Skocz do zawartości
Forum

Jak żyć w samotności?


Gość samotny398i5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem samotna chyba przez odrzucenia w szkole przez rówieśników nje umiem soe otworzyc przed miloscia prawdziwą chociaz przez 3 lata towarzyszy mi miłość platoniczna...ten facet jest ze mna 24 g na dobe chociZ nigdy nie bedzie ze mna rozmawiać przytulać mnie i na mnie patrzeć. Skoro to wiem to czemu tak mi ciężko sie z tym pogodzić...

Odnośnik do komentarza

Gościu samotny.                                      To prawda, że nie wszystko a czasami nawet nie wiele od nas zależy. Jak sobie radzić z samotnością? Każdy z nas jest mniej lub więcej samotny. Jak sobie radzić? Nie porównywać się z innymi - każdy ma swój los. Nie rozmyślać zbyt dużo o swojej sytuacji - znaleźć sobie coś co odwraca uwagę od złych myśli. Jeśli wierzysz w Boga to On jest tym,  który zaradzi Twojej samotności - chciej Go poznać, zadaj sobie trud szukania Go... w biblii, w przyrodzie, w ludziach, wszędzie. Kiedyś odczujesz jego miłość i opiekę, On zmieni Twoje serce i sposób postrzegania tego co Cię otacza. Nie szukaj łatwego szczęścia, bo łatwe jest zwodnicze, często oszukańcze i nietrwałe. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...