniała a u nas najwyraźniej traktuje się to jak coś naturalnego, zwykła paranoja...

Dokladnie Danuta7, to nie jest tak,że mozna wszystko zatuszować a i potem i tak wiele spraw wychodzi na jaw... Poza tym nic nie dzieje sie bez przyczyny i tutaj tez tak jest.
W wielu krajach jest wlasnie normalnie i daleko szukac nie trzeba...tam takie sytuacje nie maja prawa bytu a u nas niech sie dzieje co chce zwlaszcza w polityce... Ja nie wiem jak pewnych rzeczy mozna nie widziec albo udawac jak PO ze czegos nie ma jak jest...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~datoya

Poza tym sila medialnej propagandy jest przerażająca - u jednych szuka sie igiełki a drudzy w świetle dnia pozwalają sobie na lekceważenie wyborców, działanie na korzyść Brukseli nie Polaków i na takie afery po ktorych w normalnym państwie upadłby każdy rząd.

A to też jest prawdą datoya. Jak byl czas kampanii to w mediach pelno bylo tej propagandy i naskakiwania na innych byleby coś na innego konkurenta znalezc... A co bylo przy okazji wyborów prezydenckich? To samo! I ta sprawa z Lisem, to juz skandal zeby do czegos takiego sie uciekać! Patrzec sie juz na to nie chce a niektorzy caly czas twierdza ze ktos jest dobry bo zbudowal to bo kupil tamto ale o tym ze zadnego wiekszego pozytku dla narodu z tego nie ma a tylko wydane pieniadze to juz nikt nie pamieta!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

ka-wa
,każdy widzi to co chce widzieć...

Z tym sie zgadzam ale co do tego co napisalam mam pewność... ślepa nie jestem i rzeczy oczywiste widzę wiec nie będę milczeć gdy nadarzy sie sytuacja zeby o tym wspomniec czy powiedziec.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Laura i bardzo dobrze,po to założyła unna ten watek ,żeby kto interesuje się polityka mógł się wypowiedzieć,
ale to nie znaczy ,żeby kogoś do czegoś przekonywać czy zarzucać błędne myślenie,
bo każdy ma prawo do swoich przemyśleń ,nie bardzo rozumiemy tych co myślą inaczej, najważniejsze,żeby samodzielnie myśleć.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...